1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
1. črc 2012

@mmirunda ahojik taky jsem byla pul dne u vody s malou a jsme obe pekne pripalene 🙂 ale ted mi neni nic moc rano jsem tak citila vajecniky ze jsem si v 6 rano musela vzit ibalgin a to krvaceni neprestava takze rano jsem nastoupena u dr.

ivapo
1. črc 2012

@mmirunda to chápu.Manžel měl taky špatny spermii.. Ale jeho ne léčili.. 😒 jen na imuno mu přede psali neake vitaminy za 1400cca.. To mesic před Ivf pil.. A jen já se pořád píchala atd.. No a nakonec.. Se něco vybryndalo 😲

mmirunda
1. črc 2012

@pawlla to je divný, to krvácení, takhle mimo cyklus 😖 Já se nesmahla, opaluju se dobře a hlavně jsem byla natřená ... 😉

mmirunda
1. črc 2012

@ivapo 😀 😀 vybryndalo 😀 tak já mu taky nakoupila vitamíny, jí je už skoro dva měsíce a teď ještě z krve zjistili toto a tak dostává ty injekce, tak snad to k něčemu bude 😔

ivapo
1. črc 2012

@mmirunda a at omezí alkohol.. Kouření.. Víc pohybu!!

pawlla
1. črc 2012

@mmirunda jj taky jsem byla nazrena jenze ja se moc dobre neopaluju. To od MS je to krvaceni porad sice ne v kuse bud rano nebo vecer a ty bolesti no jsé zvedava co mi s tim udelam 😒

mmirunda
1. črc 2012

@ivapo jj alkohol omezil, občas si dá pivo, ale tvrdý ne!! a Cigarety se snaží nahrazovat aspoň částečne elektronickou cigaretou, ale to mu moc nejde, ale snaží se ... Hýbe se dost, v práci se nadře jak kůň a pravidelně vyprazdňujeme 😉 😉

mmirunda
1. črc 2012

@pawlla a kam jdeš?? ke svému gyndařovi?? nebo jedete sem do CAR

ivapo
1. črc 2012

@mmirunda od zacatku chodím ke svému gyn..

mmirunda
1. črc 2012

@ivapo já mám gyndaře v CAR, chodila jsem tam už dávno a nenapadlo mě že budu potřebovat někdy jejich pomoc, ale co se dá dělat

ivapo
1. črc 2012

@mmirunda jojo Je nás stále více a více... Já čekala na dceru3roky.. Byli jsme objednaní na Ivf v mých 28 letech a těsně před konzultací jsem otehotnela prirozeně.. V lednu ji bude už 10 let a v lednu taky přijde sourozenec...

mmirunda
1. črc 2012

@ivapo tak to je super, že se podařila dcera přirozeně. Mě je taky teď 28, ale nevěřím tomu, že by se přirozeně podařilo... ale nikdy neříkej nikdy, že ano ..

pawlla
1. črc 2012

@mmirunda ke svemu dr. Uvidime co mi rekne a pak to popripade budeme dal resit

mmirunda
1. črc 2012

@pawlla tak přeji jen pozitivní zprávy 😉

pawlla
1. črc 2012

@mmirunda diky zitra dam vdet no pokazde jak vidim tu krev tak se mi chce akorat brecet beru uz druhej tejden HA a stejne furt krvacim

mmirunda
1. črc 2012

@pawlla hlavně nebul kočko, bude to dobrý 😉 já se taky bojím co bude s tou cystou a aby se to zase neposunovalo 😔

ivapo
1. črc 2012

Holky dobrou noc..daj mi oči.. 😀 ppaaa..

mmirunda
1. črc 2012

@ivapo dobroooouuuuu už tu hřmí 😵 😵

ivapo
1. črc 2012

@mmirunda přesně tak.. Kamarádka šla před 10 lety na Ivf... A pak po5 letech otehotnela podruhé přirozeně.. Zázraky se někdy prostě dějí!!

ivapo
1. črc 2012

@mmirunda tady už je po všem!

ivapo
1. črc 2012

@ivapo tak pa a sladké sny 😉

ivapo
1. črc 2012

@mmirunda paaaaaaaaaaaa
Aaaa 😉 w

mmirunda
1. črc 2012

@ivapo papaááááá

dadenka111
1. črc 2012

@malinka_02 tastovala som Pepinom a pisu ze 10mIU/ml citlivost.

dadenka111
1. črc 2012

@zana21 jj zajtra na krv. snad to nejak prezijem tie hodiny cakania. az od 14tej mozem volat vysledok 😅

malinka_02
1. črc 2012

@martina_81 no jo vlastne KET jeste nevis 🙂
@mmirunda jo ja se take opalula budu v sobotu na svatbe v satech pekna 😉

malinka_02
1. črc 2012

@mmirunda muj mm bral 4 mesice ecko a selzink a na zacatku mel 64 mil. Pak 30 a naposled 22 tak to jist prestal..
@dadenka111 a mamatest si nezkoudela? Tak drzim palce zitra.

dadenka111
1. črc 2012

@malinka_02 no nezohnala som mamatest 😉 krv to istiiiiiiii .diiikes to budu este nervicky

dadenka111
1. črc 2012

@streghina ona raz zosilnie. musime sa obrnit trpezlivostou 😀
@mmirunda asi vela vody pijem. nejak mi to zostalo s tej stimulky, ze som rozpila a byvam hrozne smedna. 😅

gelinka75
1. črc 2012

@dadenka111 mamatest maju v tej lekarni pod centrom 😀 drzim palce na zajtra isto to tam bude, ine spravy ani necakam 😵