1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
9. zář 2012

@kive76 Tak u nás v CAR ano, po OPU se píchá ještě Agolutin do zadku, jinde to nahrazují právě tím Utrogestanem a nebo Duphastonem. Do břicha jsem to zvládla píchat, to nebyl problém, ale na ten zadek si nevidím a hlavně je to už větší jehla ....

kive76
9. zář 2012

@mmirunda přesně tak je jich pořád dost

pawlla
9. zář 2012

@mmirunda no jo ja jsem porad sama tak vim jake to je kdyz to na cloveka prijde.... Chlapi umi clovekafakt podrzet co 😒

mmirunda
9. zář 2012

@kive76 Já vím, že 5 je krásný číslo, ale bojím se aby vydrželi ...

kive76
9. zář 2012

@mmirunda no mě dopředu napsala recepis na ten utrogestan, tak já pak asi budu mít ten utrogestan, já a píchání to nejde dohromady.. ☹

mmirunda
9. zář 2012

@pawlla No právě, teď bych tady někoho potřebovala a hlavně pořádnýho chlapa, kterej mě řeknu, neboj se, bude to dobrý, to už zvládnou a ne to, že mám být smutná, že je to v háji a že to byli vyhozené peníze ☹

mmirunda
9. zář 2012

@kive76 Taky jsem se bála, že to nezvládnu, ale zvládla jsem to. Tak ono je asi pohodlnější píchnout jednu injekci, než zavádět 2-2-2, to by mě zabilo 😔

kive76
9. zář 2012

@mmirunda držím palečky...všechny čtyři.... i naše 2 kočky ti držej palečky 🙂

mmirunda
9. zář 2012

@kive76 Děkuju moc, já tobě taky držím palečky, ať dopadne dobře UTZ ...

pawlla
9. zář 2012

@mmirunda to zavadeni je hnus a kdyz si to vezmu ze budu muset zavadet do 12 tt tak to neni zadna sranda ale kdyz to po uze mimi ..... Jo no chlapi, taky bych nekdy potrebovala podrzet ale nejak jsem si uz zvykla vsech o resit sama

kive76
9. zář 2012

@mmirunda no uvidíme, jak to se mnou pak bude vypadat...dneska mi na tý pohotovosti poprvé píchla tu injekci do zadku, předtím mi bylo pícháno do břicha...takžč tahle dnešní injekce rozhodne 😀 jakej bude v pondělí ultrazvuk..jsem říkala sestřičce, že dneska poprvé..a třeba to bude ta rozhodující injekce 😀 😀 😀

mmirunda
9. zář 2012

@kive76 Určitě ano, bude to v pořádku, uvidíš 😉 Taky to vybojuješ ...

mmirunda
9. zář 2012

@pawlla Já jsem taky zvyklá, ale někdy bych tu útěchu potřebovala a on je x km daleko a není tady se mnou a jako by se ho to ani netýkalo. Ani ho to nezajímá ...

kive76
9. zář 2012

@pawlla to mě naštěstí ten můj podporuje, včera večer jsem z toho byla nesvá...že ten ultrazvuk byl nic moc, a že je problém ve mě., bylo mi z toho do breku ..atd....tak říkal, že to zvládnem...a že to bude vše o.k.......

rory_g
autor
9. zář 2012

@mmirunda 5 je krásný počet!!!! 🙂 Hlavu vzhůru 😵
@danny38 no, to já jsem taky pořád unavená, ne teda tolik, jako v prvním trimestru, ale stejně 😝 😀

Jinak jako u nás s tím, že já jsem na úp a nemáme podporu ani z jedné strany, jsou penízky taky hooodně ožehavé...no ale zvládnout se to bude muset 😎

evikj33
9. zář 2012

@kiwisek Já měla 20vajuch z toho 13dobrejch ty se oplodnily a drželo se to tak nějak do 3dne,nebyly všechny stejně rychlé ten 4den zustalo 6 pak jsme šli na ET to byla 1blasta a čmorulky,než jsme se dostali k ET a řekli že chcem 2E došla i ta morulke do Blasty,ale bylo napsáno kvalita B a š se nechávaly do dalšího dne,pak přišel email a bylo napsáno že nic nemrazili.Při kontrole mně dr.řek že má v kompu že ty 3došly,ale proč nedošlo k mražení nevěděl ani on(asi se jim nezdály 😕 A tak jsem se ho ptala,jak je to s tím odpadáním a říkal že pokud je to vajkama opdpadají většinou hned(bud se neoplodní,nebo se zastaví druhý den) a kolem 3-4dne nastupuje sperie.Měli jsme ICSI ,ale pokud bylo mrskavcu malo ani ICSI nezaručí že jsou Ok(jsou OK na pohled(přesnější je pak PCSI(tam je daj do gelu a projdou jen ty dobre) 😅 Ale ber to s rezervou,nikde jsem si to neověřovala. @mmirunda Vždyt to je krása a to co stojí se ještě muže rozjet,občas se zastaví ale ještě ho den nechávaj a některé se vzpamatují 😉 @danny38 Jj jdem na velky UTZ ve 20tt,už jsem celkem nervní 😅

kive76
9. zář 2012

@mmirunda určitě ho to zajímá....jen prostě se neumí vyjádřit....určitě tam někde v něm je též strach, a nervy , z toho jak to bude...ale chce bejt tvrdej chlap, a nechce to před tebou dávat na jevo...., .uvidíš jak bude štastnej, až mu pak povíš...že čekáte mimčo, nebo mimča... 🙂

rory_g
autor
9. zář 2012

@mmirunda Miri, ten můj mě taky nepodrží, on mi naopak řekne, že se bojí víc, než já 😝 Ale my jsme silné holky a všechno dopadne dobře 🙂

kive76
9. zář 2012

@rory_g přesně tak holky chcem děti...tak prostě se to nějak musí zvládnout!!!!

