• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

21. července 2017 
Holky myslíte, že budou u nás taky, tak pečliví a udělají nám genetiku a imuno? Když už mám doma 2 děti s jedným a tím samým chlapem?
18. črc 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 no jo me je to uz jedno klidne budu smdet i tejden hlavne kdyz se to podari :grinning:
18. črc 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pawlla :grinning: :grinning: Jasně, že jo. Smradlavá, ale těhotná :grinning: :grinning:
18. črc 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fionna no jo tak nejak :grinning: :grinning: Hlavne tehotna
18. črc 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fionna po troch neuspesnych transferov som si vyžiadala komplet testy tak som šla na imunologii,hematologii a znovu genetiku a nič mi nenašli jediny momentalne problem je priatel- málo pohyblive spermie,,po piatom neuspešnom transferu som sa spytala či nieje problem niekde vo vnutri mna,,, tak mi odporučili laparoskopi,hysteroskopii ,,tak ak mi ani tam nič nenajdu tak sa budem pytat sama seba prečo? prečo sa mi nedarí,,,koncom 8 mesiaca mam podstupit ten zakrok tak som zvedava :confounded:
18. črc 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv Budu držet pěsti, ať se alespoň něco najde. Nemyslím to ve zlém. Ale tak by se alespoň odstranila příčina a ty byla rychle těhulka.
18. črc 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darazv tak to me oprabdu mrzi 5 neuspesnych et to musi byt uz takovy stres a nervy, drzim moc pesti at to konecne vyresi a miminka u tebekonecne zustanou
18. črc 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla prve tri transfery boli fakt psychické sklamanie ale potom som si povedala čo sa má stat stane sa a ja to nijak neovplyvním,teraz si uzivam všetko krásne dávam si dokopy telo pretože tie hormony to su fakt svinstvo inak to ani neviem pomenovat :angry:
18. črc 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a máte mě tady :slight_smile: Chlap tady vedle mě usnul u televize a chrápe mi tu :angry: :angry:
18. črc 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darazv no to je jasne ja mam zasebou jen jeden ET a pak revizi delohy a ty hormony jsou des fakt uplne me to nici a to me ted ceka jeste stimulka ted a druhe IVF a jsem strasne unavena padaji mi vlasy a kuze no to je des :unamused: a jeste a psychika no doufam ze to bude stat za to a tentokrat u me mimi zustane celych 9 mesicu
18. črc 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda anojky jak to jde dneska :slight_smile:
18. črc 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla ale jo, jen jsem pořád děsně unavená :frowning2: co ty? těšíš se na UTZ?
18. črc 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fionna jinak jestl chces do tabulky tak mi pisni do ip info a ja te tam supnu
18. črc 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda no ja prosip vetsinu dne a pak i v noci nevim co to je proc jsem porad tak unavena a slaba no na utz se tesim moc jsem z edava co mi reknou a kdy zacnem a jestli dostanu uz rozpis no jsem nervni
18. črc 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Takže nebudu jen smradlavá, ale i plešatá a flekatá :grinning: :grinning: .
18. črc 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fionna nooo asi tak beru prednison a to je des a jeste se po nem pribira no ds mam 8 kilo nahore po jedne stimulce tak jsem zvedava co bude ted :unamused:
18. črc 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Takže i tlustá :grinning: :grinning: :grinning: .A to nemusím být ještě těhotná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Doufám, že mi ten můj po 20 letech ještě než otěhotním neuteče. Když ho čeká taková vyhlídka na mně :grinning: :grinning:
18. črc 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla A jakpak tě baví tabulka :wink:
18. črc 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv aha, díky za vysvětlení...

moc ti držím palce, ať se brzy dočkáš :slight_smile:
Jenže holky, já už jsem tlustá teď, co teprve po stimulce :frowning2:
@fionna nooo taky si nekdy rikam ze je hrdina ze neutekl a jeste ty nalady po hormonech no deees :grinning:
18. črc 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda nooo mi to mluv ja taky nejsem zadny proutek
18. črc 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jo jo bavi ale moc tu kecate a nekdy nestiham novinky pokud mi je nekdo neposle do ip :grinning:
18. črc 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pawlla já prívě taky ne a to jsem na konci loňskýho roku 7kg zhubla a mám 5 zase zpátky :frowning2: Jestli to nebude tou listovkou .... protože po ní to začalo
18. črc 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla tak když nepošle do IP má smůlu :wink:
18. črc 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte nebude vam vadit ak sa sem k vam pridam, caka ma 1 ivf a ako vidim tak sa tu od vas dozviem vela...
18. črc 2012 ve 20:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda no taky to mam tak jeste ten prednison a jeste me ceka stimulka no mazce uvidime jak to cele dopadne bojim se uz ted
18. črc 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berunka1975 Ahojky a vítej mezi námi. Taky mě čeká 1.IVF - A kdypak jdeš?
18. črc 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berunka1975 Vítej, koukám, že máš dvojčata :grinning: :wink:
18. črc 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Taky se pavli bojím, kór když od Vás tady pořád něco slyším a jak co nevyšlo a tak .... tak mám strach
18. črc 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek