1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

verry
6. dub 2012

@crime držím pěstě na IUI! kolikáté podstupuješ??

verry
6. dub 2012

@zelvik juu, ty začínáš s včeličkama... vůbec se neboj, není čeho. Budeš píchat sama?

rory_g
autor
6. dub 2012

@marmina @zelvik možná se dostanu na pc dřív, nebo napíšu z mobilu 😉 Želvinko tak nakonec dneska joo? No paráda, že to tak vyšlo, určitě to v pohodě zvládneš, to je jak Pregnyl 😵 Marmí nene, nerozjela se, bylo by to moc brzy, nakonec se vše umoudřilo 😅

rory_g
autor
6. dub 2012

@crime taky držím palečky na IUI, ať je pro Tebe úspěšná 😵

saraha2
6. dub 2012

@marmina je to tam tak napsané..taky jsem myslela,že tak do těch 5ti dnů..
@verry mě taky řekli žádný sex těch 14dní!osobo!!ty máš chutě,jooo??já teda vůbec!!!! 😀

vall83
6. dub 2012

@marmina az koncem kvetna? 😢 no neze by to neutikalo...ale mas pracdu ece daleko....no ja ten KET vidim tak ke konci dubnu...takze ano dve careky by mali byt v kvetnu...ale ty mne co by dup dozenes,,, 🙂

crime
6. dub 2012

@verry zatím první 🙂 a byla bych fakt moc ráda, kdyby u toho zůstalo, ale uvidíme 🙂 bohužel se tělu nedá poručit 🙂

saraha2
6. dub 2012

@crime držím pěstičky!!!!!

crime
6. dub 2012

@rory_g děkuji moc, i já bych si to přála! 🙂

crime
6. dub 2012

@saraha2 děkuji moc! 🙂)

vall83
6. dub 2012

@rory_g takze chces nas napinat jako gumu od trenirek 🙂 no mi si pockame... 🙂

verry
6. dub 2012

@saraha2 já teda jooo, to víš, dyt jsem to měla naposled někdy před OPU... takže u mě absták 😀 😀

saraha2
6. dub 2012

@zelvik hodně štěstí při první včeličce!!!!!!teď už to pofrčí a zastaví se to po ET..nebo spíš to přestane utíkat po ET..

vall83
6. dub 2012

@zelvik tak o 18:10 cakame pozitivne reakcie ze si sa cudovala, ze to vobec neboli....uvidis...ozaj to neboli... 🙂 🙂

crime
6. dub 2012

@zelvik teď jsi mi připomněla mojí středeční první injekci Pregnylu do břicha. 🙂 Kdybys mě viděla, přítel měl ze mě strašnou legraci, byla jsem jak hysterka. 🙂) Teď už se tomu oba smějeme. Nakonec mi ji píchl on a vlastně jsem ji vůbec necítila. Začínáš se stimulací? Já jsem na ten Pregnyl měla strašně tenkou jehlu, takže to fakt nebolelo. Myslím, že se nemusíš bát! 🙂

verry
6. dub 2012

@crime první?? tak to je ale veliká šance!!! hlavně to ještě večer pojistete doma 😉
já zkusila 6 IUI, ale nám nepomohli... tak ne že si ze mě budeš brát příklad! 😉 je spousty holek co po 1.IUI jsou těhulky,,, tak hodně zdaru! 😵

vall83
6. dub 2012

@verry diky uz aby to bolo... 🙂

saraha2
6. dub 2012

@verry já teda vůbec!!mám myšlenky úplně někde jinde..než na hopání 😀 jsem řekla,že nic a fertig..tak manžel už zkoušel,že jsou i jiné metody..no hrlza s chlapama..ale myslím si,že ve finále by ho chuť stejně přešla,by měl strach,aby mě ještě něco nepodělal... 😀

saraha2
6. dub 2012

@crime já měla na pregnyl stejnou,jako u puregonu,takže to bylo stejný..a ještě jsme se u toho nasmáli s manželem..a hlavně!!už to bude poslední včelička!!!

verry
6. dub 2012

@saraha2 😀 😀

crime
6. dub 2012

@verry fakt? to jsem netušila, to by bylo fajn. 🙂 I paní doktorka Langerová nám říkala, že to máme večer i pak klidně zítra ráno pojistit, ať je jich tam co nejvíc. 🙂

verry
6. dub 2012

jo, kočeny moje- berete nějaký vitáminky na podporu??? 🙂

vall83
6. dub 2012

@verry ani mi nehovor o pohlavnom styku, nam zakazali pri stimulke, aj po OPU, ze az do zavedeni nic a potom ze este tak dva tyzdne nic...takze ja uz mesiac nic... ☹ ☹

saraha2
6. dub 2012

@verry já nic....co ty??

verry
6. dub 2012

@crime pojistit určite! dokonce jsem slyšela že když se chlap uděla po druhé behem dne tak je sic řidší spermio ale prý jich tam bývá jeste víc než v první dávce 🙂 takže dnes povinně zalést do postele a vylézt až po víkendu... 😀 😀 at to máte posychrované 😉

crime
6. dub 2012

@saraha2 doufám, že to bude první a poslední včelička 🙂 věřím tomu! myslím, že to moje středeční vystoupení kdyby někdo natočil, tak pobaví fakt hodně lidí 🙂 fakt jsem se strašně bála, ale ono není vůbec čeho. Je asi fakt, že když si ji pícháš každý den, tak to není žádná zábava, ale dá se to určitě vydržet.

verry
6. dub 2012

@vall83 chudíku, mě to ale už taky přijde jak měsíc... ikdyž to je jen něco přes tyden. a ještě taková doba... oujéé 😕

crime
6. dub 2012

@verry kéž by to šlo vylézt až po víkendu... vlítneme na to dnes večer a zítra ráno, ale pak odjíždíme k přítelovým rodičům na Velikonoce, takže tam už asi nebude prostor. Nebo to budeme muset nějak vymyslet. 🙂

crime
6. dub 2012

@vall83 jak to? při stimulce se nemůže sexovat? ☹

verry
6. dub 2012

@saraha2 kyselinu listovou,kdyžž si vzpomenu tak zobnu. a jeste tu mam takový mastičky,tak mažu bříško...to mám od bylinkářky na lepší uhnízdění