1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
29. čer 2012

@rory_g To je pravda, v dnešní době to stojí za starou bačkoru 😠

pawlla
29. čer 2012

@rory_g presne tak ted ani neuvazuju ze bych nekam nastoupila to by me zase akorat pekne vysoupli jak zacnu chodit po doktorech .... Ale doma je to uz des, i kdyz ted jak me porad boli spodek tak zas na druhou stranu jsem rada ze jsem doma

rory_g
autor
29. čer 2012

@mmirunda nemám, já jsem byla odejita už v lednu 😝
@danny38 no a nejhorší je, že kdyby se povedlo, celé těhu nedostanu ani korunu...
@pawlla přesně...mě to doma nevadí a baví, ale zase ten příjem opravdu citelně chybí...jenže jak to skloubit, to prostě nejde 🙄

mmirunda
29. čer 2012

@rory_g to je mi moc líto, to si vůbec nedovedu předtsavit ☹ Bychom to z jednoho platu neutáhli a už vůbec bychom nemohli na IVF

pawlla
29. čer 2012

@rory_g no o prijem mi zas tak nejde manza chtel abych byla od zacatku pokusu doma a na dve ivf jsme i meli nasetreno jednou mi ve vzteku v hadce rekl ze ten potrat je moje vina ze jsem sla brzy po et do prace i kdyz pracovat nemusim to bylo hodne osklive noo

danny38
29. čer 2012

@rory_g To je fakt strašný ☹

rory_g
autor
29. čer 2012

@mmirunda no my taky ne...ale jak se nepovedl ten duben, tak mi mm slíbil, že tento rok zkusíme ještě jeden pokus, další už bychom si nemohli dovolit...tak v něj doufám 🙂
@pawlla oni jsou ti chlapi někdy necitelní, fakt 😠

pawlla
29. čer 2012

@rory_g jp jsou nekd hrozni ani si nedokazou predstavit co ta zenska proziva, taky mame nasetreno jeste na ejden pokus pac si vse platime sami tak na pripadne neco dalsiho bychom to museli nejak vymyslet ale verim ze temhle pokus vyjde a fetrig

mmirunda
29. čer 2012

@rory_g a my doufáme s Tebou 🙂 My bchom si na další pokus museli už půjčit, ale mě je to fuk. Na první pokus máme a na druhej ( pokud bude muset být, nebo třeba i třetí ) si půjčíme a prdím na to, nějak bylo a nějak bude, ale miminko chci za každou cenu

rory_g
autor
29. čer 2012

@pawlla přesně, to teda musí!!! Jaktože máš už jen jeden pokus?

pawlla
29. čer 2012

@mmirunda moje rec taky chci mimi proste moc

mmirunda
29. čer 2012

@pawlla Já ho chtěla vždycky a nikdy by mě nenapadlo, že toto budu muset podstupovat, ale jak se tak dívám okolo sebe, za dalších pár let, toto bude běžná rutina, protože normálně to nepůjde nikomu ☹

pawlla
29. čer 2012

@rory_g tak nam pojstovna nic nehradi mame nasetreno na dva ivf z prvniho mame marazacky ted doufam budpu taky nekake a kdyby to nedejboze bylo potreba to 3 ivf tak bychom museli zrusit par planovanejch veci abychom to zaplatili

rory_g
autor
29. čer 2012

@mmirunda to já také, ale mm ne...a je to i rozumné, musím to bohužel uznat, kdybychom si půjčili a povedlo se, jen by se dluh prohluboval - neměla bych nemocenskou a bůhví, jak by to bylo se splácením...potom plíny a vše okolo...bohužel nemáme ani nikoho, kdo by nám vypomohl. Takže ať chci nebo ne, prostě je to buď anebo...

rory_g
autor
29. čer 2012

@pawlla počkej to nechápu, proč vám pojišťovna nehradí?

mmirunda
29. čer 2012

@rory_g To je mi líto, ale ono to VYJDE. protože MUSÍ !!! A ty budeš maminka 😵 😵 věřím tomu.
Nám by opřpíadě pomohli snad naši, ale jinak taky není kdo ☹ a Kolik ti je? Jestli se můžu zeptat

pawlla
29. čer 2012

@rory_g no nic nam prej neni no hadame se s pojstovnou uz pul roku ale k nicemu to neni a pravnici taky nejspu levni neschvalili nam zadost proste

pawlla
29. čer 2012

@rory_g cele nas to vyslo uz ted nevim presne neco pres 120 tisic takze proste des

pawlla
29. čer 2012

@mmirunda ano porad je cim dal tim vic neplodnejch paru to je tou dnesni dobou a zivotspravou a tema vsema jedama kolem nas 😒

rory_g
autor
29. čer 2012

@mmirunda 32 😉 Děkuju, zasloužily bychom si to tady všechny 🙂
@pawlla to fakt nechápu...nám také "nic" není...a nezkusili jste jinou pojišťovnu? Tohle je příšerné!!!

mmirunda
29. čer 2012

@pawlla
@rory_g Holky dobrou noc, jdu prdět do duchen nebo zítra ráno nevstanu do práce. V této chvíli Vám závidím, že žádnou nemáte, ale jen v této chvíli, jinak to je pěkně na ho.no. krásně se vyspinkejte a přeji Vám krásné sny.

rory_g
autor
29. čer 2012

@mmirunda dobrou Miri 🙂 Chápu, jak to myslíš 😀 I Tobě krásné sny 🙂

radina
29. čer 2012

@malinka_02 Ahoj, ja som sa na AH pri icsi pytala DR v care, tiez mi potvrdila, ze je to zbytocne, ze obal je uz naruseny.

marmina
30. čer 2012

ahoj holky, tak víkendový relax se nekoná ☹ Malej včera v noci onemocněl, měl 39,8 kulíšek jeden, ale nevěřili byste, on je teď veselej, upovídanej a vůbec nevypadá nemocně, teplotu má pořád! Já bych na jeho místě padla z vlast 🙂 Takže víkend trávíme doma...Venku se teď stáhla mračna a vypadá to na letní deštík, už byl potřeba...

danny38
30. čer 2012

@marmina Malinkej, ten je statečnej 🙂 Ať se brzy uzdraví, brouček. Já se ani nedivím v tomhle počasí, že to na lidi i děcka padá. Já jsem pořád lehce přistydlá, ale to se už se mnou táhne pár let 🙂

danny38
30. čer 2012

Dneska to vypadá s tím počasím dost brutálně, má být 35 C° , absolutně nevím kam zalezu, abych to dusno přežila 😀

marmina
30. čer 2012

@danny38 když on nemá ani rýmu, prostě jen horečku, minulý týden taky dva dny, ale nevím z čeho, před sluníčkem se ho snažím chránit, chodíme na procházky ráno a pak až po páté odpoledne. Holky těhotný, já vám to v tomhle počasí fakt nezávidím! Zůstat doma a máchat nožky ve vlažné vodě 🙂

evikj33
30. čer 2012

Ahoj holky 🙂 Pořád nakukuju,ale dlouho to u pc nedávam,to horko je šílené.Jinak Maly má od včera angínu a Penicilín,takže nám pěkně začly prazdniny.Já jsem byla včera u dr.na kontrole byl tam zástup takže chaos,paní doktorka se neuměla dopočítat TT,miminka se mají k světu a rostou,dle paní dr.se zdají větší,ale to není možné vzhledem k poslednímu MC.Už mne hnala objednat se na 1tr.screnning tak mně vzali na stř.4.7. ale zdá se mně to brzo,budu teprv 9+něco,snad ví co dělá a na 23.7. máme pak UTZ a výsledky krve.Pro prukajdu se mám stavit v pátek,protože předělavali počítače,takže sestry byly v prd... 😅 Jinak všem čekatelkam držím pěsti at se brzo dočkají 🙂 @marmina Už máš zasebou to HSG?,já na to byla v lednu.Jinak zdravím tulačku @vall83 a taky @mia75 Snad už si budete konečně to těhulkování užívat 😉 a samozřejmně @verry

danny38
30. čer 2012

@marmina Už jsem o tom také slyšela, že u dětí se najednou objeví horečka a jiné příznaky nemají a pak zase odezní. Čím to může být, kdo ví. Přesně tak to vidím, máme sice zahrádku, ale tam se vůbec nepohrnu, zabarikáduju se doma, nohy do lavoru a bude mi hej 😀 Včera mi nohy hrozně otekly 😠 Jo a abych nezapomněla, tak jsem se ptala ve čtvrtek na kontrole na ten Prednison, doktor mi řekl, že kdyby to bylo škodlivé, že by mi to určitě nepředepisoval. Říkal, že ho mám dobrat a konec, ptal se mě na jak dlouho ho mám, řekla jsem ještě na týden, řekla jsem mu taky, že se po něm cítím dost oteklá a on mi řekl, že si všimnul, že jsem v obličeji taková odulá. Ptal se mě jestli piju málo nebo hodně. Samozřejmě jsem přiznala, že málo, ale že se snažím co nejvíc to jde. No a ta oteklost je nejspíš tím, že zadržuji vodu a ta chemie se vlastně všechna z těla neodplaví. Nakonec jsme se domluvili, že ho budu brát alespoň do neděle a pak už nemusím 🙂 Měl by se brát alespoň do 8 tt.

verry
30. čer 2012

@evikj33 ahoooj, ty už jdeš na screening tak brzy??? já jsem objednana na 9.7., a budu v tý době 10+4, a v CARu mi dr. říkala že se to děla jen v určitý týden... a tak mi to vypočítala a říkala od 9-13.7. dýl už by to nešlo.. ale nevím jestli dřív jo 😖 tak se v tom nevyznám. toho 9.7. mi budou brát asi jen krev a pak na UTZ půjdu asi jindy, fakt nevím....