1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
3. črc 2012

@zaneta2 to je dobře, budu se těšit s Tebou a aspoň mi to taky rychleji uteče do toho UTZ. Žančo jak dlouho jsi brala ten Marvelon??

mmirunda
3. črc 2012

Jsem K.o. vysáala jsem celej byt a leje ze mě jako z vola 😠 😠

ivapo
3. črc 2012

Koťátka.... Tak já mažu něco tvoří tak pak odpo či večer přijdu k vám!!!! ☹ ☹ ☹ 😉 😝 😠 😵 🙂 😀

zaneta2
3. črc 2012

@ivapo to ti nedá nečíst. to nejde. můj mi taky říká zase jsi na střeše 😀 chodím ještě hodně na střechu a teď už i na koníka 🙂 potřebujeme takovou vzájemnou podporu tady. všichni jsme na jedné lodi. čekat bude pořád až do porodu co 🙂

zaneta2
3. črc 2012

@mmirunda od 23.4. do 13.5. začala jsem ho po odběru krve až do 13.5 pak jsem čekala na ms

zaneta2
3. črc 2012

@mmirunda to mi ještě říkala sestřička že kdyby ms nedošla ať zavolám. museli by ji asi vyvolat.

mmirunda
3. črc 2012

@zaneta2 takže cca 3 týdny, stačilo jedno platíčko jo? a pak jsi hned začala píchat??

kiwisek
3. črc 2012

@mmirunda 8.7 by mela prijit normalne mrcha, tak když nedorazí (v co moc věřím), tak bych asi testla v nedeli..to budu 13 dni po ET ... tak snad budou // 😉

mmirunda
3. črc 2012

@kiwisek ty jsi drsoň, že to tak dlouho vydržíš. Já nevím jak na tom budu já a jestli tohle vůbec vydržím, tak dlouho čekat. přijde mi to jako nekonečnost

zaneta2
3. črc 2012

@mmirunda jo stačilo jedno balení. píchala jsem si už když jsem brala. od 10.5.

mmirunda
3. črc 2012

@zaneta2 aha to je dobré zjištění 🙂 tak to jsem zvědavá, on totiž Gogela říkal, že možná bude stači jedno platíčko a možná mi dají ještě něco navíc, tak bych raději brala tu kratší variantu. Už mě to čekání vážně štve

zaneta2
3. črc 2012

@mmirunda možná jenom tředa jeden nebo dva prášky. taky jsem tak dostala injekci navíc. to bylo většinou když jsem šla na utz a podle toho jak to všechno vypadalo tak se měnila léčba a dávali se injekce a léky. určitě to musíte mít sladěné s tvojim. musí jím to všechno sedět na den 😉

mmirunda
3. črc 2012

@zaneta2 no už aby to bylo. Ty prázdniny budou nekonečné, mi přijde ☹ a hlavně štve mě ta cysta. Cítím ji tam pořád, zase ludra mezmizela ☹ Tak snad se to tím neprotáhne ...

zaneta2
3. črc 2012

@mmirunda to ti věřím. čekání fakt nesnáším. zatím teda s cystou jste nic nedělali. nebude to zase problém až dojde ke stimulaci? neměla by být pryč?

mmirunda
3. črc 2012

@zaneta2 no právě že měla, proto jdu toho 23.7 na UTZ ke Gogelovi aby se na to podíval a případně mi jí prý odsají a já se bojím, že by se to mohlo tím prodloužit ☹ Nikdy jsem cystu neměla a teď jo, to je jak naschvál ... Ale teď jsem si četla, že to je pod celkovou narkózou a je to zákrok tak na 10 minut, dvě hodiny si tam poležím a pak dva dny kliud, tak třeba by to nic neoddálilo a mohlo by se začít se stimulkou ... chjooo

zaneta2
3. črc 2012

@mmirunda určitě to mají nějak naplánované. ale určitě je to nepříjemné a jak píšeš jako naschvál. taky jsem se bála co mi tam dole najdou, aby to nebyla nějaká překážka. a kdy by jsi měla začít stimulovat? nebo brát marvelon? to ještě musíš dostat ms

mmirunda
3. črc 2012

@zaneta2 no měla jsem teď, ale jak jsem mluvila s Gogelou, tak se to posunulo kvůli těm injekcím pro Martina. Takže toho 23.7 mám volat Gogeliv, musím dojet na ten UTZ a pak by měla dojít mrška a já bych měla začít brát ten Marvelon, ale právě se bojím, aby se to tou cystou neposunulo ☹

zaneta2
3. črc 2012

@mmirunda tak to vypadá že ti pěkně vyjde, že to má tak naplánované. udělala by ti to ještě před ms třeba. fakt nevím. moc tomu nerozumím. každopádně budeš muset vydržet ☹ ještě si užívej to co v těhu nebudeš moct. třeba jak bych jela na koupaliště, ale prostě to nejde ☹ nebo můj dělá hodně věcí kolem domu venku a taky mu nemůžu pomoct. dělám odborný dohled 😀

kiwisek
3. črc 2012

@mmirunda drsoň 😀 to je dobré 😀 nooo, moc mi to taky nejde v noci pořádně nespím a zdají se mi strašný blbosti... a nějak mi to pořád nejde z hlavy, i když se snažím to vytesnit... marně 😖 ale snad to vydržím... nechci se zbytečně brzo stresovat bílým testem ☹

mmirunda
3. črc 2012

@zaneta2 odborný dohled je ale taky důležitý 😀 😀 bez něho by to nešlo. No uvidíme. Aby se zase mrcha nerozhodla přijít dřív víš? při mé smůle, bych se vůbec nedivila 😖

mmirunda
3. črc 2012

@kiwisek tak na jednu stranu je to rozumný a chápu to, ale znám sebe, budu šílet a bude se mnou k nevydržení. bude potřeba mě někam zavřít, abych neotravovala blízký ani daleký okolí nebo něco naplánovat abych se nějak zabavila, ale co, nic mě nenapadá

mmirunda
3. črc 2012

No nic holky, jedu do města vyřídit si novej řidičák a něco pokoupit. sice se mi nechce, ale tady doma mi to neutíká a nějak to na mě padá, tak jdu vyvětrat hlavu. papa a hezky den ♥

kiwisek
3. črc 2012

@mmirunda vidim to tak, ze strach ze zklamani je u me vetsi nez zvedavost 😲

zaneta2
3. črc 2012

@mmirunda nebo určitě to dobře dopadne. budu na tebe myslet a spolu nás to pěkně uteče 🙂

pawlla
3. črc 2012

Ahoj holky tak jsem byla u dr. Udelal mi utz promackal mi bricho a rikal ze to je normalni ze prvni dva cykly muzu mit spineni i mimo ms a navic po te revizi nooo...... a ze mam nizkou sliznici tak ze budu mit ted slabou ms mam v platicku uz jen6 tabletek tak super no to doberu a zase ms doufá ze fakt bude slaba pac uz skoro mesic krvacim a mam desne krece a bolesti tak doufam e to po te ms bude uz lepsi jinak se uz jdu osdtrelit

rox
3. črc 2012

@mmirunda co to ctu mirundo? Ten tvuj te tak trapil vcera? ale ono je pravda co rikaly holky, ti chlapi si svoji flustraci musi proste nejak vybit, a nejlepe tim, ze jdou nekam, kde muzou bejt sami se svymi myslenkami . A ze jsou pritom hnusni na nas, ktere za nic nemuzeme, jim vubec nedochazi. Bud rada ze jde jen do lesa nebo do hospody, ten ex muj zasadne chodil do hospody, kde se seznamoval s "volnymi" zenami a hned si s nima vecer zaspasoval, a ze slovo kondom neznal nemusim rikat. Takze nejdrive jsem mela strach abych neco nechytla a pak s nim prestala spat uplne a pak to slo vsechno do haje....ale kdo byl na vine? Ja! Ja protoze jsem hysterka, ktera dela scenu z toho, ze on se s nekym vyspi(ja to mela dovoleno taky, to zase uznaval rovnopravnost, ale me to jaksi nic nerikalo). Preci je dulezite srdce, a srdce miluje me, co chce telo (nejakou jinou), je vedlejsi. Takze i v tom smutku co mas, bud rada, ze mas co mas. Vsak on se zase uklidni. Ale rozhodne se nedoprosuj, nic jsi neudelala. K jeho mame taky na narozeniny pojedete, tak nema co prskat.

rox
3. črc 2012

@pawlla Ja po revizi krvacela asi 14 dni, z toho tyden ale fakt hodne, jsem myslela ze vykrvacim. To bylo v listopadu. Ja vzdy hned zacala krvacet a za 3 dny bylo po vsem. Od revize nejdrive dva dny spinim, pak 4-5 dnu krvacim, z toho 2 dny fest. Proste mam uplne jiny cyklus. Delka zustala, ale vypada to uplne jinak. A ted po ivf to zase bylo jiny, teda stejny jako pred revizi. Asi kdyz nic neboli, tak je lepsi nad tim nepremyslet.

nemorosis
3. črc 2012

@marmina Ale notak, přece tě nevyděsí pofidérní článek na zena.sk od autora Mária 😀 😀 Nějaká bláznivá Mařena, která v článku neuvedla jednu jedinou konkrétní věc, a celé je to čistý amatérismus. Pořád říkám, že takovým webům by se měli všichni vyhýbat obloukem. 😉
A jak se máš, Marmi?

zana21
3. črc 2012

@pawlla Tak hlavně, že to dopadlo dobře a není ti nic vážného po revizi 🙂
@mmirunda Ber to tak, že to pro něj je také nápor a je lepší, že odejde, než aby ti doma dělal scénu. Ono se mu to v hlavě uleží. A to, že to vždy odneseme my, tak to je normální. Člověk si vždy dovolí více na blízkou osobu, asi s pocitem, že ví, že mu ten druhý odpustí, protože mu na něm záleží. U cizího člověka bychom si takové scény dovolit nemohli. 😲
@rory_g Jo, já bych měla podle CAR testovat v sobotu, tedy 14 dní po ET. Ale možná už testnu ve čtvrtek 🙂 A ty tedy v neděli? 🙂
@dadenka111 Jak ti je? Hlavně myslím po psychické stránce, moc na tebe myslím a držím palečky tobě a mimíškovi, nebo dvoum . Buďte bojovníci!!! 🙂

pawlla
3. črc 2012

@rox
@zana21
No doufam ze je to v poho a doktor nic neprehlidnul, no ja po revizi nedostala ms az po 8 tejdnech a to jeste vyvolavackou a od te doby krvacim no des jsem zvedava co se slane jak za tjden doberu antiko. Ono to prve boli a dost bez leku proti bolesti nefunguju