1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
5. črc 2012

@verry zatím nevím jestli chci pééééro 😀 😀 až co mi řeknou. To víš, že bych pak od tebe brala, když se hodláš podělit 😀

mmirunda
5. črc 2012

@saraha2 No asi jsem ráda za CAR co mám, protože i když je tam všechno jako o dost dražší, tak aspoň je jasně dáno, za co teda platíme 😠

verry
5. črc 2012

@mmirunda péééro?? 😀 holka, já už žádnýý nemáááám 😅 😀

mmirunda
5. črc 2012

@verry jéééééééééé sorry to bylo na @saraha2 máš to u @verry 😀 😀 jsem se sekla 😀

pawlla
5. črc 2012

@mmirunda noo me asi daji gonal jako nimule uvidime.... To vedro je desne uplne se tu pecu 🙂

mmirunda
5. črc 2012

@pawlla Tak já nevím co mě dají ale v papírech mám napsáno Menopur, Puregon a Dipherelin. Tak snad mě nedají všechno ☹

pawlla
5. črc 2012

@mmirunda cim vic se to blizi tim vic mam strach a jeste ty problemy dnes jsem vzala posledni piluli HA tak uvidim jak to bude ted a co ms 😒

mmirunda
5. črc 2012

@pawlla tak já mám taky strach, ale spíš se bojím, že se to zase posune, kvůli té cystě ☹ ☹ by mě asi trefilo ☹

pawlla
5. črc 2012

@mmirunda taky mam strach ze se to posune kvuli tomu krvaceni no ted budu mit 7 dni pauzu a pak zase HA tak jsem zvedava jestli vubec poznam MS pac krvacim porad a bruch me boli jako pri ms uz mesic 😒

mmirunda
5. črc 2012

@pawlla tak to nevím, to je fakt divný ☹

pawlla
5. črc 2012

@mmirunda no jo uvidime necham tomu ten tejden a pak uvidime

mmirunda
5. črc 2012

@pawlla stejně ti nic jinýho než čekná nezbyde ☹ achjoooo taky mě to sejří 😖

pawlla
5. črc 2012

@mmirunda uz mam noveho gynekologa sice ve vedlejsim meste ale je prej dobrej znama mi ho doporucila a na netu ma taky dobre komentare tak jsem tam volala a mam prej 8 den zase nasadit HA a pak prijit a uvidime. Tak jsem zvedava

mmirunda
5. črc 2012

@pawlla tak to jsem zvědavá s tebou, snad bude lepší než ten předtím ..

pawlla
5. črc 2012

@mmirunda noo doufam ze to bude ok a ze se to touhle dalsi ms nejak upravi to cekani je hrozne

mmirunda
5. črc 2012

@pawlla Budeme si ho muset nějak zkrátit, ty máš doma aspoň toho skřítka, tak ten tě zabaví 😉

vall83
5. črc 2012

ahojcek holky zlate.....
ako sa vam dari? a ako zvladate tropicke horka?
no u mna vse dobry , horka mi sice dobre nerobia, ale to si uz nevyberie....lieky som uspesne vysadila, ani kvapku krvy som nemala....som z toho happy....
babulky co sa snazite prajem vam iba same uspechy, tehulkam nech mimiska krasne rostou....

marmina
5. črc 2012

@kiwisek srdíčko naše, to je tak nespravedlivé, určitě si teď odpočiň a naber síly, uvidíš časem co dál...změna CARu je určitě to nejlepší, co můžete udělat, určitě do do třetice vyjde a budou i zmrzlíci moc moc na tebe myslíme♥♥♥

marmina
5. črc 2012

@nemorosis jak dopadl UZV? 😀 prozradíš nám H nebo K? 😵

marmina
5. črc 2012

@vall83 ahoj vall, to je skvělé, že léky už máš vysazené, to musí být úleva! My jsme taky happy, že jsi za námi přišla 😵 😵 😵

marmina
5. črc 2012

@saraha2 @verry jj, myslím, že jsme měly s verry obě Puregon. Začínám silně uvažovat o menopuru, abychom ušetřili na picsi. Ještě uvidím, co mi doporučí...

sheronka
5. črc 2012

Ahojte babullky. Tak dnes som 8DPO. Zajtra idem na prvú krv. Som zmätená. Na prvej fotke je 6DPO ( o 22:00) a na druhej 8DPO (o 12:00) Neuplynuli ešte celé 2 dni, ale rozdiel nie je žiaden. Bublinky stále bojujú ale pomaličky...

rory_g
autor
5. črc 2012

@vall83 ahojček kočičko naše, to jsem ráda, že je Ti dobře 🙂
@marmina já si myslím, že Menopur není o nic horší, než Puregon...rozdíl je jen v aplikaci...a tedy v ceně 😉 😀
@sheronka počkej na tu zítřejší krev 😉 Je možné, že jsi měla jinou koncentraci moči, proto to není objektivní. Držím palce na krvičku! 🙂

marmina
5. črc 2012

@rory_g no, Puregon/Gonal by měl být prý "čistší" ale v Gennetu bude asi pero drahé (za Puregon jsem v pronatalu dala 4 tis., což nebylo tak hrozný)
kde je zana, viď?

marmina
5. črc 2012

@sheronka důležité je, že duch tam je 😉 určitě vydrž, krev je nejjistější

rory_g
autor
5. črc 2012

@marmina jj, jsou čistší tím, že jsou čistě chemické, kdežto Menopur, Merional a ostatní jsou přírodní... Puregon stojí cca 6tis., říkala mudra před mým prvním pokusem...
Jj, také by mě zajímalo, asi je také v šoku, jako jsem byla (a jsem) já 😅

mmirunda
5. črc 2012

A holky, kdyby Vám dali na výběr mezi Menopurem a Puregonem, co byste vybraly?

rory_g
autor
5. črc 2012

@mmirunda já si vybrala Menopur...a kdybych šla podruhé, vzala bych si Puregon, ale jen proto, že jsem špatně reagovala. Na koníku jsem četla zase opak, takže je to jedno...pro mě ale byla rozhodující dr a potom cena.

saraha2
5. črc 2012

@marmina já měla poprvé puregon..ted jsem volila menopur,ale nemyslím si,že to vyjde až tak levněji 😀 ..no co už..hmm,tak to já dala za puregon víc..mě nic moc nedoporučovali,jen řekli,z čeho jaké jsou a když jsem řekla,že jsem si ani puregon sama nepíchla,takže ted vezmu menopur,tak mudr řekla,že je to dobrá volba,že s tím mají dobré zkušenosti..tak uvidíme,co vysedím tentokrát.. 😉

mmirunda
5. črc 2012

@rory_g Tak já taky počkám co mě Mudr poradí, ale přijde mi ten Puregon i pohodlnější, tak uvidím, ale jinak by mi to ředění injekcí asi nevadilo, jen to je fakt o pohodlí. těžko říct jak budu reagovat já, když jdu teprve na první pokus ☹