1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

fionna
18. črc 2012

Holky myslíte, že budou u nás taky, tak pečliví a udělají nám genetiku a imuno? Když už mám doma 2 děti s jedným a tím samým chlapem?

pawlla
18. črc 2012

@martina_81 no jo me je to uz jedno klidne budu smdet i tejden hlavne kdyz se to podari 😀

fionna
18. črc 2012

@pawlla 😀 😀 Jasně, že jo. Smradlavá, ale těhotná 😀 😀

pawlla
18. črc 2012

@fionna no jo tak nejak 😀 😀 Hlavne tehotna

darazv
18. črc 2012

@fionna po troch neuspesnych transferov som si vyžiadala komplet testy tak som šla na imunologii,hematologii a znovu genetiku a nič mi nenašli jediny momentalne problem je priatel- málo pohyblive spermie,,po piatom neuspešnom transferu som sa spytala či nieje problem niekde vo vnutri mna,,, tak mi odporučili laparoskopi,hysteroskopii ,,tak ak mi ani tam nič nenajdu tak sa budem pytat sama seba prečo? prečo sa mi nedarí,,,koncom 8 mesiaca mam podstupit ten zakrok tak som zvedava 😖

fionna
18. črc 2012

@darazv Budu držet pěsti, ať se alespoň něco najde. Nemyslím to ve zlém. Ale tak by se alespoň odstranila příčina a ty byla rychle těhulka.

pawlla
18. črc 2012

@darazv tak to me oprabdu mrzi 5 neuspesnych et to musi byt uz takovy stres a nervy, drzim moc pesti at to konecne vyresi a miminka u tebekonecne zustanou

darazv
18. črc 2012

@pawlla prve tri transfery boli fakt psychické sklamanie ale potom som si povedala čo sa má stat stane sa a ja to nijak neovplyvním,teraz si uzivam všetko krásne dávam si dokopy telo pretože tie hormony to su fakt svinstvo inak to ani neviem pomenovat 😠

mmirunda
18. črc 2012

Tak a máte mě tady 🙂 Chlap tady vedle mě usnul u televize a chrápe mi tu 😠 😠

pawlla
18. črc 2012

@darazv no to je jasne ja mam zasebou jen jeden ET a pak revizi delohy a ty hormony jsou des fakt uplne me to nici a to me ted ceka jeste stimulka ted a druhe IVF a jsem strasne unavena padaji mi vlasy a kuze no to je des 😒 a jeste a psychika no doufam ze to bude stat za to a tentokrat u me mimi zustane celych 9 mesicu

pawlla
18. črc 2012

@mmirunda anojky jak to jde dneska 🙂

mmirunda
18. črc 2012

@pawlla ale jo, jen jsem pořád děsně unavená ☹ co ty? těšíš se na UTZ?

pawlla
18. črc 2012

@fionna jinak jestl chces do tabulky tak mi pisni do ip info a ja te tam supnu

pawlla
18. črc 2012

@mmirunda no ja prosip vetsinu dne a pak i v noci nevim co to je proc jsem porad tak unavena a slaba no na utz se tesim moc jsem z edava co mi reknou a kdy zacnem a jestli dostanu uz rozpis no jsem nervni

fionna
18. črc 2012

@pawlla Takže nebudu jen smradlavá, ale i plešatá a flekatá 😀 😀 .

pawlla
18. črc 2012

@fionna nooo asi tak beru prednison a to je des a jeste se po nem pribira no ds mam 8 kilo nahore po jedne stimulce tak jsem zvedava co bude ted 😒

fionna
18. črc 2012

@pawlla Takže i tlustá 😀 😀 😀 .A to nemusím být ještě těhotná 😀 😀 😀 😀 . Doufám, že mi ten můj po 20 letech ještě než otěhotním neuteče. Když ho čeká taková vyhlídka na mně 😀 😀

mmirunda
18. črc 2012

@pawlla A jakpak tě baví tabulka 😉

briuska
18. črc 2012

@darazv aha, díky za vysvětlení...

moc ti držím palce, ať se brzy dočkáš 🙂

mmirunda
18. črc 2012

Jenže holky, já už jsem tlustá teď, co teprve po stimulce ☹

pawlla
18. črc 2012

@fionna nooo taky si nekdy rikam ze je hrdina ze neutekl a jeste ty nalady po hormonech no deees 😀

pawlla
18. črc 2012

@mmirunda nooo mi to mluv ja taky nejsem zadny proutek

pawlla
18. črc 2012

@mmirunda jo jo bavi ale moc tu kecate a nekdy nestiham novinky pokud mi je nekdo neposle do ip 😀

mmirunda
18. črc 2012

@pawlla já prívě taky ne a to jsem na konci loňskýho roku 7kg zhubla a mám 5 zase zpátky ☹ Jestli to nebude tou listovkou .... protože po ní to začalo

mmirunda
18. črc 2012

@pawlla tak když nepošle do IP má smůlu 😉

berunka1975
18. črc 2012

ahojte nebude vam vadit ak sa sem k vam pridam, caka ma 1 ivf a ako vidim tak sa tu od vas dozviem vela...

pawlla
18. črc 2012

@mmirunda no taky to mam tak jeste ten prednison a jeste me ceka stimulka no mazce uvidime jak to cele dopadne bojim se uz ted

mmirunda
18. črc 2012

@berunka1975 Ahojky a vítej mezi námi. Taky mě čeká 1.IVF - A kdypak jdeš?

fionna
18. črc 2012

@berunka1975 Vítej, koukám, že máš dvojčata 😀 😉

mmirunda
18. črc 2012

@pawlla Taky se pavli bojím, kór když od Vás tady pořád něco slyším a jak co nevyšlo a tak .... tak mám strach