1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
23. črc 2012

@martina_81 tak já zatím doufám, pak si asi hodím provaz 😀 😀

martina_81
23. črc 2012

@mmirunda to nebude třeba,ono to nějak dopadne,uvidíš. 😉 Jdu si dát svou oblíbenou vlažnou sprchu 😒 a zalezu asi k bedně. Ten můj ještě není doma,tak jsem zvědavá,kdy se uráčí. Na to,že chtěl původně dnešek trávit se mnou, taky dobrý. 😒 Místo toho šaškuje u rodičů a dělá tátovi debila. 😠 Tak jen doufám,že mu aspoň nevykecá,jak na tom jsme.

mmirunda
23. črc 2012

@martina_81 Tak se měj Marti, já už mám dovařeno, zvládla jsem i kolínka a jsem k.o. Břicho nějak začíná bolet .... Tak ať se ti brzo vrátí.

radina
23. črc 2012

@mmirunda Ani mna by to nenapadlo 🙂 ale v tejto je to tak, ze sa nachadza az za tekutinou, cize by sa ju ani nepodarilo vytlacit.

radina
23. črc 2012

@malinka_02 myslela som, ze ci mate spermijky dopredu zamrazene.
Uz som dala link na ten ovitrelle, je to tam vysvetlene, ze pri tejto to ma zostat, ale ta bublinka je az za tekutinou a sluzi na lahsie vytlacenie tekutiny.

mmirunda
23. črc 2012

@radina Tak mě zmizela potvůrka 🙂 jsem ráda a prý kdyby se náhodou zase nějká udělala, tak ji odsají při OPU 😉

pawlla
23. črc 2012

@mmirunda tak to je skvele ze uz vlastne pomau zavinate

radina
23. črc 2012

@mmirunda To je super sprava ! 🙂 cize aky mate teraz postup?

janulkaa23
23. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Prosím vás holčičky, bolí hodně spodek po OPU??? :(

mmirunda
23. črc 2012

@radina Ve středu nasadím antiko, poslední prášek doberu cca 16.8. ale už 13.8 jdeme na zahájení stimulky a začínáme píchat a pak už to znáš 😉

mmirunda
23. črc 2012

@pawlla jo Pavli, je, o to víc je mi líto, že tebe to tak trápí ☹ A jak to vypadá?

danny38
23. črc 2012

@janulkaa23 Mně třeba nebolel vůbec, až pak k večeru a druhý den hrozně malinko, ale u každé je to asi jinak.

pawlla
23. črc 2012

@mmirunda no bypada to tak ze uz nekrvacim jen kapicka spineni takze nadeje tu je ale vubec nevim co to bylo ta krev rano ani podbruch me uz neboli vzala jsem si ascorutin a taky citron ale pochybuju za to by ms zastavilo takze uvidime ve stredu tam budu volat a v patek se na utz asi rozhodne

janulkaa23
23. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@danny38 Děkuji moc za info, docela se začínám bát.. :( přítel mě uklidňuje, že vše spolu zvládneme, ale i tak se bojím :( Moc si přeji, aby to vyšlo a já už další podstupovat nemusela.

mmirunda
23. črc 2012

@pawlla držím pěstičky, ani nevíš jak moc 😉

janulkaa23
23. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla Držím pěstičky a věřím, že vše dobře dopadne 🙂

pawlla
23. črc 2012

@mmirunda
@janulkaa23 dekuji holky, no naladu mam porad na bodu mrazu ale verim ze mrcha teda nebude ale zase cekat do patku nez mi to potvrdi mebasi odvezou jak uz jdem se smirila z tim ze bude ket a ted tohle

janulkaa23
23. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla Tuším jak se cítíš..:( ale věřím, že vše bude skvělý, neboj než se naděješ je pátek...

pawlla
23. črc 2012

@janulkaa23 porad se neco odklada a kdyz uz je to konecne skoro tady tak se zase neco vy....

janulkaa23
23. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla Zákon schválnosti :(((

pawlla
23. črc 2012

@janulkaa23 no presne tak

danny38
23. črc 2012

@janulkaa23 Je dobře, že máš oporu v přítelovi 🙂 Budu moc držet pěsti, aby vše vyšlo 😉

danny38
23. črc 2012

@pawlla Máš to ale trápení ☹ Neboj, vše se určitě konečně v dobré obrátí, budu mačkat pěstičky 😉

pawlla
23. črc 2012

@danny38 nooo uz tak nejak prestavam verit

malinka_02
23. črc 2012

@mmirunda moc práce 😀 😀 😀 a já nejsem moc omáčková tak si pak ani nepochutnám 😉
@martina_81 oni si právě vzali na to pujčku a ted ji splácí. Ono pak pro to mimčo si i napujčuješ 😖

malinka_02
23. črc 2012

@radina ne to nemáma, my jsme měli zatím "relativně" dobrý třeba 22 milionů, ale jen 2% a stejně musíme na ICSI..
Ta bublina ale nezustane za tekutinou, když injekci otočíš dostane se nahoru.
@janulkaa23 mě to teda bolí fest, vzala sem si čípek co mi dali v CARu a chodím doma v předklonu, v leže to nebolí ale při vstávání a při čurání a při pohybu.. a to sem měla folíku malinko!
@pawlla hold musíme vše zvládnout, nám trvalo od listopadu se dostat k IVF poád prostě nějaké odklady

petris82
23. črc 2012

@janulkaa23 me to taky bolelo, pred OPU i po OPU, jak pise malinka- pri vstavani a pri curani. Ale da se to zvladnout. V Caru mi rikali, ze si muzu vzit i prasek proti bolesti, ale vydrzela sem to nakonec i bez prasku.

petris82
23. črc 2012

@malinka_02 tak to jsme reagovali docela podobne jak tak ctu.no ja zacla stimulku v patek a dalsi patek sem mela jit na kontrolu a to rekl ze uz maji 22mm a nedele OPU,bohuzel kvuli okolnostem jsme museli posunout opu na pondeli. Doktor rekl ze foliky nepraskly, ze pry byly proste prazdny.

danny38
23. črc 2012

@pawlla Věřit nepřestávej, seber všechny síly 😉 My tě tady všechny rády podpořímě 😉

ivapo
23. črc 2012

@danny38 ahoj dobrou.. Dnes nebyl čas sem zajít!!