• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

21. července 2017 
@pawlla No jasně, že si musíš něco nadělit za odměnu :wink:
16. zář 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda hlavne jak uz sedim od brezna doma tak mi to leze na mozek a vsechno na me zady uz pada chtela jsem nekam do tepla ale letadlo v tehotenstvi radeji vynecham ..... Musim konecne zacit varit :grinning: Nebo se dneska nenajim
16. zář 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ahooj, Jiří se tady včera celej den rozvaloval,tak jsem nemohla. :frowning2: doufám,že už Tě ta depka přešla a jsi naladěná jen pozitivně. :grinning: :grinning:
16. zář 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Drzim ti moc palce ! :slight_smile: ja dufam, ze mi vklad vyjde na vikend :slight_smile: kolko vam ostalo mrazacikov?
16. zář 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Ahojky Marti :wink: No jo, depka ze včera je pryč, ale strach mám pořád. Bojím se co bude když nebudou // :frowning2:
16. zář 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Tak o já už dává kotletky do trouby :wink:
16. zář 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 Taky ti na zítřek moc držím palečky :wink: Bude to dobré, uvidíš, že to vyjde. Jen to čekání bude horor co?
16. zář 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda joo, to znám, já se taky bála,že co když nebudou //. :unamused: Podruhé jsem se snažila na to tak neupínat,abych nebyla moc zklamaná. Počítat musíš s oběma variantama, ale každopádně ti ty // moc přeju, Miru. :wink: :wink:
16. zář 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadenka111 Paráda, krásná dálnice :wink: Držím pěstičky ať to pokračuje dál jak má a doufám, že nám tady přibudou další dvojky :dizzy_face:
16. zář 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda ja mam tiez dve embrijka v brusku a dvoch mrazacikov a testovat budeme asi na 10 den :D
16. zář 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 len to ze ja idem na inseminaciu nie na ivf :wink: no ved sa uvidi ci vobec nieco z toho bude :slight_smile: kazdopadne dam vediet
16. zář 2012 ve 13:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviete nahodou prec sa pregnyl picha az 24hodin po poslednom pichnuti gonalu?°?
16. zář 2012 ve 13:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Jsi zlatíčko. Já s tím jaksi nedokážu počítat...... tak moc si přeju abych tu smůlu konečně prolomila ..
16. zář 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@b.bardyova Takže dost podobně :wink: Já budu devátý den v pátek, tak uvidím, jestli vydržím až do soboty nebo ne :wink:
16. zář 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda neboj i kdyz to nevyjde tak se nejsložis..Par dni si poplatek budeš rozmrzela a pak budeš myslet na KET :wink: Proste musíme to dat.. jinak pozorovat se je úplne na nic,me boleli prsa,břicho na ms ale taky jinak a nevyšlo to ,proste ty příznaky sou hrozne podobne. Ale já teda nevydržela testovala uz 7den,chtěla sem i vidět jak by carky silili no a proste nic tak sem věděla ze je to ztraceny..ale bojuje dal..a kdyz to nevyjde budu hned chtít další KET. Ted zas v podoli to holka nevyšlo tak to moc cloveku nepřidá..já mám zase strach ze se nerozmrazi a místo KET pojedu do work..
16. zář 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda já vím, Miru, byla jsem na tom úplně stejně.... :unamused: Moc ti držím palečky, ať to dopadne. :slight_smile:
16. zář 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Neboj se toho, musí to prostě vyjít. Prostě musí a hotovo :wink: Já nechci KET, chci tam mít teď aspoň jednu bublinku :wink: ....
16. zář 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Já vím, asi to tady cítíme všechny stejně .... chjooo už ať je tohle za mnou a já na to jenom vzpomínám ...
16. zář 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda ja musim vydrzat do utorka :D ale tiez neviem ci vydrzim :D ale manzelik ma dost podporuje ...
16. zář 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jsou to nervy,co? :unamused: A taky se Ti zdají blbosti? Já když byla po ET a po KET,tak se mi pak zdály takový hovadiny,že jsem si říkala, kde jsem to vůbec vzala. :confounded:
16. zář 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny38
@pawlla
@rory_g holky taky prosím poprskat :wink:
@dadenka111 zrovna včera večer sem koukali na tabulku ze mas za sebou KET a chtěla se napsat jak si dopadla :wink: Tak gratuluji!!!
16. zář 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martina_81 jo zdají, neuvěřitelný. Buď bílé testy, nebo vraždy, hrozný hlouposti ...
16. zář 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@b.bardyova Tak to můj chlap moc nespolupracuje tedy :angry: :angry:
16. zář 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Moj ano ..neustale ma zahana lezkat :D pekne pouratuje umyje riad...nemozem sa stazovat :D
16. zář 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda je to stejně zajímavý,že? Mně se taky zdálo o pupcích, miminech a jak vezu po parku dvojčata ve žlutým kočárku. :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81
@radina hele to sem taky doufala ale bohužel no..My měli 4 a ted zkusíme 2..pokud se rozmrazili.
@mmirunda děkuju,ale zase je tu hodně cekatelek tak se budem podporovat :wink:
16. zář 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jak to,že chlap nespolupracuje? :angry: Já myslela,že už je v poho.
16. zář 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 a to si na Iui stimulovala?
16. zář 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 já v obou případech taky doufala do poslední chvíle.... :unamused: Tak na zítra hodně štěstí!!! :wink: :wink:
16. zář 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Ale v poho je, ale je furt v tahu a nesnaží se mi ten čas nějak ukrátit.
16. zář 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek