• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

25. září 2017 
@pawlla je mi mizerne..Mrazacky by sme meli mit ale ted v srpnu do toho nrpujdem a v zari mam jit na pitomej veletrh a to vychazi presne na termin ket a nemuzu v praci rict ze ne..
@evikj33 vetsine lidi vysli testy driv a ja nemam ani ducha...
@radula12 a ty si stejnecjako ja 10 den po ET?Promin plete se mi to.Ja citim prsa jen ze spoda nq dotek a to mam pred ms a bricho v spbotu na ms vcera a dnes min a to taky mivam posledni cykly..Ale 10 + 4 pk to uz by minimalne duch byl.
6. srp 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Né nadarmo v car říkají testovat až 14den po ET asi ví že někomu se hcg rozjíždí pomaleji.Skus zas za 2dny testnout pokud mrcha nedojde,není nic jisté. :wink:
6. srp 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jedu dom zbrna tak to nakonec dopadlo KET by mel byt v nedeli 19.8 vsichni meli radost ze tam budou muset byt v nedeli hlavne sestricka :grinning: tak mam najednou takovy strach jestli to vyjde
6. srp 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pawla Huš už nezačínej s žádnejma negativama,nebu bude na holou.Hurá ket je zarohem,tak se hod do pohody a zrelaxuj :wink:
6. srp 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikj33 Ona šla teprve z krve a fakt teda vypadá jak feťoška, má ruce plné modřin :frowning2:
6. srp 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda takze jeste nevi vysledek jo ? Ja taky vypadam jak fetak uplne koukali v caru to mam od blbe sestry jeste z te nemocnice :confounded:
6. srp 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já mám na testu slabý stín :slight_smile: sice uplně slabý,ale něco tam jeeeeeeee :grinning:
6. srp 2012 v 11:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@malinka_02 Určitě to ještě nevzdávej, dokud není ms tak stále nějaká naděje je :wink:
6. srp 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Chudinka :frowning2: Taky na @saraha2 myslím a držím pěsti, očekávám dobré zprávy :slight_smile:
6. srp 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radula12 NO tak sláva že by další těhu vlna,tak se drž a nepouštěj. :slight_smile:
6. srp 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radula12 To vypadá nadějně :wink:
6. srp 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikj33 děěěkuju držím a budeme bojovat :slight_smile:
6. srp 2012 v 11:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny38 děkuju, ale je to fakt slabéééé,ale důležité je že mám naději :slight_smile: a je mi nádherně :slight_smile:
6. srp 2012 v 11:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petris82 taky džím palce .... já dneska testla a je tam duch :slight_smile: ale to jsem nevydžela, nervy zapracovaly :slight_smile: ty jsi kolikátý den ?
6. srp 2012 ve 12:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radula12 Určitě bude čárka sílit :wink:
6. srp 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radula12 drzim palce!!!! velmi silno!!! ktory den si po ET?
6. srp 2012 ve 12:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja som len stvrty den po ET a strasne,ale strasne ma bolia prsia..mali ste to aj vy???
6. srp 2012 ve 12:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla urcite to vyjde,nepochybuj o tom a naopak tes sa z toho:slight_smile:
6. srp 2012 ve 12:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strapula devátý :slight_smile: a moooc děkuju!
6. srp 2012 ve 12:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strapula mám to od začátku prsa+podbřišek :slight_smile:
6. srp 2012 ve 12:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radula12 to aj ja a to je dobre znamenie,ci nie??
6. srp 2012 ve 12:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strapula diky no snazim se myslet pozitivne ale mam strach no,me prsa bolely taky uz par dni po ET
6. srp 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radula12 to asi nebylo na me. Ja teprv cekam na mrchu abych mohla zacit dlouhy protokol. Ale moc gratuluji k dusikovi :slight_smile:
6. srp 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pawlla No vidíš, asi se zalekl, toho že bys je chtěla opustit :wink: Nám se to už taky blíží :confounded:
6. srp 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda no najednou se to zkratilo a uz jen 13 dni zacinam mit docela strach :confounded: ... Tak tam byl google a s nim se slo normalne domluvit nez s nejakou asistentkou :angry:
6. srp 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Tak já se s Googlem taky vždycky na všem domluvím. Taky mám strach beruško :confounded: Ani nevíš jakej
6. srp 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jj on je rozumnej a vedel kdo jsem a co po nem chci ted mam strach z te horecky doufam ze to rychle vypotim
6. srp 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem po ET doma :slight_smile: A děj se vůle boží :slight_smile:
6. srp 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@pawlla jů!!!tak gratuluju!!!!!!konečně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@mmirunda já ti dám fetoška :grinning: :grinning: :grinning:
@evikj33 jsem doma..se to trošku protáhlo,ale hned startuju pc a píšu :wink: táákže..hodnota je 580!!!!paní dr.říkala,že je spokojená,že po tom.... ted si nemůžu vzpomenut na to slovo,jak to řekla..začátku se to rýsuje moc pěkně a že je spokojená...dostala jsem ještě píchanec do zadnice - agolutin,že už by nebyl potřeba,že progesteron je dobrý,ale že radši..že to neublíží,tak raději že to píchneme...další kontrola v pátek a to bude ultrazvuk!!!!!!!!!!!!!ale že budeme rádi,když tam uvidíme tečičku..že pokud by se jí něco nezdálo,tak i vezmem krev..jsem kaput z toho vedra,tak jdu do vody-má 32st :wink:
6. srp 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janulkaa23 pěkně odpočívej!!!!!!!!!!!!!
6. srp 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek