• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

14. října 2017 
@sheronka tky čárečku vidím pěkně :wink: a rgnyl už to snd nebude :wink:
3. črc 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska Ďakujem, ale radšej sa ešte nebudem ponáhľať s tou radosťou. Úplne mi stačí že nie je biely :wink:
3. črc 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No pregnyl by to už ani nemusel byť, ubehlo od vtedy 13 dní. Uvidíme :wink:
3. črc 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sheronka
@sheronka to uz snad vypadá nadějně...... :wink:
3. črc 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky se mnou nikdo nemluví .. To bude tím že sem ted chodi jen čekatel ky ... A těhulky sem tam..
3. črc 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou :wink:
3. črc 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pridám ešte novšie fotky, zdá sa že je to lepšie vidno :wink:
3. črc 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@ivapo Dobrú noc :slight_smile:
3. črc 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla nejdriv me vubec nechtel poslat na HP pak se mi zkratil cyklus na 23DC a on furt nic, pak na spermiogram nas poslal na imunologii takze v caru pak jim to bylo na nic a mm sel jeste 2x a ani folikulometrii mi nedelal a kdyz sem ho na to ukecala prisla sem 1 a on ze vubec neovuluju a to poznal z 1 UTZ a HP mi delali az v car a zjistili hned prolaktin a stitku to sem davno mohla vedet..Jo a nakonec sem ho pozadala jestli mi muze nqpsat neschopenku pres ivf abych ji nemela z caru a rekl ze sem se zblaznila..
3. črc 2012 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rox no jasne typickej chlap..ten muj podvadi kazdou dotedka ..a ty s nim mas deti?
@ivapo je to je skvely!!!Konecne pozitiva..
@lolitka25 aha tak proto se dava dlouhx..to ja nemam.
@sheronka to je super.na to ze si 6DPO je tam pekna carka..ty si mela 1 embryoko nebo 2?6
3. črc 2012 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Ahoj. Dala som 2 bublinky :dizzy_face: Ja len dúfam, že to nebude z pregnylu. Ten bol pred 13 dňami.
3. črc 2012 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda tak aspon ze tak.. a zitra si to uzij! Mas volno nebo delate i vikendy a svatky? My jedem s par kamaradama na chatu.
3. črc 2012 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheronka to uz ne, spis se chytli obe proto mas uz tak brzo vysoke HCG :dizzy_face:
3. črc 2012 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 Kiež by si mala pravdu :dizzy_face:
3. črc 2012 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 ahojky, moc děkuji, snad se jim bude u mě líbit. Ty jdeš na 1.IVF?
4. črc 2012 ve 04:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheronka ahojky, určitě se ti chytly obě dvě, držím palce
4. črc 2012 ve 04:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Užiju :wink: Volno mám jen pátek a víkend, ve čtvrtek sloužím :frowning2: my máme otevřeno skoro pořád, kromě 1.1. a 1.5. a ještě Velikonoc a taky 25.12. a 26.12. Jinak jedeme furt do pryč :angry: :angry:
4. črc 2012 v 05:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivapo Proč by s Tebou nikdo nemluvil :wink: Gratuluju ke včerejší kontrole, jsem ráda, že je vše o.k. a mimískovi se u Tebe líbí :dizzy_face: :dizzy_face:
4. črc 2012 v 05:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sheronka taky si myslím, že podle fotky jsou tam dva bobíšci :wink:
4. črc 2012 v 05:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno zlatíčka, @marmina moc Ti děkuju za krásná slova v tabulce :dizzy_face: Asi se vyplnily :sweat_smile: A já mám šílený strach, po 10. letech snažení...
4. črc 2012 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
@rory_g No tak tohle vypadá doooost dobře :slight_smile: Myslím, že mohu potichounku gratulovat, mám obrovskou radost :wink:
4. črc 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danny38 děkuju, snad to dobře dopadne :slight_smile:
4. črc 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheronka Vypadá to dobře :slight_smile: Já jsem měla 6.den po ET možná o malinko slabší čárku než ty :slight_smile:
@rory_g Musí, držím všechno co mám :wink:
@rory_g Jééééééééééééééééé krááááása. Mám taky strašně moc velikou radost. Potichounku gratuluju abych čárečku nevyplašila :wink:
4. črc 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmirunda děkuju, zatím potichounku :sweat_smile:
@sheronka koukám, že je tam! Taky potichounku gratuluju, ať se drží a sílí :slight_smile:
4. črc 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýýýýýýýýýýýýýý tady se to těhotní :dizzy_face: :dizzy_face: snad už mě konečně některá nakazíte :wink:
4. črc 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@rory_g rorynko, to je bomba!!!!! já to věděla, že nám vytřeš zraky, zakladatelka diskuze o IVF otěhotní jen tak mimochodem po IUI :dizzy_face: Tvoje obavy jsou víc než pochopitelné, proto ti moc a moc přeji, aby se tě štěstí drželo následujících 9 měsíců :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to musí vyjít!!! Mám z tebe velikou radost :dizzy_face:
4. črc 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@marmina Ty jsi takový poklad!! Já doufám, že v tom Gennetu zabojují a budeš mě brzy následovat, vy všechny :slight_smile: A co naše @zana21? Vydržíš do zítra? Jen ta @dadenka111 mě mrzí, pořád doufám, že se pořádně zakousnou a nepustí...
4. črc 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rory_g zaticko tise ale moooooooooooooooooooooooooooc se tesime! kdo by to rekl, ze nakonec vyjde IUI, vid? jen at silneji carky, ale myslim, ze jsou uz ted hooodne pekny :wink: normalne se tesim jak mala! a tak nejak si mi dodala nadeji :slight_smile:
4. črc 2012 v 08:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek