1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
22. črc 2012

@martina_81
@rory_g provokatérky děvčata,cooo???? 😀 😀 😀 svačinku..tss..a my prdlajs.. 😀

mmirunda
22. črc 2012

Kuk kočenky 😀 dneska se celý den válím, jsem z toho včerejšího večera nějak znavená 😀 No už nejem nejmladší 😀 A začínám mít na zítřek nervíky, jak budu hned ráno volat do CAR, jsem zvědaváco se dozvím a snad mě hned z rána nenaserou 😠 😠

mmirunda
22. črc 2012

Jinak malej dotaz, jak je to se sexem během stimulky?? Lze nebo nelze?

saraha2
22. črc 2012

@mmirunda tak hned informuj!!no..na letáku od menopuru je napsané,že během léčby nemusí být sexuální omezení..ale v brožurce z caru píšou,že to moc nedoporučují,že jak rostou vaječníky,tak by to mohlo být bolestivé atd..takže je to asi spíš na tobě,jak se budeš cítit 😉

mmirunda
22. črc 2012

@saraha2 to víš že hned budu informovat co mě řekli.Na ten sex se ptám jen proto, abych věděla jak dlouho to ještě bude "hezký" a bez strachu a bez bolesti 😉

martina_81
22. črc 2012

@verry jj, teď ještě aby byla ta úspěšnost. 😉
@saraha2 zase mě to stálo 300, to ležení tam, tak ještě,aby mi nedali za ty prachy najíst. 😀 😀 😀
@mmirunda sexovat se během stimulky může,ale mně to teda bylo dost nepříjemný, tlačilo mě to,tak jsem z toho moc neměla. 😒 Tak si to ještě užij,dokud to jde. 😀

martina_81
22. črc 2012

@mmirunda a proč tam budeš volat? Už budeš začínat stimulku? 😉

mmirunda
22. črc 2012

@martina_81 právě proto se ptám měsíc dopředu, abych si to užila 😉

mmirunda
22. črc 2012

@martina_81 nene, mám tam volat kvůli UTZ skrz tu cystu co mám .... tak se bojím aby mi to spíš neodsunuli ☹

martina_81
22. črc 2012

@mmirunda tak uvidíš podle toho,jak je velká, většinou ji odsávají při OPU, což byl i můj případ. v březnu jsem sice byla na laparce a tam mi 1 cystu odsávali,ale stejně se mi tam pak vytvořila další.
Sex si ještě užij, dokud jsi v poho a máš na něho chuť. 😀 😀

mmirunda
22. črc 2012

@martina_81 tak před dvěma měsícema byla velká 4x5cm tak nevím jak je veká teď, poprosím dr. aby mi ji odsáli co nejdřív ..... aby třeba nevadila při stimulce, ale rozhodně se nenechám odbýt. A co ty koči? Jak se cítíš?? Kdy plánuješ testovat?

martina_81
22. črc 2012

@mmirunda tj, prober to s dr. a uvidíš. 😉 Cítím se pořád stejně, žádný změny, občas jsou bolesti v podbřišku trochu jiný, ty estrofemový už taky nejsou nejhorší,tak těžko říct, co se tam uvnitř děje. 😉 Testovat nevím, bojím se toho čím dál víc,tak to oddaluju, i když výsledek bych samozřejmě chtěla vědět co nejdřív. ☹ Musím končit, zase mě vyhání ten můj závislák. 😠 Hlavně,že tady sedí od rána skoro celej den. 😠

janulkaa23
22. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Holky, prosím nevíte někdo jak dlouho se leží po OPU v Gennetu a co vše mám mít s sebou?? Čeká mě to na 99% v sobotu... 🙂

malinka_02
22. črc 2012

@martina_81 jo jo zítra.. už sem dost nesvá, hlavně ať máme aspoň co vkládat!
@saraha2 děkuji moc.. no folíků je 6 tak doufám, že aspoň jeden šampionek na mě čeká, my stejně chceme vkládat jen 1.

Holky za jak dlouho jsou informace kolik je vajíček a pak kolik se oplodnilo?

malinka_02
22. črc 2012

@janulkaa23 noční košili, pantofle a neperlivou vodu, a hromadu štěstí 😉
@mmirunda my sme radši nesexovali a manžel si ulevil sám po mém příkazu, aby byli pak spermoníci kvalitní 😀 😀 😀

mmirunda
22. črc 2012

@malinka_02 asi to taky tak dopadne 😀 😀

janulkaa23
22. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 Děkuji moooc za info... Vajíček mám prý hodně mooooc tak sem zvědavá.. 🙂 Prosím Tě a kolik dní před OPU a odběru sperma se nesmí sexovat,aby byli spermíci kvalitní nebo je to tak nějak jedno??

janulkaa23
22. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 A jak dlouho se tam leží?? 🙂

malinka_02
22. črc 2012

@janulkaa23 já jdu na OPU až zítra, ale říkali tak 2 hodiny. Jinak já mám folíků jenom 6, prý sem podpruměrně zareagovala, což teda nechápu proč mi nezvýšili dávky. Nám říkali odběr tak ut - čtv a najednou pondělí a to bylo v pátek a má být minimálně 3 dny abstinence, takže v ten pátek už nic, naštestí manžel " větral" dřív 😀

@mmirunda já mám ty problémy s močákem tak sem ani nechtěla riskovat..

janulkaa23
22. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 já jdu na IVM takže do pátku sem brala antiko a teď čekám na Ms a pak si budu pouz 4 dny píchat hormony a pak narkoza...tak sem zvědavá

saraha2
22. črc 2012

@malinka_02 já byla na OPu v pondělí a měla jsem volat ve středu..ale co tady tak čtu,tak holky to ví už druhý den,jak jsou cca na tom...

saraha2
22. črc 2012

@janulkaa23 u nás v caru se po OPU leží 2hoďky 😉 teď jsme prchly už za hodinu a půl..sestřička nás nějak nemohla udržet 😀 ale je fakt,že jsme byly ještě takové oblblé..trošku moták byl..

saraha2
22. črc 2012

@martina_81
@mmirunda ty jsi mě vzala otázku,kdy chce testnout 😉 😀

mmirunda
22. črc 2012

@martina_81 já chápu, že se bojíš, taky se asi budu báta přitom bych to chtěla všechno vědět hned, je to strašně těžký a na kdy to tedy plánuješ? Kdy ses rozhodla?

mmirunda
22. črc 2012

@saraha2 a ty chceš testovat kdy??

saraha2
22. črc 2012

@mmirunda já nechci 😉 nemám ani test tentokrát..radši..a hlavně..mám to nedostat v pondělí a ve středu krev..takže asi vydržím..budu se snažit teda aspoň..takže pokud bych testla,tak jedině,že to nedostanu,tak testnu v úterý-středa ...bojím,bojím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ☹

saraha2
22. črc 2012

@mmirunda ale
@martina_81 v testování moooc ráda podpořím 😉 🙂

mmirunda
22. črc 2012

@saraha2 já tohle fakt chápu, taky se toho budu šíleně bát. Holky, já vám to tak přeju, i sobě, ale už aby to bylo za mnou všechno, jde na mě šílenej strach

saraha2
22. črc 2012

@mmirunda poprvé jsem testila od šestého dne...a pak stejně přišla ms,takže fakt mooooc bojííím ☹ ☹

mmirunda
22. črc 2012

@saraha2 já občas testuju ještě teď, jestli se náhodou nezadařilo přirozeně, ale samozřejmě bílo, takové štěstí já nemám ....