mmirunda
9. zář 2012

@evikj33 ☹ no snad máš pravdu. My měli i PICSI, aby byly fakt ty spermie co nejlepší. Snad se už ostatní budou dělit tak jak mají. Mám fakt velkej strach, když slyším kolik jsi měla vajíček ty ...

pawlla
9. zář 2012

@kive76
@mmirunda no jo muj j v rakousku a nejak ho tim ani neotravuju pac ma dost narocnou praci porad je nekde s klientem a tak i do car jezdim hodne sama, ale zase jo zepta se jak mi je a tak jen to proste nedava tak najevo ale vim ze ma taky strach

mmirunda
9. zář 2012

@kive76 nemyslím si, ale můžu se tím utěšovat. On v tom vidí jen problémy, že budeme bez peněz a já furt doma ...

mmirunda
9. zář 2012

@rory_g jenže ti aspoň řekne, že se bojí, to ten můj mi neřekne nic, popřípadě je hnusnej ☹

evikj33
9. zář 2012

@mmirunda Mně neber,ja mám stará vajka 😀 a navíc PCO,takže bylo hodně,ale kvalita horší.Neboj na ET bude a pak se děj vule boží.Já jsem ted dostala konečně nemocenskou za červen celé 3380kč,tak jsem taky v balíku 😅 ale nějak to zvládnem,jakl píše Pavla vše nemusí být nové,mám spoustu věcí tady s bazárku a jsou moc pěkné i kočár a vajčka na mimi máme z bazoše a jde to.Myslím že mimi je jedno v čem ho vozíš,hlavně že ho milujete a má co jíst a kde spinkat. 😉 Taky dostávam věci od rodiny a kamarádu,kupuju jen minimum.A přispívají nam Tchanovci(tchán má k duchodu pla
t) a mamka.

rory_g
autor
9. zář 2012

@mmirunda no zrovna včera jsem zkoušela angelsounds a taky na mě byl hnusný...oni jsou prostě paka, stejně to je a bude všechno na nás, na ženských 😉

mmirunda
9. zář 2012

@evikj33 Snad aspoň na ET zůstane a nebylo to všechno zbytečné. Jojo, s těma penězma to nějak zvládneme, já vím. Nejsem magor co musí mít všechno nové, hlot bych se smířila i s použitým. Nevidím to zase tak černě, to jen chlap mě furt stresuje, jak budeme na mizině ...

mmirunda
9. zář 2012

@rory_g Mě přijde, že je teď hnusnej pořád ....

danny38
9. zář 2012

@mmirunda Kočko, já jsem už vypozorovala, že ten tvůj má naprosto opačné reakce než by měl mít, zřejmě nerad dává najevo city a neumí podržet, myslím že se to změní až bude chovat mimčo v náručí 😉 A jinak počet je parádní, nesmutni, řekla bych že se prdelky drží hodně pěkně 🙂
Mně se jich oplodnilo 8 a druhý den jich bylo 6, nakonec jsme měli jednu krásnou blastocystu a pak jedno embryjko, které bylo pomalejší, nechala jsem si jen tu blastocystu a chytla se i přes to, že už mi bude příští rok klepat čtyřicítka na dveře 😀 A měla jsem též 5-ti denní kultivaci 🙂 U tebe věřím, že i na zamražení určitě embryjka budou 😉

mmirunda
9. zář 2012

@danny38 Děkuju moc beruško, za útěchu ♥♥ Aspoň někdo mě podrží. Vy všechny a já jsem ráda, že Vás mám. Už mu nic neřeknu, prožiju si to sama. I na ET jdu sama, tak co mu je potom. A pak se uvidí. Martin city najevo nedává, je hodně samotářsky založenej a hlavně se hodně zatvrdil, když mu umřela maminka před pěti lety .... tak asi proto nebo je prostě takovej "zlej" od přírody jen já to neviděla ..

rory_g
autor
9. zář 2012

@mmirunda ono je to taky trošku ěma našima hormonama, přítel je na mě taky zvláštní...někdy má radost, ale většinou cokoli řeknu nebo se ho zeptám, a ani se to nemusí týkat těhotenství, tak hned mručí a je protivný a když mu řeknu co blbne, tak mi řekne, že ho děsně rozčiluju a od té doby, co jsem těhu, jsem šouplá 😝 😀 Takže já už to ignoruju a i když se mnou ty hormony mlátí, nemám aspoň už takové ty depkoidní stavy, jako když jsem byla plná těch hormonů a kortykoidů...