• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

14. října 2017 
@zuzullik1001 A ty uz mas vsechna vysetreni predtim hotova?
21. zář 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jaaaaaaaaj moja pre mna je aj to adrenalin :grinning: ja si urobim aj test, vies, pre mna nieje zabava, lebo vzdy som mala len /, to nieje potom adrenalín, ale smutok a slzy, ale ked mas // to je adrenalín, tak si to uzivaj, ja sa potom pridam :grinning:
21. zář 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@adriene tak, tak, je to zvlastna veda :grinning:
21. zář 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisska Ale po krevním testu nám tady ty dvě // doufám ukážeš :wink: Speciálně pro mě počůráš aspoň jeden test :wink:
21. zář 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jasné :grinning: tebe ako prvej, ved si moj priklad :grinning:
21. zář 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@absti Tak jí to připomeň, třeba zapomněla. I to se stává. A ty čekáš na Ket nebo jsi už po?
21. zář 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisska Už se na to těším :wink:
21. zář 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hasalovak Holky a vy se bavíte o prednisonu? nebo o čem? Já jen že jsem prednison taky neměla :confused:
21. zář 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda aj ja :wink: prednison moja nedavaju len tak :wink: a ty mas 1.ivf uspešne tak ti netreba zbytocne oblbovat imunitu :wink:
21. zář 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ahoj mi se bavíve o Anopyrinu. Mám pocit, že jsi měla právě ty test pozitvní už 6den. Nepletu si to? Zesílila ta čárečka potom?
21. zář 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene jj vsetko mam.....len cakam kym mi schvalia ziadost v poistovni....a pokial mi to schvalia tak idem este skusit IUI...
21. zář 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Prednison je kortikoid, potlacuje imunitu :wink: Nemusis mit taky vsechno, ne?? :grinning:
21. zář 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hasalovak už jsem ho měla pozitivní pátej den :wink: a ano zesílila, viz moje album :wink:
21. zář 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene Vím co je prednison drahá, dělám v lékárně :wink: a já vím, že nemusím mít všechno :grinning: :grinning: jáje jestli na mě nezapomněli :grinning:
21. zář 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No ted uz je to jedno, jsi tehotna :grinning:
21. zář 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene hezky to zní :grinning: ještě bych se tak mohla i cítit :confused:
21. zář 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene tolik jo !? Takto si husta! No Rezacova mi klasicky rikala ze sliznice je krasna..
@rory_g a co vsechno jeste existuje? My mame genetiku a chybi imunologie a beru prednison jen pulku a anopyrin pulku..
21. zář 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 No kamosce nikdy moc neroste sliznice, nedosahla nikdy vice nez 7mm. A Darebny ji jednou nabidl (ona chodi na nativy), ze ji odebere vejce, embryo zamrazi a do priste nastimuluji sliznici, at je kam "zanorit"... no a pak odjel na dovcu, ona objednana skoncila u Rezacovy... zminila se... a ta se pry podivila, ze takhle tedy ne, ze takhle to delat nebudou, ze se to tak nedela... a ma po pokusu :unamused:
Ale jak rikam... neni to jen o sliznici... tam proste do sebe musi zapadnout vice faktoru :slight_smile:
21. zář 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malinka_02 no mě zjistili štítku, její autoimunitní zánět, potom cukr byl špatný, no a ty gen. mutace a imunologii...pak jsem byla objednanaá na průchodnost vejcovodů, ale k tomu se naštěstí nedošlo :wink: Ale vůbec, co Ty nad tím přemýšlíš, taky to nebudeš potřebovat, nic z toho :slight_smile:
21. zář 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene No zato já bych mohla sliznici rozdávat :unamused: Já mívám kolem 10. dne cyklu sliznici už dost přes 10mm, při prvním IVF jsem ji měla před ET kolem 2 CM!!!!!! A taky je to špatně, Řezáčová mi to ani nechtěla udělat, že se to nezanoří. No měla pravdu no...
21. zář 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hasalovak
čekám na KET, měla bych jít asi příští týden :slight_smile:
21. zář 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelvik Tyjo... no to je teda az dost, co? Ale co... ma se stat, stane se :grinning:
21. zář 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda bud rada ze nezvrscis :wink:
21. zář 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene tak to je tedy taky pekne..
@rory_g tak na stitku a mutace mi prisli v podoli tak na to zobu leky uz.
21. zář 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak me zas poboliva bricho ale to je divne..boli me napravo jakoby az vyskou nad pupikem..
21. zář 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Ty se taky pořád ooruješ :wink: babizno :slight_smile: Tak kdy teda provedeš ten testík? Doporučovala bych ještě počkat :wink: :grinning:
21. zář 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda no to de ti to radi vid :grinning::grinning::grinning: a prej ze se moc pozoruju!!! Se mrkni par stran zpatky na sebe:grinning::grinning: Jak ty to mad vubec dal? Kdy jdes na krev?
21. zář 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak kde ste?
21. zář 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
21. zář 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj drbničky :grinning: Tak jsme zpět z Krnova Fecho proběhlo,ale pro velkej uspěch za 14dnu opakujem.Tentokrát už v Opavě.Mimisci jsou ještě drobní,je špatně rozpoznat-dle dr.se nemám děsit,nic špatného nezahlédla,ale aby byla objektivní pozvala mne na neděli 7.10.že má službu,tak nanás koukne.Jinak potvrzen páreček a klučík bude asi pěknej proutník,prej nani vystrkoval genital,místo srdíčka. :grinning: Jo a už není příčně,ale taky kolmo.
21. zář 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek