• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

17. listopadu 2016 
@malinka_02 a ty si uz dnes testovala? to by si bola rekordmanka :wink: :grinning:
20. zář 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adriene a tebe v caru v podoli rovnou zaregistrovali! Takze si tam ndmusela cekat u registraci a cele tehotenstvi budes chodit tam?
20. zář 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisska jezis ne!!! Chtela sem 7 den ale to je pondeli tak sem si rikala v nedeli. Ale Mirka me nahlodala s tim 5 dnem. :grinning: co ty kdy testnes?
20. zář 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@malinka_02 moja ja nebudem testovat :grinning: nemam na testy nervy, pojdem rovno na krv :grinning:
20. zář 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ivapo prý hradí ten ve 20tt,ale ne tady ten..a s kým se bavím,tak každý si toto platil..ať už třena jen 1000kč,jedna dokonce 400kč..ale všichni platili..tento právě pojišťovna neproplácí..
20. zář 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 ano..ve 20tt se dělá screening taky-a ten je hrazený pojišťovnou..ten ve 13tt si musí zaplatit..četla jsem,že na tomto jde zjistit více věcí a proto si to každá radši zaplatí a jde na to..a hlavně pokud je něco špatně,tak má ještě čas se rozhodnout,co a jak...v tom 20tt už jaksi moc času není :unamused:
20. zář 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, možná je to trochu od věci, ale byla jste některá u kartářky? :confused: mě to na jednu stranu láká a na druhé straně mám strach... máte někdo zkušenost?
20. zář 2012 ve 13:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek Jéé, já byla, několikrát. Mám mít dvě děti. A jednou mi jedna řekla že dvojčata, i proto mám stihy z toho, že jsem si nechala vložit teď dvě:slight_smile: V dubnu IVF nevyšlo, protože jsme zaváděli jednoa jestli jsou mi ty dvojčata souzený, tak to mám teď jasný...Bože...
20. zář 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@malinka_02 Jéé, jsem na tebe zvědavá, jestli testneš:slight_smile: Já chci vydržet až na krevní test.
20. zář 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kiwisek no jA SOM RAZ VOLALA VESTICI-KARTARKE A POVEDALA MI, ZE BUDEM MAT ISTE JEDNO DIETATKO....LEN ZE RAZ VERIM POTOM NIE...ALE ZATIAL NIC:O(
20. zář 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisska to mas prece jedno jestli nervy na test nebo na krev..
20. zář 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek moji kolegyni ktera nema pritele po tom co se rozrsla po 12 letech rekla ze nebude mit deti..ta se uplne zhroutila a uz ani nehleda chlapa a neschani byt pry to nema cenu takze te to uskodilo..a moji prababicce predpovedeli ze jeji dcera zemre driv tak se cely zivot bali a fakt babicka zemrela..tak ja se bojim..
20. zář 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 to ano, ale ja pojdem na krv az 14 den, a testy robime uz od 7 dna, niekto skor, a ked vyjde / to su nervy :grinning: a to ja nechcem, budem to vediet presne v posledný den :wink:
20. zář 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelvik to ja urcite budu testovat je to zklamani pro me lepsi doma nez volat na krev..a ja uz bych ted po te dobe dala cokoliv za dvojcatka!
20. zář 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisska no ja minule delala 7 a 10 a nic no..
20. zář 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Tak já myslím že srdíčko kontrolují při screningu ve 12-13tt a pak ve 20tt a mně dr.při každé kontrole na UTZ jen koukne a jak blikaj končí,ale ten záznam se točí až okolo 30tt myslím,jinak ne.Já jdu právě zítra na to Fecho srdíček.
20. zář 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Testni v neděli a pak obden a bude to a určo nebude jen jedna.Tfuj Tfuj Tfuj máš čerstvou dávku :wink: @malisska Tak to jsi dobrá,já bych nechtěla slyšet v tel.od cizího člověka krev negativní,nebo pozitivní-jsem od přírody zvědavá baba a mám ráda jasno hned jak to jen jde :grinning: Tak tobě taky držíme pěsti a ještě nesmím zapomenout na @zelvik Tak holky Tfuj Tfuj Tfuj jsou dvojčátkové,tak opatrně at vás neskolí :grinning:
20. zář 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@saraha2 No ja mam screening v 13 tt a neplatim nic... tak znas prvni, co neplatila :grinning:
20. zář 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek já jsem byla kdysi hoodně dávno..řekla,že budu mít svatbu v kostele..měla jsem ji na úřadě...a že budu mít jednu holčičku...kamoška volal když byla těhotná do tv,jak jsou tam ty čarodějky,kartářky atd..řekla jí,že čeká holčičku a má Adámka :wink: takže tak nějak.....
20. zář 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene tak to mě ani neříkej toto :grinning:
20. zář 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak uz jsem doma, holky. A info pro vas, screening je negativni, tak jsem moc rada :slight_smile:

Jinak info pro ty, co se chystaji na screening v 1. trimestru, takhle to probihalo u me v Podoli: v 10 tt odbery, v 12-13 tt UZ. Bylo to super, lezela jsem a Dr. me vysetrovala a ja vse mohla sledovat pred sebou na velkoplosne obrazovce. Videla jsem je tam obe, jak se obraceli, delali kotrmelce... nahlas mi pustila srdicka u obou a natocila zaznam, maji obe vsechny koncetiny, ctyrkomorovou mozkovnu, krasnou pater, mocovy mechyr, zaludek, brisni stenu, nosni kustky, spravne dlouhe stehenni kosti, jsou oba stejne dlouzi, promerila sijove projasneni, hlavicky obou a na zaver mi vytiskla fotecky obou :slight_smile:

Na dalsi velky UZ jdu v 16 tt, protoze jsou to ty jednovajky, tak se musi casteji. A dostala jsem prukazku a cislo k porodu :grinning:
20. zář 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@saraha2 No na mou dusi :wink: a v mem okoli teda znam takovych pripadu vic, co neplatili :slight_smile:
20. zář 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek ahoj ja som bola ked som mala za sebou 1transfer zrovna 3dni po nom a som sa pytala na rodinu atd a povedala ze deti tam vidi a v skorej buducnosti no a prešiel odvtedy rok deti zatial vo hviezdach a 5 neuspesnych transferov za mnou :frowning2:
20. zář 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 No dr. Darebny vytahl papir a zeptal se me, zda chci rodit v Podoli a ja rekla ze jasny, kdyz cekam dvojcata a navic jednovajecna. Tak mi to vyplnil a rekl, ze vse uz zaridi oni a at si za 14 dnu zavolam o cislo registrace. Dnes mi to zapsali do prukazky, jsem rada, ze tam nemusim stat tu frontu a ze to slo takto :slight_smile: A rovnou me tam dnes objednali i do prenatalni poradny, uz nikam jinam nemusim :sunglasses:
20. zář 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelvik moc držím palečky!!! a taky jsem hrozně zvědavá.
20. zář 2012 ve 14:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene jednovaječná dvojčata? :wink: to je kráááásný, držím palečky, ať je vše bezproblémové. a už víš jestli to budou kluci nebo holky? :wink:
20. zář 2012 v 15:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adriene Týý jo, to jsou teda služby - to je super. Já jestli se teda zadaří, plánuju rodit na Mělníku (mám to 5 minut od baráku), ale když slyším tohle... :slight_smile:
20. zář 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikj33 mne nevola niekto cudzí,ale stále mi vola moja gynekologička, ktorá je so mnou skoro ako kamaratka vela mi pomaha :wink: dakujeme za tehuvirusiky :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene kraaasa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jednovajecne :zipper_mouth: :dizzy_face:
20. zář 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kiwisek Nojo, chtela jsem jedno dite, proto jsme nechali zavest jen jedno embryo... a takhle to dopadlo... :slight_smile: Popravde... na tuto moznost me nikdo predem neupozornil a me to vubec nenapadlo :confused: Byl to sok, ale uz se tesim :wink:
Pohlavi zatim nevime... ale pry v 16 tt na UZ nam to asi rekne :sunglasses:
20. zář 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek