• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

21. července 2017 
@zaneta2 To je nadhernej obrazek, dve bublinky vedle sebe!!! :slight_smile:
@martina_81 Ono se to pos*alo, presne jak pises.....a od te doby se nezadarilo. Vcera jsem slysela v radiu rozhorvor, kde rikal dr, ze mlada a zdrava zena ma stejne kazde treti vajicko spatne, zena pres 40 ma dobre jen kazde 10 vajicko..... :unamused:

@marmina slunicko moje, ja ti rozumim. Me (a urcite mnoho z nas tady) takove myslenky napadly uz nekolikrat, chtely jsme s tim seknout, na vsechno se vykaslat, ale casem jsme to rozdychaly a jdeme dal. Na tebe to vcera padlo tou anginou, ze se zase vsechno protahuje, ale ja verim, ze se brzy zase nadechnes a pujdes dale. At uz v tehle diskusi, ci jine, nebo sama. Ja te tady jako matku tabulky vnimala i jako opatrovatelku a ochranitelku nas vsech. A to mi bude hodne , hodne chybet. Chci abys vedela, ze te mam i jen pres ty pismenka ktere jsi tu posilala hodne rada, pro tvuj lidsky a empaticky pristup. Posilam objemuti a rychly nadech do dalsiho zivota s usmevem :dizzy_face: :dizzy_face:
13. črc 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Holky, nevim jak vy, ale ja si na tabulku zvykla, a nez se porad blbe vyptavat, kouknu do ni a vidim co je noveho. Je nas tady hodne , a me osobne se to nekdy i plete.

Mely by jsme najit nekoho, kdo bude tabulku tvorit a udrzovat v zivotaschopnem stavu. Mela by to byt snazilka (pac tehule nam asi odejdou jinam), ktera je zde kazdy den, aby mohla tabulku posilat. Proto prosim tipujte a hlaste se, ktera vezme po marmine zezlo!
13. črc 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@rory_g ani to nebyl gyndar ..moji kamarádce řekli ve 14 tt že má nález na čípku že musí okamžitě do podolí že možná má rakovinu že bude muset na potrat a to v pátek odpoledne úplně jivyplasili a přitom nic z toho..nic to není a budou to hlídat po porodu ale ty nervy, úplně zbytečný..To sami švagrová že má blbou srazlivost že se diví že je tehotna a že první dítě donosila taky nervy a teď ji řekli v trombocentru že vše v normě..tak se nenech rozhodiit
13. črc 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marmina Marminko, taky sis jistě všimla, že sem chodím sporadicky. Vždycky vás přečtu, ale za sebe nemám co psát, když se nic neděje. Tvoje rozhodnutí chápu a podporuju. Asi budu mluvit za všechny, když ti moc a moc poděkuju za tvoju nejúžasnější tabulku, díky které jsme tu všechny o sobě měly krásně přehled!!!!! :wink: Angínu ti nezávidím, ale ta brzy přejde. A srovná se určitě i to všechno ostatní. My ve středu frčíme do turecka, měla bych zobat tu antikoncepci, ale dohodli jsme se, že ji ještě o měsíc odložím a v Turecku tomu ještě dáme šanci :grinning: .Měj se moc a moc hezky a věřím, že se tu "nevidíme" naposledy. Pá!!!!!!
13. črc 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rox Ježííš, ty jsi to krásně napsala a vystihla, takhle nějak to k @marmina cítíme asi všechny, ale tys to napsala moc pěkně!!!
13. črc 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@rory_g ani to nebyl gyndar ..moji kamarádce řekli ve 14 tt že má nález na čípku že musí okamžitě do podolí že možná má rakovinu že bude muset na potrat a to v pátek odpoledne úplně jivyplasili a přitom nic z toho..nic to není a budou to hlídat po porodu ale ty nervy, úplně zbytečný..To sami švagrová že má blbou srazlivost že se diví že je tehotna a že první dítě donosila taky nervy a teď ji řekli v trombocentru že vše v normě..tak se nenech rozhodiit
13. črc 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelvik ahojky..chtěla jsem se zeptat jak u tebe probíhalo IVF v podolí? Byla si spokojena? A kolikátý den si byla na opu?Já dnes poprvé picham gonal 150 a na diskusi Podolí holky nadávají.. :astonished:
13. črc 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 já už jsem ted doma...
@nemorosis včera jsem břicho cítila dost,i doktor říkal,at už mám klidnější režim,ale dnes zatím dobrý...v pondělí tam mám být do 8.30hod..minule jsme šly 3 a mě brali až poslední kolem 11.40hod..
@rory_g neboj se!miminko tam určitě je!!!!!já si myslím,že je ještě brzy..ta,co byla se mnou na ET,tak měla ultrazvuk až 4týdny po transferu a to jí řekli,že je tam nějaká tečka a že by to mohl být gestační váček a v tom mimi..a dnes je v 17tém týdnu... :wink:
13. črc 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 takže si byla celou stimulaci? Promiň možná sem se už ptala trochu se mi to plete..
13. črc 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 jj,od první injekce :wink:
13. črc 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 tak to máš super to já bych přišla o práci..
13. črc 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak první dávka na svém místě..to bych nikdy nevěřila že budu sama do sebe něco bodat ..

Holky pijete během stimulace kontryhel na růst sliznice?
13. črc 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 to jsi šikulka,že jsi se píchla sama!my píchnem poslední před pregnylem za chvíli..pícháme v 18hod :wink:
13. črc 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rox tak to mě moc mrzí. :frowning2: A s těma vajíčkama teda nic moc výsledky,co? :unamused:
Jinak s tou tabulkou máš pravdu, taky do ní často koukám, protože nás tady je hodně a nemám přehled a nechci se pořád blbě ptát, v jaké fázi kdo je. :wink: a jako adeptka na tabulku mě napadáš buď Ty a nebo @saraha2 ,mám pocit, že vy dvě jste tady docela často. :grinning:
@malinka_02 a jakej byl první píchanec? :wink: Ty si pícháš takhle odpoledne? to mě nakazovali,že musím píchat ráno a nejpozději do 9ti hodin. :confounded: Kontryhel jsem nepichala.
13. črc 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02
@saraha2 no nás čeká první injekce v srpnu,mám z toho strach, doufám že by to mohlo vyjít a píchli by jí v u doktora, jinak nevim nevim holky, to nezvládnu. Jak jste si smíchaly pregnyl dohromady? Díky. Hodně štěstí!!!! :wink:
13. črc 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky...tak dnes sme boli v centre na kontrole, vsetko je v poriadku :slight_smile: predpisal nam injekcie a na buduci tyzden mozem zacat so stimulaciou :grinning:ms by som mala dostat 19-teho,tak budem netrpezlivo cakat.. i ked si neviem predstavit ako si to budem pichat,sestricka mi vsetko vysvetlila,ale no neviem,neviem....urcite to pokazim :frowning2:
13. črc 2012 v 17:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strapula to zvládneš, neboj. Já z toho měla taky strach a než jsem píchla první injekci,tak jsem se hodně dlouho odhodlávala,ale pak už to bylo v poho. :wink: co Ti dali na stimulaci?
13. črc 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanicinka první ti píchnou v caru,aby ti ukázali,jak na to :wink: mě to míchá a píchá manžel...já sama bojím..
@martina_81 mě říkali zase,že je lepší píchat odpoledne..takže pícháme v 18hod...a že je to tak akorát..
13. črc 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak baby,dr v centre ma nechcel pocas stimulacie vypisat na pn i ked som o to ziadala...povedal ze teraz to nie je potrebne,ja som vsak chcela ostat doma pred zakrokom aby som si trosku oddychla, v praci je toho vela a dovolenku som mala naposledy niekedy minuly rok,inak stale taham v praci..co si o tom myslite???
13. črc 2012 v 18:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 dali mi menopur,poznate to?? ja sa ani nebojim toho pichania,ale aby som to spravne namiesala a tak...boooze,clovek aby si vsetko robil sam :slight_smile:
13. črc 2012 v 18:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, všem moc děkuji, bála jsem se vašich reakcí. Ulevilo se mi, že mě chápete, jste všechny skvělé a hodně moc jste pomohly vy mě. Určitě ráda zase přijdu na pokec :wink:
13. črc 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@saraha2 jako vždycky, v každým caru to mají jinak. :wink: A první jsem si taky musela píchnout sama, jen mi sestra vysvětlila, jak na to, ale stejně jsem pak koukala do návodu,když jsem o týden později píchala první dávku. :slight_smile:
@strapula já měla gonal, takže jsem míchat nemusela, míchala jsem jen cetrotide,ale to bude asi stejný,ne? Smíchá se prášek s tou ampulkou vody,natáhne do stříkačky a píchne. to zvládneš, mně se taky klepala ruka jak blázen a zvládla jsem to. S tou neschopenkou se teda divím, mně ještě před stimulkou dr. řekl,že bych měla být v klidu a že mi kdykoliv napíše neschopenku, klidně i týden před stimulkou, jak budu chtít. Na prvním UTZ bych mu řekla,že mě dost bolí břicho a on Ti ji vystaví. :slight_smile: Mě to teda tlačilo už asi třetí den stimulace a moc dobře mi taky nebylo,tak jsem byla ráda,že jsem doma.
13. črc 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marmina ahooj, tak se drž, užívej si synka a až budeš mít chuť,tak mezi nás zase zavítej. :wink: Jen teda nevím,kdo bude tak zodpovědný a převezme po Tobě to žezlo,protože takovou super tabulku jsi zvládla jen Ty a navíc ještě každý den. :slight_smile:
13. črc 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martina_81 ano,presne tak sa to miesa...tak snad to zvladnem :slight_smile: prave preto som chcela ostat doma,keby som sa aj necitila dobre,aj som to povedala dr a pozrel sa na mna ako by som prisla z mesiaca a ze vraj preco by mi malo byt zle????? obcas by som prijala ludskejsi pristup :frowning2:
13. črc 2012 v 18:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmina budes nam tu chybas :frowning2: ale prajem vsetko dobre a hlavne sa daj dokopy,nech vsetko bezi podla tvojich predstav...posielam silne objatie!!!
13. črc 2012 v 18:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strapula tak to mě se dr. při každé návštěvě ptal,jak se cítím a jestli mě něco bolí. Já si vzala v práci 2 dny dovču (dělám 12ky ranní a noční),takže jsem byla už od začátku stimulace doma a hned na prvním UTZ mi dr. dal neschopenku,tak jak jsme se domluvili. to teda nechápu přístup toho Tvého doktora. :frowning2: Třeba by ti neschopenku napsal Tvůj obvodní dr., vím,že některé holky si to nechaly vystavovat,aby tam neměly razítko caru.
13. črc 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Ja to tusila ze kdyz se ozvu tak se mi to vrati :grinning: :grinning: ale ty jsi tu kazdy den taky.

