1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
30. srp 2012

@danny38 Ani sama nevím, ale ještě asi týden a něco. Opu by měla být kolem 10.9.. 3.9. jdu na UTZ tak se uvidí ... už toho mám plné zuby ☹ a pak po ET budu píchat ještě 15-20 dnů agolutin ... tak z toho hned tak nevyjdu

danny38
30. srp 2012

@mmirunda To je docela nářez, já toho měla také dost a to jsem píchala kratší dobu 😒 To jsem zvědavá co ti v pondělí na UTZ řeknou 🙂 Ty máš tedy dlouhý protokol?

pawlla
30. srp 2012

@danny38 jej tak holcicka to je pekne 🙂 takze jsi na tom nakonec byla no tak na sebe davej poroz odpocivej a nedelej vubec nic a co ti rekl doktor jak dlouho mas lezet?

mmirunda
30. srp 2012

@danny38 Jj mám dlouhej protokl a u nás v CAR se píchá už nějaký dny i minulýho cyklu, je to mazec no .... ale už se blížím ke konci ...

pawlla
30. srp 2012

@mmirunda no o agolutinu mi ani nemluv ja ho uz ani nemam kam pichat proste neni kam do nohy jsem si to jednou pichla nejak blbe a pak me to docela bolelo a uz mam zadek jako cednik 🙂 a kdo vi jak dlouho to bude jeste trvat asi me to ceka do ramena tam se to taky da

mmirunda
30. srp 2012

@pawlla do ramene? No fuj, ty jsi vážně masochista 😖

evikj33
30. srp 2012

@mmirunda Když jsi zvládla čekáni na IVF,tak ted už to zvládneš dopíchat kočko.Už rostou vajka a jsi napul cesty k miminku. 😉

pawlla
30. srp 2012

@mmirunda tak to se nema pichat furt do stejneho mista a minimane 3 cm od mista minuleho vpichu a to ja uz proste nemam kde ono to jako neboji jak to picham do zadku ani do nohy ....jen ted se mi to povedlo tak desne do te nohy ze tam uz to proste nechci riskovat kdyz to boli tak mi nic jineho nezbyva ja nemuzu utros

evikj33
30. srp 2012

@danny38 Gratuluju ke slečně a doufám že bude vše v pořádku a byl to jen planej poplach. 😉

mmirunda
30. srp 2012

@evikj33 No už aby to bylo za mnou, opravdu 🙂

danny38
30. srp 2012

@pawlla Tak oni píšou tři dny odpočívat a nejlépe týden neschopenku, ale já po víkendu půjdu normálně do práce 🙂

@mmirunda Taky ti připadá, že čím víc se blíží konec, tak se to vleče? 🙂

@evikj33 Moc děkuji, já taky doufám, že je vše ok 🙂

mmirunda
30. srp 2012

@pawlla Tak já do břicha taky nepíchám stále do stejného místa. prvně jsem střídala strany a teď jak píchám už dvě, tak střídám jen ty injekce, jednou Puregon do levé a jednou do pravé 😉 a opačně

pawlla
30. srp 2012

@mmirunda ale doufam ze mi teda daji neco jineho nez ten utros a ty injekce uvidim co na me v caru vymysli 😀

mmirunda
30. srp 2012

@danny38 Jo taky mi to tak přijde. Je to i tím, že jsem asi doma a nesjem na to zvyklá. Blbě spím, jsem už asi přespaná a ráno mě přijde, že ten den je nekonečnej ...

mmirunda
30. srp 2012

@pawlla Neboj, něco vymyslí 😉

pawlla
30. srp 2012

@mmirunda no jo ja uz to picham tak dlouho ze prave nevim uz moc kde uvidim v pondei budu tam voalt tak doufam ze mi to aspon snizi a nebude to uz kazdej den

mmirunda
30. srp 2012

@pawlla Jsem na tebe zvědavá 😉

pawlla
30. srp 2012

@mmirunda dneska jsem uz u te injekce brecela ne ze by to boleto to jen pichne stejne jako u tech malejch jehlicek ale byla jsem tim uz tak znechucena 😒 a hlavne je hrozne ze tu nikdo neni kdo by mi to pichnul

mmirunda
30. srp 2012

@pawlla Jj to tě fakt obdivuju, že to zvládáš sama. Já bych to prostě nedala, to vím. Bulila jsem taky, buď v klidu ...

pawlla
30. srp 2012

@mmirunda jooo tak aspon nejsem sama uz jsem myslea ze mi hrabe 😀 no proste mi nic jineho nezbyva ale kdzy mi to picha nekdo jinej tak to je prijemnejsi ze to nemusim videt a tak no ale co se da delat jsem se koukla na testik ze vcerejska a bodla se ..... a dneska uz jsem netestovala 😀 😀 necham to na nedeli a pondeli tam zavolam

mmirunda
30. srp 2012

@pawlla To je možná dobrá motivace, pozitivní těhu testík 🙂 Taky to snad tak budu praktikovat 😉 Jsi vážně dobrá, já se mám fakt dost ráda, takže se mě do mě bodat moc nechce ☹

pawlla
30. srp 2012

@mmirunda nooto je dobra motivace 🙂 Jsem pekne unaven jsem trosku uklizela a tak to vidim ze uz se z toho gauce nezvednu 😀

mimi_2
30. srp 2012

Kočky ahojte, môžem sa pridať? Nemáte niektorá skúsenosť s alergiou na spermie? My sa snažíme už skoro dva roky, mm mal síce zhoršenú morfologiu, ale už ma napadla aj tá možnosť či nie som alergická na jeho spermie a preto to nejako neide. Ďakujem

lucia2505
30. srp 2012

@mimi_2 keď pôjdeš do centra, tam ti urobia test na protilátky proti spermiám...zoberú ti krv

pancuska
30. srp 2012

@fionna no tak ja som na tom tiez......tiez bez vajcovodov ale na stastie vajecniky mam v poriadku! a co sa ti stalo ked uz mas len jeden vajecnik? ach budem ti drzat palce nech to vyjde!! tiez cakam na potvrdenie ziadosti a nemozem sa dockat.....akosi maju cas,ale ja nie!!! 😒

fionna
31. srp 2012

@pancuska Poprvé akutní zánět, ale z histologie bylo napsáno, že vaječník obsahoval nesčetný počet folikulů (doktor řekl, že to bylo způsobené Danou).A podruhé mimoděložní těhotenství.My máme za sebou spermio,2 krát krev na imuno,na genetiku jdeme po neděli. A pak teprve na výsledky a pošlou žádost na pojišťovnu. Taky ti budu držet pěsti 😉
@mimi_2 Vítej 🙂 😉
@pawlla Pavluš, pořád držím a myslím na tebe 😉 😀 , Co prsa nepobolívají?
@mmirunda Nestíhám vše pročítat, tak kdy máš ET? Jsi v práci nebo dovolenkuješ?

mmirunda
31. srp 2012

@fionna Ahojky, ještě přesně nevím. 3.9. mám teprve UTZ aby se vidělo jak to roste. OPU předběžně vychází na 10.9. a ET kolem 15.9.. Jinak tento týden mám dovolenou a od příštího týdne budu na PN. A co ty?

fionna
31. srp 2012

@mmirunda 4.9. máme genetiku a pak se objednat do CAR na výsledky a poslat papíry na pojišťovnu. Strašně se to táááhne. U tebe se aspoň něco děje. Čekám na dopis z toho šetření jestli nám dítě přidělí nebo nás zamítnou. Už je to měsíc a půl a nic jsme ještě nedostali. Stále doufám. Vlastně i kvůli tomu jestli bych si nechala vložit víc než jedno embrio (jestli doktor dovolí). To čekání je 😝

mmirunda
31. srp 2012

@fionna Máš pravdu, taky mě to čekání se.e, ale co naděláme ☹ Jefakt, že mě se to pomalu blíží ke konci, příští týden bude utíkat, mám tam dva UTZ a pak už to povalí ...

pawlla
31. srp 2012

@fionna ahojky doky moc, jo prsa me boli jako cert 😀 V pondeli zavolam do car a oni me obednaji na utz tak jsem uz zvedava na to co mam v brisku 🙂