1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martina_81
1. srp 2012

@zuzij taky jsem minule doufala do poslední chvíle. A teď vlastně taky. 😉 Jsou holky, kterým se i přes krvácení zadaří, tak uvidíš, kdy jdeš na krev, v pátek?

zuzij
1. srp 2012

@martina_81 jdu v pátek,ale chci si tam zítra zavolat podle toho jak se to splnění rozjede

martina_81
1. srp 2012

@zuzij no uvidíš. Tak hodně štěstí. 😉

malinka_02
1. srp 2012

@zuzij tak to me mrzi!A proc myslis ze to nevyslo? Ja chodim taky do podoli a sem 5 den po ET..vis ja nevim jestli chodis na diskusi Podoli ale vubec to tam ted nikomu nevyslo..dost me to zarazi!!! A kdo ti delal ET? Me boli prsa na dotek ze strany ale to mivam pred ms ale min tak myslim ze to je jen z utrogestanu..

malinka_02
1. srp 2012

@zuzij jo a na krev musis i kdyz se ti MS rozjede .. A to si testla az dneska? Ja uz se tezko drzim ted..

mmirunda
2. srp 2012

Krásné dobré ráno berušky. Tak jaký máte dneska den? Testilky, čekatelky 😉

mmirunda
2. srp 2012

@saraha2 zase na Tebe intenzivně myslím kočko 😉 co testík?

fionna
2. srp 2012

@saraha2
@martina_81
@malinka_02 Dobré ránko, posílám graf HCG, snad se bude hodit. Držím pěsti, ať vám to holky roste.Když se to podaří vám, tak my budeme věřit, že i nám 😉

fionna
2. srp 2012

@mmirunda Ahojky, tak jak je dnes? 🙂

mmirunda
2. srp 2012

@fionna Noo pracovně a nechce se mě být v práci 😠 😠

fionna
2. srp 2012

@mmirunda My jedeme s dětmi plavat 😉 až dovařím.Mám volno 😉.Jejda, já jsem trdlo, zapoměla jsem vložit odkaz na tu stránku s hcg: http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

zuzij
2. srp 2012

@malinka_02 ahojky, no samozřejmě jsem to nevydržela a testla už 10. den po ET. Potom jsem testla 12. den a zase nic. No a odpoledne jsem začala špinit...zatím to není ani na intimku...spíš jen když jdu na wc tak je to poznat na toaletním papíru...Jasně že na tu krev půjdu, nejsem blázen...mohlo by to být mimoděložní a co potom. To nebudu riskovat. Jinak OPU mi dělal Krčmář a to doufám,že příště vyfasuju někoho jiného. A na ET jsem měla tu vedoucí - Řezáčovou, ta byla fajn.
Proč to nevyšlo?...fakt nevím asi si příště nechám napsat neschopenku a vykašlu se na práci...a budu jen ležet s nohama nahoře. Ale bohužel já nejsem ten typ co to vydrží moc dlouho. No ale pro mimi to člověk musí vydržet🙂 Pořád doufám,že to třeba mohl být odchod 1 embryjka a druhé se chytlo. No uvidíme po tom testu.

melisska
2. srp 2012

@zuzij aj ked je mimomaternicove test ukaze //, ver mi ja som mala 4x

fionna
2. srp 2012

@melisska
@zuzij jojo, já to na mimoděložním měla také tak //

zuzij
2. srp 2012

@fionna @melisska ahoj holky, díky za zprávy. Já osobně si myslím,že to nejspíš embryjka vzdaly. Ale uvidíme po testu v pátek. Nevíte jestli výsledky budou ještě ten den nebo až v pondělí?...budu dost netrpělivě čekat na výsledky 🙂

melisska
2. srp 2012

@zuzij to neviem, zalezi od toho kde davas krv 😉

dievcata nemate nahodou zvysny menopur, fostimon???

fionna
2. srp 2012

@zuzij To, také opravdu nevím.Ale já když chtěla sama nejrychleji vědět, kolik to hcg je?. Tak jsem si zašla do laboratoře, na placený odběr (kolem 200Kč) A tam byl výsledek do 3 hodin hotový. U gynekologa jsem se to dozvěděla až na druhý den.Jak je to v CARu, to nevím.

martina_81
2. srp 2012

@fionna díky za odkaz,hned na to kouknu. 😉
@mmirunda dneska netestuju,až zase zítra. 😀
@zuzij výsledky krve by měly být ten den,někde po pár hodinách, někde odpoledne. Já musela čekat až do 15 h. 😠
@malinka_02 kolikátý jsi dneska den,že už Tě svrbí ruce na testík? 🙂 🙂

martina_81
2. srp 2012

@saraha2 tak kolik máš? 😉 😉 😉

pawlla
2. srp 2012

@mmirunda tak simpredstav ze mi z car jeste nikdo nevolaĺjsem z toho dost nervoznimsice teky mam zacit brat az za nekolik dni ale uz bych chtela vedet presne kdy 😖 doufam ze se dneska nekdo ozve a bricho me boli mrcha mi dava pekne zabrat

zuzij
2. srp 2012

ahojky, tak to vypadá že je definitivní konec s prvním IVF...už dorazila i červená, sice slabší ale je to v...☹ zítra zajdu na krev a čekám že to bude negativní

unkarka
2. srp 2012

@zuzij nevěš hlavu,sice to mrzi ale musíme se stím nějak poprat a určitě budem brzo v tebulce TĚHUUUU 😉

strapula
2. srp 2012

ahojte babulky, takze dnes o 9:00 zavedene 2 embryjka a cakame 14 dni 😉 idem oddychovat a rozmaznavat sa 😎

mmirunda
2. srp 2012

@pawlla To je divný, asi zapomněli, tak jim zavolej sama a zeptej se. A mrcha se teda naplno rozjela?

malinka_02
2. srp 2012

A mam dotaz myslite ze utrogestan zvysuje bt? Jinak ja nic..furt jen ty prsa na dotek ale to mivam pred ms a jinak nic..ani se necitim tehotne.A holky musim vam napsat co se deje..Vcera si me v 5 zavolala moje sefova furie a ze vyhodili dalsi 4 lidi - obchodaky a ze se dohodla s sefem ze budu za jednu prodavat ja nez se vrati z materske! To je ta co sem ji rano vezla! Je 14 dni pred porodem.Tak ze mi vse vysvetli a ja to budu delat.Pritom jde o zastoupeni 2 firem ktere prodavaji spotrebak pro kardiologii.Za 1 vubec nic o tom nevim takze vse se naucit.Za 2 kdo me to nauci vcetne prace s IS a jak pracovat se skladama a vydavat faktur.Za 3 sem nikdy nedelala obchodaka a neumim to a nejsem na to povaha.Z 4 marketing mi zustava a mam stihat oboje samozrejme o navyseni platu ani slovo - ona si totiz mysli ze s tu vsichni kopou do zadku a zvladnu to.Za 5 je to jezdeni i Olomouc, Ostrava, Plzen. A 6 nemuzu to odmitnout jinak pujdu jako dalsich x lidi, uz vyhodili 30 lidi. 
No poseru se!! Takze od vcera nervy.Navic sme si chteli vzit od 20.8. 2 tydny a jet k mori a to mi uz nikdo neschvali coz uz nedam kdyz sem letos dovcu nemela. No masakr. Jenze prece neodejdu kdyz mam 4 mrazacky!!! Chci hned na dalsi a dalsi.x Moje pocity ze IVF nevyslo. Pokud ano tak tahle tezka hlava je na nic..ale sedla sem si v kanclu docetla vas a rikam si ze budu verit ze to vyslo a zstim se nic ucit nebudu, tyden se to snad neposere. A pokud Amalka Ema bude tsk si pak pokusim vzit tu dovolenou a pockam na srdicko a pokud bude vse ok oznamim ze nikam do Olomouce se netaham jinak jdu na PN hnadDnes ve 12:54  •  snaží se  • Odpověz
  • Pošli IP

mmirunda
2. srp 2012

@strapula Tak držím pěstičky 😵 😵 ať se jim u Tebe v bříšku líbí

mmirunda
2. srp 2012

@malinka_02 No teda kočko, to máš docela mazce. Dneska se bohužel s nikým nemalují ☹ U mě to v práci sice ví, ale čím víc se to blíží, tím se jim to nějak nehodí do krámu, ale já na ně seru. Od 22.8. budu doma do konce srpna a čerpat dovolenou a od září si beru neschopenku, ať se tady třeba poserou 😠 😠 . Tak to nějak zvládni. Nebo už pomalu zkus testnout ... ať víš co se děje

malinka_02
2. srp 2012

@zuzij v podoli je to ten den. Ja prave taky ne sla sem v utery do prace a to byl v patrk ET a dnes a vcera masakr viz muj prispevek vis..ale ja si myslim ze lezeni nepomuze..i mi rikali v caru ze to nepomuze.. Me OPU delala Rezacova a ET Zackova a to byl teda pristup..Jenze to si nevyberes Melicharova, Zackova i Krcmar sou strasny! Jen me fakt zarazi ze to ted nikomu v podoli nevychazi..
@martina_81 byl sem v patek na ET takze zitra tyden ale +4 denni kultivace to mas jak 11dpo a to by neco byt uz mohlo spousta holek ma ducha 7dpo..
@pawlla tak zavolej znovu..to je pristup..
@strapula tak drzim palecky !! Koukam sem jedina s 1 embryjkem..A mas mrazacky?

zuzij
2. srp 2012

@unkarka dík za podporu, já věřím že jednou se prostě to té spodní části tabulky přesunout musíme 🙂

martina_81
2. srp 2012

@malinka_02 tak to máš teda situaci pěkně na hovno. 😖 A pak buď v klidu, viď? Tak kdy chceš testovat,zítra? 😉