Ja s tabulkou problem nemam, nicmene v zadnem pripade nezarucuji, ze bude kazdy den tak, jak to posilala Marmina, na to proste nemam kapacitu :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@martina_81 vies,tak sa na mna pozrel ked som sa na to pytala,ze som od prekvapenia nevedela co mam povedat :frowning2: ved uvidim,na buduci tyzden este aj tak pojdem do prace a potom ked si zacnem pichat,opytam sa mojej obvodnej ci mi da pn...vies, mala som pocit z dr ze si mysli ze sa chcem ulievat z prace :frowning2: a pritom ja som taka hlupa poctivka,ze naposledy som bola vypisana pred tromi rokmi...cize vobec nezvyknem zneuzivat taketo veci..az teraz som to chcela vyuzit,aby som bola v klude a oddychla si..
13. črc 2012 v 18:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strapula neboj nic nepokazis ja u prvni injekce malem brecela picham si vse sama i agoutim do zadku :slight_smile: a to jsem se red tim nemohla ani divat jak ni dr bere krev a ted do jednou ivf uz picham uplne v pohode ale clovek se u prvni jehlicky boji to je jasne ... @martina_81 me v caru jen rekli jak na to ale pichat jsem uz musela sama a na netu je i video jak se to ma pichat tak jsem se na to koukala snad stokrat :grinning:
@martina_81
13. črc 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rox ty to zvladnes :wink: o tom nepochybujem :slight_smile:
13. črc 2012 v 18:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek