1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
2. srp 2012

@saraha2 Takže nebudeš testovat? Nejdřív v pondělí?? 😲

saraha2
2. srp 2012

@mmirunda a v pondělí budeš jak na potvoru frmol určitě.....

saraha2
2. srp 2012

@mmirunda nebudu..až v pondělí,at vím,jak jsem na tom,než pojedu.....

saraha2
2. srp 2012

@mmirunda mělo tam být mít frmol 😀

mmirunda
2. srp 2012

@saraha2 v pondělí to bývá frmol až tak kolem dvanácté 😉

mmirunda
2. srp 2012

@saraha2 však to máš dobře, ten "frmol" 😀

saraha2
2. srp 2012

@mmirunda tak mě napiš di IP adresu lékárny a přijdu na tebe bafnout 😉

mmirunda
2. srp 2012

@saraha2 Dělám přímo Tescu, jak je terasa a lávka na Vaňkovku ( v prvním patře ) Lékárna Aesculap

martina_81
2. srp 2012

@mmirunda to právě nevím,jestli budu testit, dr. od Sáry řekla,že prý je to akorát stresující - co si budem nalhávat, má pravdu 😀 -,tak si říkám,jestli se na to nemám vykašlat.
@saraha2 však jsem ti minule psala,jak mi kámoška čuměla na pupek a nechápala. 😉 No mě dneska celý odpoledne bolí břicho jak při ms,tak bych vážně ráda věděla,co se tam děje. 😒

mmirunda
2. srp 2012

@martina_81 @saraha2 Tak netestujte a nestresujte holky. Hezky ty fazolky hlídejte 🙂

martina_81
2. srp 2012

@saraha2 @mmirunda jinak teda prsa mám nalitý pořád a Jirka by je pořád ohmatával,jak je z nich hotovej. 😀 😀 Prý mám zjistit u dr., jestli to mám z Utroše nebo Estrofemu a mám si to nechat dlouhodobě napsat. 😀 😀 😀

mmirunda
2. srp 2012

@martina_81 no jooo, typickej chlap 😀 To ten můj říká, že už teď toho tam mám hodně, co teprve až budu těhu, to prý bude paráda 😀 😀

radina
2. srp 2012

@martina_81 ja by som povedala z utosu 🙂 ... lebo akonahle som zacala brat estrogen v den ET, tak mi prsa splasli.

martina_81
2. srp 2012

@radina taky myslím,že z Utroše. 😉
@mmirunda tak já mám normálně menší prsa (tak akorát, já jsem spokojená 😀 ) a včera jsem mu řekla,že je prolhanej parchant (ze srandy), když se nad něma zase rozplýval. Celých 6 let mi tvrdí,že se mu moje prsa líbí takový jaký jsou a teď se trochu (trochu víc) nalijou a on je z nich úplně unešenej.... 😀 😀 😀

mmirunda
2. srp 2012

@martina_81 😀 😀 😀 ti chlapi se nezdají. Ale je to odněj hezké že ti v tomhle "lže", je to krásná lež 😉

martina_81
2. srp 2012

@mmirunda tak on vždycky říkal,že jsou krásný,ale mohly by být o malinko větší. 😀 Takže jeho nejšťastnější období v tomhle směru je pár dní před ms. 😉 😉

mmirunda
2. srp 2012

@martina_81 tak to je u nás smutný období, nesmí na mě sáhnout, srašněmě před ms bolí prsa, i podprsenka mi je nepříjemná 😀

saraha2
2. srp 2012

@mmirunda kolem toho jsem dnes několikrát šla!!!!!!!!!!!! 😀

mmirunda
2. srp 2012

@saraha2 😀 😀 ty jsi tele 😀 Mohla ses stavit 😀

martina_81
2. srp 2012

@mmirunda tak to mě naštěstí nebolí,ale když už to přehání,tak mi to taky není moc příjemný. 😉 Jdu si dát sprchu,a pak asi zakotvím u bedny, i když tam teda nic není,to je program,že by z toho člověk blil. 😠 😠

mmirunda
2. srp 2012

@martina_81 Já už ležím vysprchovaná v posteli s noťasem 🙂 Taky toho mám dneska plné zuby, tak to asi zabalím

mmirunda
2. srp 2012

@pwalla Tak co Pavli? Volali nebo ne??

fionna
2. srp 2012

@danny38 Jéé, tak to je máš skoro jako já 20 a 14, máme my doma. A vnoučata si také vyrábíme sami 😀 .

mmirunda
2. srp 2012

Holky, dobrou noc 😉

martina_81
2. srp 2012

@mmirunda dobrou, Miru. 🙂

sheronka
2. srp 2012

@saraha2 HCG 32 som mala na 9.deň od ET s 5 dňovou PK. Neboj, bude to dobre 😉

ivapo
2. srp 2012

@saraha2 já tKy měla porád bolest břicha po ET.... Asi tak 15 dni.. Pak uz se to lepsilo 😒

danny38
2. srp 2012

Chcete vidět mimozemšťana? 😀

fionna
2. srp 2012

@mmirunda Dobrou 😉

danny38
2. srp 2012

Kvalita sice mizerná, ale stojí to za to 😀 Tohle je náš malý mimozemšťánek 😀