1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

nemorosis
5. dub 2012

@plumeria Všechno až zítra a o utz jsem připravená bojovat. 😀

marmina
5. dub 2012

@nemorosis tak to jsou teda věci! 😕 nesmíš se nechat! "bez fotky neodejdu!"

nemorosis
5. dub 2012

@marmina Hihi, děkuju. I kdyby mi fotku dát nechtěli, hlavně aby mi utz vůbec udělali! Pořád si říkám, jak mi jinak chtějí potvrdit těhotenství, že přede mnou strčí papírek do vzorku moči a pogratulují mi? 😀 😀

verry
5. dub 2012

@plumeria krásnýýý, gratuluju! 😵

marmina
5. dub 2012

@plumeria 20.3. ET (1 E, 2 zamrazena), 30.3.- krev potvrzeno těhu, UZV 5.4. - krásná dutinka 5+0tt, UZV 11.4.
@alinah OPU 4.4. (7 vajíček z toho 4 oplodněná), ET plánován na 9.4.

@zelvik 2x neúspěšné IUI, 6.4. začíná stimulovat na 1. IVF - ať první včelka nebolí 😉
@nemorosis 15.3. ET (1 embryo, 6 zamrazeno) na testu už našla //, UZV 6.4. - těšíme se na fotečku! 😉
@rory_g 4x neúspěšné IUI, 6.4. UZV před stimulací na 1. IVF

@verry OPU 30.3. (9 vajíček z toho 6 embryí), ET 4.4. (1 E), 5 embryí zamraženo, na krev 18.4.
@saraha2 OPU 30.3. (8 vajíček z toho 2 embrya), ET 3.4. (zaděláno na dvojčátka), kontrola 16.4.
@vall83 OPU 29.3. (46 vajíček!), 25 embryí hned zamraženo, KET v dubnu (přeje si dvojčátka)
@marmina 4x neúspěšné IUI, v březnu 1. IVF (neúspěšný ET 2 embryí), v květnu KET

nemorosis
5. dub 2012

@marmina teď koukám na tabulku, KET už se ti rychle blíží! Po Velikonocích máš půl dubna 😉

marmina
5. dub 2012

@nemorosis jj, nějak to utíká! hned po Velikonocích jedem do Prahy na tu imunologii, doufám že nevadí, že jsem teď nemocná, aby to nebylo zkreslené...

nemorosis
5. dub 2012

@marmina Hm, myslím, že ne 🙂 Hlavně, aby to všechno dopadlo dobře. 🙂

saraha2
6. dub 2012

dobré ráno těhulky,čekatelky a i ty,co sedíte na vajíčkách 😉 doufám,že nemorosis se nám dnes pochlubí s fotečkou!
@verry jak jsi na tom??já vůbec nic nepociťuju..no nic..až z toho začínám mít obavy!jen bolí prsa,ale to je z těch hormonů a navíc před MS vždy bolí.,.ale jinak žádné tlaky v podbřišku a nic podobného..tak nevím...jak jsem byla statečná a rozhodnutá,že test nebude,tak už pomalu,ale jistě začínám měnit názor,že to asi nevydržím ☹

nemorosis
6. dub 2012

@saraha2 Dobré ráno 🙂 O fotku si řeknu, tak když nebudou příliš skoupí, odpoledne se s ní pochlubím. 😉 Cítit vůbec nic nemusíš, já už taky pomalu propadala panice, protože těhotně jsem se rozhodně necítila a vůbec nic mi nebylo. Jen mě myslím 5 a 6. den po ET pobolívala hlava, ale to mohlo být ze všeho možného. Z hormonů jsem měla těžce pubertální stavy náladovosti, kdy jsem chvíli brečela, že to rozhodně vyjít nemohlo a za chvíli si hladila bříško, že tam určitě něco je. Manžel ze mě musel mít radost. 😀 😀 Hlavu vzhůru, všechny tu přesně víme, čím si procházíš a jsme s tebou! 🙂

saraha2
6. dub 2012

@nemorosis moc děkuji!většina píše o špinění,bolení podbřišku jako před MS..tak čekám a nic zatím...no bez fotečky se od tam nehni a fertig 😉 každej normální by to pochopil,že to chceš mít jaksi černé na bílém 🙂 jinak ty stavy mám podobné..sice nebrečím,ale chvilkama si říkám,že asi nic,pak hladím bříško a říkám jim,at se drží..no mě ještě hrábně a bude podělaný.. 😀 snad néé...jste to zvládly vy,tak musím taky! 😉

nemorosis
6. dub 2012

@saraha2 To víš, že to zvládneš, hormony se stabilizují a bude dobře. 😉

Já mám tedy dnes ráno, dítě mě budilo celou noc po čtvrt hodině ani nevím proč, když mu nic není. Zřejmě mě důsledně připravuje na příchod druhého dítěte. 😵

marmina
6. dub 2012

ahoj holky
@saraha2 tak červíček už hlodá a chce se testovat? 🙂 já taky chtěla testovat co nejdýl, ale málokdo to vydrží 😀

@nemorosis tak to máme podobné... já už nespím druhou noc, jak je malej nemocnej tak pořád brečí, do toho oba kašleme jak o závod, no nechápu, jak jsem mohla k mimču pořád vstávat a nic mi to nedělalo, teď jsem nějaká líná 🙂 Normálně si říkám, že je snad dobře, že ten ET nevyšel, že by mimčo ty teploty a kašel nemohlo vydržet...Už se těším, až nám odpol. napíšeš jak jsi dopadla!

verry
6. dub 2012

@saraha2 ahoooj, no ja taky nijak zvlast nic necítím. Prsa teda děsně ale to je z těch hormonů, ani na břichu ležet nemůžu. A jinak občas tlak v podbříšku. Jinak vubec nic, ale to je asi fakt brzy na nějaký příznaky 😅 😅
taky nevím jestli testovat nebo ne...

saraha2
6. dub 2012

@verry to měla kamoška,když byla těhotná,že nemohla ležet na břichu!prsa taky bolí,ale to o bude k těm hormonům..tlak v podbřišku,tak to já vůbec..nic..

saraha2
6. dub 2012

@verry jo aha!ty nemůžeš ležet na břichu kvůli prsům!to víš,blondýna.. 😀 já vždy spala ráda na břichu a ted mě to nějak na to břicho podvědomky nepustí..ráno jsem zavedla utrog. a šla jsem na chvíli lehnout ještě a usnula jsem a jak jsem se probrala,tak akorát začínal film kdopak to mluví a zrovna se tam zavrtávala spermijka do vajíčka..tak jsem nejdřív myslela,že mě hrabe,ale ne!začínal ten film.. 😀 ale vzbudit se a ted vidět toto hned 😀

verry
6. dub 2012

@saraha2 no joo, ale takhle brzy mít příznakky to těžko.... jo jestli mi to vydrží a budu to mít i za 14dní tak budu věřit že se něco děje 😀 😵

vall83
6. dub 2012

Ahojte Babulky, ja si Vas tu tak pomalicky citam a je to uplne super....

@saraha2
@verry Holky mooooc vam gratuluji, a pekne odpocivat aby sa pekne zabidleli mrnousci.... 🙂aj ja bych tak chctela ich mit u sebe uz...jaj....ale nemozem, prislo mi uz od nich pisomne vyjadrenie , preco mi to nemohli hned zaviest , a vsetko kvoli tomu hyperstimulaku....ze uz aj tak som mala na male...a kebyze to zavedu, urcite by som ho dostala ☹ ☹tak teraz cekam a cekam....

@marmina ahojcek vydim ze sa ti to uz krati a ides na KET...to je super, to uz urcite vyjde...uvidis....a inak prajem skore uzdravenie celej rodinke...

@nemorosis ahojce uz sa tesim na dalsie foto....a ako sa inak citis? ranne nevolnosti, nist?

vall83
6. dub 2012

@plumeria ahojcek gratulujem k potvrdeniu tehotenstva....to je uzasne....a krasna fotecka, a este stale spinis, ci uz to konecne prestalo?

vall83
6. dub 2012

@rory_g ahojcek, tak ako na ultr. ? kedy zacinas? vsekto v poriadku? 🙂

vall83
6. dub 2012

@zelvik ahojcek, ako tak kukam mate to s rory-g rovnake, teda zaciatok stimulacii...tak ako sa citis?

crime
6. dub 2012

@rory_g děkuji za gratulaci, měli jsme z toho fakt radost. 🙂 Dneska jdu ve 14hod na inseminaci, tak by bylo fajn, kdyby se to podařilo takhle, i když ta šance je malá, ale je. 🙂)

saraha2
6. dub 2012

@vall83 děkujem,ale toto je fakt nejhorší z celého IVF!!jak jsem se bála injekcí,tak to nebylo nic,proti tomuto čekání..neboj,tobě to šup,šup uteče a už nám budeš psát pocity,jaké to je mít tam dva mrňousky 😉

saraha2
6. dub 2012

@verry četla jsem na stránkách reprofitu-tam to mějí pěkně popsaný,že se to hnízdí až kolem 6-8dne..což by odpovídalo tomu,co píšou holky ve většině případů,že špinily kolem 5-7dne..

rory_g
autor
6. dub 2012

Ahojík holky,
@vall83 mám utz až v jednu, takže zatím nic nevím...na víkend jedeme k našim, tak písnu asi v neděli nebo v pondělí 😉
Moooc na vás všechny myslím a držím palce!!!

marmina
6. dub 2012

ahoj @vall83 děkuju, snad budeme brzy jako rybičky 😉 jj, už se nám to blíží, ale počítám, že půjdeme spíš koncem května, takže času dost...to už budeš dávno mít dvě čárečky 😉

@rory_g teda, to nás budeš napínat až do pondělí! takže se ti MS nerozjela?

marmina
6. dub 2012

@saraha2 a nehnízdí se po ET dřív než 6. - 8. den? já myslela, že po klasickéme oplodnění vajíčka se začíná embryjko zahnízďovat přibližně za ten týden..

zelvik
6. dub 2012

@rory_g Ahojky, to nemyslíš vážně že dáš o sobě vědět až v pondělí? 🙂
@vall83 Ahojda, no první injekce mě čeká dneska kolem 18.hodiny. Tak mi drž palce, pak písnu jak jsem z toho na větvi 🙂

verry
6. dub 2012

@saraha2 ted na ty stranky koukam, no ale zaráží mě tady, ten pohlavní styk. prý 3dny po ET můžeme....
mě řekli a v papírach mám že 14 bez styku! a pak dalších 14 s gumou leda 😖
.....škoda, a ja bych si zrovna dala říct 😀

verry
6. dub 2012

@vall83 neboj to uteče a budeš mít mimísky v sobě 😉 navíc tolika dětiček.... 😵