• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

21. července 2017 
@malinka_02 no ke domtor po ket rikal ze 10 tden testovat nejdriv me totis pichali v den ket pregnyl 10 000 jednotek ze se to drzi 10 dni nejvic ale to je u kazde zeny ruzne, vim jak ti je ze jsi z toho nervi ale za dva dny u budes mit myslim jasno, ja taky skoro nespala kdyz jsem rano mela testovat
23. zář 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 poznám ten pocit, ja som si po IUI robila 4 testy a nikdy viac - dva mi ukázali ducha, dva nič a nebola som tehotná. Teraz idem o mesiac na ivf test si už robiť nebudem, len by ma možno zbytočne potešil a bolo by to z tých všetkých hormónov. Ale držím palce, aby to nebol ovitrelle - v mojom prípade bol ešte aj na 12deň :frowning2:
23. zář 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla no Miru rikala ze ten ovitreelle ma 6500 jednotek a pichali mi ho ve ctvrtek a ket byl v pondeli. A to di tedy mela 6 den ducha a vlastne tedy i 6 den po ket?prave si rikam ze to taky neni dobre nespat skoro..
@chilinkaxxx no to si me moc nepotesila.. :frowning2:
23. zář 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Já myslím že pokud byl včera z Ovitrele dušíček,dnes už by nebylo nic,takže dle mého názoru je to mimisek,možná jen jeden tak to muže bejt slabší,ale třeba oba.Hlavně nestresuj,to neprospěje ani tobě ani miminku/kum.Testni zas ráno,nebo pokud zvládneš až v Ut.Držíme pěsti Tfuj tfuj Tfuj :wink:
23. zář 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 hlavne sa nestresuj, aby sa mimi zahryzlo a nepustilo :slight_smile: hovorím len z vlastnej skúsenosti :unamused: ale poučila som sa na nej a teraz si hovorím, že nám to určite vyjde a vôbec na to nemyslím. Niečim sa zamestnaj a neseď hlavne pri MK - to ťa len stresuje :wink:
23. zář 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Já měla ten 6.den po ET hodně slaboulinkého dušíka a Ovitrelle jsem píchala jen jednu injekci 250.
Našla jsem na jedné diskuzi holčinu, co dávala fotky testů a 11 den po Ovitrelle 9DPO byl strašně slaboulinký ba skoro neviditelný duch a 13 den po Ovitrelle 11DPO byl už docela dušík pěkně vidět :slight_smile: Takže buď v klidu, uvidíš tak za 2 dny :wink:
23. zář 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmina ahojky, zdravím
23. zář 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmina ahojky, koukla jsem na fler..a moc pěkné věcička tam máte :slight_smile:
23. zář 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikj33 jeden mi bude stotisickrat stacit!!To vis ze to nevydrzim a testnu rano..
@danny38 dekuju snadje to mimi :slight_smile:
@chilinkaxxx diky!
23. zář 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoje, neviete mi poradit, ci je potrebne mat pauzu medzi dvomi IVF? Pred 2,5 mesiacmi som malal neuspesne II. IVF a netusim ci je potrebne mat pauzu ale bo je lepsie ist hned do dalsieho.
23. zář 2012 ve 13:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa bojim, uz ma brusko neboli, len bradavky su niejake citlive, hlavne ked sa otru...brrrr... vacsinou aj spavam v podprsenke :pensive: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale ten strach, to je normalne, len nemozeme prehanat :wink: :slight_smile:
23. zář 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisska Neboj, určitě bude vše ok :wink: Mně také břicho nebolelo a cítila jsem akorát prsa :slight_smile: Držím moooc pěsti :dizzy_face:
23. zář 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stella25 Ahojky, co jsem tak slyšela, doporučují 3 měsíce pauzu, aby se tělo vyčistilo od těch hormonů. Něco jiného je, pokud by jsi měla mrazáčky a šla na KET, ale znovu další IVF určo ty 3 měsíce pauza :slight_smile:
23. zář 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisska me dneska taky bricho uz neboli a prsa sem necitila celou dobu ..jenze zatim nejsem dobry priklad..
@stella25 jak pise danny doporucuji 3mesice.
23. zář 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danny38
@malinka_02 dakujem vam, presne mi to tak vyslo. :slight_smile:
23. zář 2012 v 18:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte kocky pridam sa k vam a mam taky isty postoj k testovaniu ..ja som dnes 8 den od vkladu a testik som si robola v 6 den ( som nevydrzala) a bol dusik len ked som sa pozrela do okna ..takze take nic :( ale bolo to skoro :slight_smile: a tak sa nebudeme stresovat s testikmi a pockame si na krvicku :slight_smile:to je naistejsie
23. zář 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@b.bardyova a to bylo ted pred dvem dny nebo nekdy minule?
23. zář 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Nezkoumej to kočko pořád a zkus vydržet do zítřka ... já taky ze začátku musela vydržet :wink: Držím ti palečky a to by bylo aby nebylo ...
23. zář 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jiank jsem zpět z koncertu, bylo topěkné, ale náročné. Jako stát 3 hodiny v kuse :frowning2: myslela jsem, že mi prasknou záda a jsem k.o.
23. zář 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jeej tak to se nedivim ja byla dneska s malou na obede v clovickov ona si vyhrala a ja jsem posedela u dobreho papu a dorticku ale jak jsem prisla domu tak jsem usnula (cesta autem tak na 3 minuty) :grinning: snazim se nic nedelat tak jsem zjistila ze ani vyprat nemuzu :grinning: A vubec m to neva hlavne ze se valim :grinning:
23. zář 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pawlla A už máš teda malou doma?? Nebo je stále u Vašich? Hlavně na sebe dávejte pozor, ty i mimouš ... já jsem na zítřek zvědavá na test :wink:
23. zář 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda ja nevydrzim a jdu zitra k dr zadnej tejden cekat nebudu :grinning: Doufam ze bude i fotecka. Jo ja bud lezim u tv nebo primo v loznici, mala je uz doma ale je tu i tatka (nemusi do prace) a hodne mi pomaha pac sama bych to nezvladla, jedina moje aktivita je sednou do auta a zajet na papu a mala si u toho vyhraje je tam velka herna pro deti tak sedim v sedacce a pak zase sedu do auta a ficim domu :grinning: ale jinak tatka pres tejden vari tak nikam nemusim ale vari moc dobre lip nez maka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Nooo tak takovýho taťku bych si dala taky líbit. A on si vzal volno? že je s Vámda doma? To je moc moc dobře, aspoň ti opravdu pomůže ...
23. zář 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda on vlastni stavebni firmu a nemusi tam byt kdyz nechce :slight_smile: Ridi to po telefonu. Zato s mamkou to je horsi ta je az moc polka
23. zář 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jo uz aby bylo rano :wink: A vidis sama se tesis na test :grinning:
@pawlla to je dobre ze mas chlapa doma a tskhle ti pomuze! A to zustane cely tyden?
23. zář 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla aha, tak to je dobře že nechce :wink: nevím jaké to je když je člověk "moc polka" :grinning: :grinning:
23. zář 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 No musíme jít brzo spát aby bylo brzo ráno :wink: Já testuju většinou kolem páté :slight_smile: ale mám z testu trošku strach, aby zesílil ... asi jako ty ...
23. zář 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 jo jo aspon neco kdyz je muj chlap v cudu porad
@mmirunda rekneme ze ivf je pro ni tab neco co je proti prirode proti bohu a bla bla bla :unamused:
23. zář 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla jéééé to mám ráda takové řeči :confounded:
23. zář 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. Chcela by som sa opytat,ci nemate niektora skusenost s tym,ze ste pichali Diphereline a krvacanie nechcelo skoncit.Picham si od 3DC, konecne na 7DC to vyzeralo,ze koniec aa dnes som 9DC a stale nekonci.UUz som z toho peknr na nervy.Dr. v CAR povedal sice,ze si mam pichat bez ohladu na to,ci krvacanie bude alebo nebude,ale uz mam toho fakt dost.
23. zář 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek