1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martina_81
24. črc 2012

@mmirunda měla´s vidět, jak koukala na můj pupek. 😉 Konečně někdo,kdo mi nelže a narovinu řekne,že vypadám jak v pátým měsíci. 😀 Je zvyklá na mých původních 58 kg,tak to byl šok. ale prý mi pupík bude slušet. ale než jsem ty kila zas rozhejbala,to byl teda boj. 😒 Půl hoďky k ní pěšky a měla jsem dost.

briuska
24. črc 2012

holky co jste byly na OPU, můžete mi prosím popsat, jak to probíhá? dává se předtím klystýr? asi se ptám blbě, ale neumím si to představit....OPU budu mít asi už tento pátek či sobotu....bojim... 😕

pawlla
24. črc 2012

@mmirunda no no nejaka spatne vibrace nebo co

martina_81
24. črc 2012

@briuska neboj,nic to není. Klystýr se naštěstí nedává 😉 ,jen Ti dají instrukce, že od půlnoci už nemáš nic jíst a pít. Vezmou Tě na sál, píchnou "oblbováka" a za chvíli Tě vzbudí už na pokoji. 🙂 Je to fakt rychlovka.

briuska
24. črc 2012

@martina_81 díky...a až se vzbudím tak můžu jít, nebo se tam chvíli zůstává??

mmirunda
24. črc 2012

@martina_81 Akolik jsi nabrala???? Já se toho taky bojím, už teď jsem jak slonice, ale hodlám to neřešit a nestresovat se s takovýma "blbostma"

mmirunda
24. črc 2012

@martina_81 ani pít se před OPU nemůže??? no ty vole, to nedám ....

martina_81
24. črc 2012

@briuska chvíli si tě tam nechají,nevím,jak dlouho jsem tam ležela,ale sestra mi několikrát změřila tlak, jestli jsem v poho a myslím,že tak po necelé hodině jsem mohla vstát a šli jsme domů. 😉 Tak uvidíš,třeba Tě "vyhodí" i dřív.

martina_81
24. črc 2012

@mmirunda Tak aby ses jim tam náhodou nepočůrala. 😉 já nepila už od osmi hodin večer, protože normálně,když piju ještě než jdu spát (kolem desáté),tak jdu do rána tak 2x na záchod,tak jsem měla strach. Nabrala jsem asi tak 3 kila,ale všechno se mi vrazilo do břicha a do boků,takže sotva něco oblíknu a když ten pupík vyvalím,tak vypadám vážně jak v půlce těhu. 😀 ale taky to neřeším,jen mě štvou ty hadry. 😒

mmirunda
24. črc 2012

@martina_81 Nooo hadry, to nevím co budu nosit, protože kupovat novej šatník se mi nechce 😠 😠 tak snad tolik nenaberu a dobře, já teda pít nebudu 😀

pawlla
24. črc 2012

@mmirunda
@martina_81 noo ja jsem pri stimulce taky pekne nabrala a pak jak jsem byla chvili tehu jsem taky vypadala jak v 5 mesici uz tak jsem vetsi takze kila navic tomu nepridali nooo 😀 ale snazim se to neresit . Taky me stve obleceni ale jeste ze mam vse volne a podobne jinak bych uz neoblekla nic

mmirunda
24. črc 2012

@pawlla Tak teď v létě je to dobré 😀 😀 sukně mám volněší, šaty elastické a halenky volné, ale v zimě to bude horší. Ale fkt, ted to neřeším. Když se podaří a já budu těhu tak mi budou kila navíc šumák

martina_81
24. črc 2012

@mmirunda @pawlla mně dělají problém jen rifle a jiné "spodní části" oblečení. Novej šatník taky pořizovat nechci, teď si koupím v Lidlu těhu tepláky za 179 (jestli mi je důchodci nevyberou 😀 😀) a doma to mám vyřešený. A jinak budu doufat,že se brzo zadaří a pořídím těhu rifle. Volných tílek a triček mám dost, tam problém nemám. 😉

mmirunda
24. črc 2012

@martina_81 no právě, taky mám problém se spodkem. Snad si ay koupím těhu rifle už teď, docela by se šikly a navíc musí být pohodlné 😀

martina_81
24. črc 2012

@mmirunda 😀 😀 😀 naprosto s Tebou souhlasím,taky bych do nich šla nejradši hned. 😀 A když pak vidím,že některý těhule do pátýho měsíce nosí normální hadry, co předtím,tak nechápu. 😖

mmirunda
24. črc 2012

@martina_81 tak to rozhodně nebude můj případ 😀 😀 to nemám strach.

danny38
24. črc 2012

@martina_81 Takhle nějak podobně jsem na tom i já 😀

martina_81
24. črc 2012

@mmirunda teď zrovna tam má nějaká těhule vyfocenej pupek v 22tt a když to srovnám s tím svým, tak rozhodně vedu. 😀 Ale doufám,že až ten Prednison zase vysadím,tak se trochu ztratí, jako minule. 😉

mmirunda
24. črc 2012

@danny38 jenže ty jsi aspoň těhu 😀 :_D

ramdy
24. črc 2012

@pawlla bude, uvidíš

mmirunda
24. črc 2012

@martina_81 tak já když ten svůj pupas vyvalím tak jsem taky jak těhule 😀 takoj hezkej pátej, šestej měsíc rozhodně

martina_81
24. črc 2012

@danny38 jak? že máš pupík po hormonech? 😉 Ale ty už ho aspoň nemusíš zatahovat,když jsi ve 12. týdnu. 😀 😀

martina_81
24. črc 2012

@mmirunda 😀 😀 😀 😀 Ty mě zas dneska bavíš!!! 😉 Ještě,že ten můj zatím nedorazil a nevyhání mě od pc,když je tady taková sranda. 😀

mmirunda
24. črc 2012

@martina_81 😀 😀 nepovídej. Já bývám véééélmi vtipná 😀

mmirunda
24. črc 2012

@martina_81 a ten tvůj je teď na té akcičce?? To bude doma veselo. ?Můj má dneska záchvat dny, tak nemůže vůbec chodit a je protivnej ☹

danny38
24. črc 2012

@mmirunda @martina_81 No jo, jenže já ho měla docela už po stimulce, byla jsem hrozně nafouklá a nabrala jsem až do teď asi 5 kg 😀
Ve čtvrtek jdu též zaútočit na Liedl :D rifle jsou mi akorát, samozřejmě už bez pásku a to mi byli velké 😀 mám ještě dvoje tříčtvrťáky, které jsem si nedávno koupila, protože jsem se do těch loňských nevešla 😀

martina_81
24. črc 2012

@mmirunda oni už v podstatě přijeli,ale jelikož má strach jet autem,tak tam seděj v hospě a leje do sebe pito. Ráno tam jel autem s tím (odjezd byl z Ústí nad Orlicí a my bydlíme v České Třebové),že ho zpátky zavezou domů a pro auto si pojede zítra. a odpoledne na mě zkoušel, jestli bych do Ústí nepřijela busem a nezavezla ho domů. Tak jsem dělala mrtvýho brouka (jednou za měsíc mám svůj program a on mi ho chce zničit???) a ozvala jsem se,až jsem pak šla domů a to už mi končily vycházky, takže měl chlapec smůlu. Tak tam sedí (určitě mu to děsně vadí) a snaží se vystřízlivět. 😀

martina_81
24. črc 2012

@danny38 to mi povídej, já si vloni nakoupila ve výprodejích tolik hader a teď se do ničeho z toho nevejdu. 😒 Mně se břicho taky rozjelo při stimulce,po Prednisonu. Po neúspěšným transféru a vysazení Pred. se trošku ztratilo a teď to mám zase zpátky. 😒 Co hodláš v Lidlu kupovat? I ty těhu rifle? Cena je suprová, ale střih se mi nelíbí, tak chci jen tepláky, rifle bych objednala z bonprixu. 😉 Akorát mám vycházky až od 13ti hodin,tak se bojím,aby ještě něco měli. 😒

malinka_02
24. črc 2012

@rory_g děkujem za držení palců 😉
@saraha2 koukám depka, taky na mě sedá čím dál větší strach.. Furt přemýšlím o kravinách. Dnes sem četla že nejlepší je ET po PK až 5-6 den že to je blastička, že to se to pozná nejlíp a mě říkal nejspíš pátek a to je teprve 4 den.. A to mi řekla prý abych si nekazila víkend 😠 😠 já?? Já si klidně zkazim i neděli když to pomuže! A ty driuhý holčině taky říkali že sobota takže tam budou tak to už je jedno jestli budou brát 1 nebo 2 přece.. Ale nsemíme doepkovat! Vše bude super a v dubnu budou krásný miminka!! 😵 😵 😵
@martina_81 to mám přesně to samý.. nabrala sem zatím málo ale všechno do břicha vypadám jak těhule.. A neoblíknu skoro nic a to mám před sebou utroš! 😠

vall83
24. črc 2012

ahojcek holky opat sa hlasim.....dneska som v 16tt opat mi brali krvicku.....dietatko je v poriadku....screning prvy tiez v poriadku, len ma trapi , zistili mi tehotensku cukrovku, babule, mate stym niektora skusenosti? ak ano piste a prehanajte....znesu vse....moc moc dakujem....