1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
9. srp 2012

@mmirunda Mít strach je naprosto normální lidská vlastnost a kdo neměl poprvé strach tak kecá 😀 Věřím že to zvládneš a budu držet pěsti, aby se zadařilo 😉 Věř tomu kočko, že to zvládneš, začátek je nejistý a tak trochu vystrašený, ale pak se rozjedeš ani nebudeš vědět jak 😵

mmirunda
9. srp 2012

@danny38 Děkuju kočko, no přiblížilo se to .... v pondělí začínáme, jdeme pro léky a začne "píchačka" ale konečně jsem se dočkala 😉

danny38
9. srp 2012

@pawlla Pavli, držím strááášně moc pěstičky ať to všechno dobře probíhá a věřím, že se ketík podaří, máš mojí 100% podporu 😵 a nesmím zapomenout zase vám všem sem pořádně naplivat těhu bacily a doufám, že se přidají i ostatní těhule, to bude nářez 😀 takže posílám pořádné fluuuuuuuuuuuuuuuuuuuus 😀

lenkavav
9. srp 2012

Prosim Vas, ktory den sa maju mimca zavrtavat? v pondelok som mala ET a dnes poobede ma zacolo pichat ako keby v maternici a teraz citim zmeny a pichanie v prsniku? Prvykrat som take nieco necitila? Dufam, ze je to dobre znamenie.

danny38
9. srp 2012

@mmirunda Mám z toho velkou radost, věřím že do spodní tabulky to bude jen přibývat 😵

mmirunda
9. srp 2012

@danny38 No to musí, věřím že mě tam s holkama zahříváš místečko 😉

danny38
9. srp 2012

@lenkavav No, ono je to u každé jinak 🙂 Při PK 5 dní se říká že 1-2 dny, já třeba trochu zašpinila 8.den po ET a je dost možné, že se zrovna mimi zavrtalo, ale s jistotou to říct nemůžu 🙂

lenkavav
9. srp 2012

@danny38 Tak ja budem dufat len v dobro... 🙂

danny38
9. srp 2012

@mmirunda To si piš, že držím 😉 Není krásnější pohled než vidět jak se plní spodní tabulka a je opravdu vidět jak se rozrůstá 🙂

danny38
9. srp 2012

@lenkavav Určitě, je třeba naladit se na pozitivní myšlení, držím ti moc pěsti ať jsou brzy // 😉

mmirunda
9. srp 2012

@danny38 jj to vím, kór když mi tam držíte teplej flek 😀 😀

janulkaa23
9. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@lenkavav já neměla PK a mě řekli, že mám 8mi buněčný embryjko tak mám počítat 6-8 den... 🙂 prsa mě bolí a podbřišek taky a pěkně :(

lenkavav
9. srp 2012

@janulkaa23 Mne ani nevraveli, ci je to PK. Ale vo stvrtok odoberali vajicka a v pondelok vkladali embryjka, tak si myslim, ze ano. Prisia ma pobolievali aj minule, ale nie tak ako teraz a bolia ale inak aj mi MS. Ale ja dufam, ze to sa zavrtali embryjka 🙂

janulkaa23
9. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@lenkavav já tím, že sem měla IVM tak mě od středy do pátku dozrávali v laboratoři a v pondělí mi ho vkládali zpět 🙂 to záleží zda si tu PK platila u nás v CAR se platí 2500kč a já to neplatila tak vím, že jí nemám.

janulkaa23
9. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@lenkavav mě při ms prsa nebolí vůbec, ale teď se jich nemůžu skoro ani dotknout..

danny38
9. srp 2012

@mmirunda Neboj, bude řádně vyhřátý a s tvojí jmenovkou 😀

lenkavav
9. srp 2012

@janulkaa23 Tak taketo informacie a moznosti u nas ani nedavaju. Platili sme celkovo balik za zakrok a za mrazenie. Takze fakt mozem len dedukovat. Ale vraveli, ze vajicka boli pekne dozrete a este vo stvrtok ich oplodnovali a do pondelka nechali rast a sledovali, ci su OK. Tak ja fakt neviem. Ale boli v poriadku a pekne rastli, tak aj teraz rastu a zavrtavaju sa 🙂

sheronka
9. srp 2012

@briuska Ahoj. Určite to nie je pregnyl. Ja som mala podobnú čiarku ako ty na 8.deň od ET, neviem či aj nie slabšiu. A aha, končím 9tt. Držím palce 😉

mmirunda
9. srp 2012

@danny38 no super 😀 😀

danny38
9. srp 2012

@janulkaa23 U mě to třeba bylo tak, že když jsem měla přes den podprsenku tak docela dobrý, ale jak jsem jí pak doma sundala, to byla bolest a taky pobolívaly při dotyku.

danny38
9. srp 2012

@sheronka A jak ti je těhulko? 🙂

danny38
9. srp 2012

@mmirunda To víš, to bude VIP místo 😀

janulkaa23
9. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@danny38 joo to mám taky, v podprsence ok ale bez ní au au..ale nevím zda to není i z utroše, ale moje mamka mi říkala, že s prsou vždy poznala, že je těhu

mmirunda
9. srp 2012

@danny38 🙂 🙂

janulkaa23
9. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@lenkavav tak to je škoda, ale uvidíš vše bude ok.. Já taky věřím, že z 7 odebraných zbylo jedno nej a to chce být u mě...

lenkavav
9. srp 2012

@janulkaa23 Tak mi to nejak neslo do hlavy, tak som si zobrala lekarsku spravu a je tam, ze bol vykonany transfer 2 embryi po predlzenej kultivacii. Takze u nas to asi robia automaticky.

danny38
9. srp 2012

@janulkaa23 Není to z utroše, už ho neberu druhý týden a prsa jsou stále citlivá 😀

alinah
9. srp 2012

ahoj holky, po delsi dobe nakukuju, vubec nestiham vas docist!
@saraha - gratuluju k HCG, pevne verim, ze je to uz ted na dobre ceste.

ostatnim drzim palce - at uz cekaji na vysledky nebo na dalsi pokus...

Holky, pred 3 tydny jsem psala ze to bude holcicka - velka radost.. no a dneska nam na gen.utz rekli ze to bude kluk! musim rict ze jsem to obrecela, ja vim, ze bych mela byt rada, ze je mimco zdrave a tak, ale preci jen za ty tri tydny jsem si na Magdalenku docela zvykla.. no ja vim, ze byste vetsina dala cokoli za takovehle starosti..
pridavam fotku z dneska, miminko bylo opravdu krasne videt, bylo to hrozne dojemny..

sheronka
9. srp 2012

@danny38 Ahoj. Posledné dni úplne strašne, ale čo už, mohla som to čakať 😉 Len pevne dúfam, že ma to už čoskoro prejde.

danny38
9. srp 2012

@sheronka Určitě, vydrž ještě chviličku a pak už by to mělo být v pohodě 😵