1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
17. zář 2012

@saraha2 hlava ta me boli taky obcas ale jen trosku ale i tak to je neprijemne a zaludek se mi z eda porad ale zatim neblinkam 😀 Ti domtori me trapi takhle cekat 😀

saraha2
17. zář 2012

@pawlla já mám hrůzu z toho screeningu..psala mě sestřenka,že jí to vyšlo špatně,tak musela na amniocentézu,no nakonec bylo vše v pořádku..dvěma kamoškám to taky vyšlo blbě a ve finále vše o.k.,tak jsem dost vyplašená ☹ a čeho se ještě bojím toho testu na cukrovku!!prý se bere na lačno krev,musí se vypít nějaký hnus..no to tam omdlím, vrhnu a fertig 😀

lucynka46
17. zář 2012

@mmirunda Můžu se zeptat? Byla jsem 7.9 na OPU a 12.9 na transféru.. Dva dny před OPU jsem si píchla 10 000jednotek pregnylu.. Myslíte, že by ve mě ještě mohl být?? A máš už nějaké příznaky těhotenství? 🙂

pawlla
17. zář 2012

@saraha2 ten test je des jeste jak jsem cekala malou je to od rana nejist ani nepit a pak ti daji sladkou vodu hnuuus 😝 no na amniocentezu ja budu muset jit to se desim uz zed ale co uz porad ani nevim kolik jich tam je 😀

mmirunda
17. zář 2012

@saraha2 Ale jooo, zvládám to. švagruška je opatrná. Jen mám celou modrou prdel

radina
17. zář 2012

@pawlla aj na mna si zabudla aj IP som ti pisala 🙂

pawlla
17. zář 2012

@radina no to uz je tehotenska demence 😀 dik za propomenuti zitra aktualizuji 😀

mmirunda
17. zář 2012

@lucynka46 Tak já to měla stejné. OPU bylo 7.9. a transfer dvou blastocystiček byl 12.9. Akorát jsem měla dva dny před opu pouze 3500 jednotek Pregnylu. Ale i tak si myslím, že už snad v těle nebude, ale nevím. Zrovna jsem řešila to samé. Příznaky? Jen je mi trošku zle od žaludku a pálívá mě žáha, jinak vůbec nic. O to víc jsem čučela když na mě dneska ráno vykoukla druhá slabá čárečka 😉

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda delaji se ti po tom agolutinu modriny?

mmirunda
17. zář 2012

@pawlla jojo takový malinkatý, ale jo

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda no to me se delali na stehne takove malinke to vypadalo desne, na zadku ne ale ke konci to byl uz des 😀

mmirunda
17. zář 2012

@pawlla Tak jelikož mi celou dávku nakonec napíchá švagrovka, tak to neřeším. Ještě jich mám deset ( teda jen devět, jednu se nám omylem podařilo zrušit 😕 😕 tak snad to nebude vadit )

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda ne ne to nevadi taky jsem jedu omylem znicila 😀 To vis po ranu se mi jeste klepali ruce

evikj33
17. zář 2012

@lucynka46 Já myslím že skusit to mužeš,ale 10000 by se ještě mohlo projevit,je to but a nebo,pokud bude dušík musíš testovat dál,pokud zmizí,byl to pregnyl,pokud bude silet je to těhu.Přeji at je to Těhu 🙂

evikj33
17. zář 2012

@mmirunda Já měla před OPU 5000j pregnylu a říkala jsem že začnu dřív at vím jak dlouho se mně drží v těle a tak jsem ten 5den ještě nejásala,ale když byla čárka i další den a pomalounku sílela už jsem se potichu radovala.Ale podvědomně jsem věděla že to Pregnyl není 😉

mmirunda
17. zář 2012

@pawlla Tak mi ji nezničili, jen jak vytlačovala bublinu tak jí to prostě vytříklo ven a byla by toho ani ne půlka, tak jseto vyhodili. Tak jak tam budu volat jak dopadl test, tak jim to řeknu, že už nemám a jestli to vadí ... tak uvidíme ..

mmirunda
17. zář 2012

@evikj33 Já si prostě taky myslím, že to není Pregnyl, nevím no. Uvidíme co řekne zítra mamatest 😉 i když tak trochu očítám s tím, že sílit moc nebude 😉 že to třeba až ve středu 😉

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda to presne se stalo i me a agolutin mam doted na zdi v kuchyni pekne hnusnej flek z toho 😀 Nejak to moc vystriklo

mmirunda
17. zář 2012

@pawlla 😀 😀 ak tohle naštěstí nebylo doma ale u zubaře kde švagrová pracuje a kam si za ní chodím pro injekce 😀 😀 a co ti na to v Unice řekli? A hele na kolikátou jdeš na ten UTZ ve čtvrtek?

malinka_02
17. zář 2012

@pawlla to ja bych testovala uz zitra 😀 😀 Ale bojim se ze se ze snehobileho testu slozim a to by miminkum nepomohlo..
@saraha2 no ted se vsichni priznavaji jak testovaly uz od 6 dne 😉

malinka_02
17. zář 2012

@mmirunda me se taky podarilo z jedny injekcevpri stimulaci vytlacit vic nez bylo zdravo..

mmirunda
17. zář 2012

@malinka_02 To se asi stane každýmu 😉

mmirunda
17. zář 2012

@malinka_02 Vidíš jen já jsem se k tomu tady veřejně přiznala a hned bez mučení, že jsem testovala takhle brzo 😉 Jinak jak se cítíš? Hladíš bříšenko a odpočíváš?

lucynka46
17. zář 2012

@evikj33
@mmirunda Ach jo 🙂 To čekání je děsný.. Mně totiž vůbec nic neni.. Tak nevim, jaký je to znamení ☹ Ale co jsem koukala do kalendáře, když jsem čekala Samíka, tak jsem příznaky neměla až do sedmého týdne.. A test mi doktorka řekla, že můžu už desátý den po transféru a 25. jdu na krev.. To je strašně moc dlouho.. A láká mě to udělat už dřív.. 😅

mmirunda
17. zář 2012

@lucynka46 Tak když musíš, tak musíš 😀 😀 nenaděláš nic. Mě právě dovolili test až 26.9. takže to bych prostě nevydržela 😀 Tak jsem to dneska riskla a počítala jsem s bílým papírkem a ono ne 😉

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda jdu tam na 8 . Nerikali nic ja jim to nerekla 😀

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda ne jdu tam na 9 vlastne uz blbnu

lucynka46
17. zář 2012

@mmirunda Teď jsem schválně hledala nějaké info o pregnylu a holky uvádí nejdelší den po pregnylu 14.... A to budu mít ve středu.. Tak ve středu asi koupím testík a ve čt ráno zkusim..A uvidim.. 😀
Tak držim palečky, taky bych asi čekala prázdný papírek.. Ještě jednou držim palečky.. 🙂

malinka_02
17. zář 2012

@mmirunda cely den lezim,teda od 3 co sem doma..uz me boli ze krkem 😒 brisko hladim 😉 Trosku mam takovy pobolivanin jak po tom transferu jak kdyby mi tam nekdo stoural..

mmirunda
17. zář 2012

@lucynka46 Nestraš mě se 14 dny 😀 😀 to by bylo u mě až ve středu 😀 😀 ale já teda měla nižší dávku 😉 No snad už to ten pregnyl není, uvidíme zítra ....