• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

24. května 2017 
@mmirunda na krev jdu až příští úterý právě, tak je to dlóóóuhýý
25. zář 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelvik No jéje a zlobí mě stále, ale už ne tolik jako na začátku :unamused:
25. zář 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 A kdy máš mít MS?
25. zář 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelvik A nerozmyslela sis to s tím testem? :wink: ale to už vydržíš, to už uteče jako voda :wink:
25. zář 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelvik Jojo, trapila me a trapi dodnes. Vem si 2 lzice Lactulosy, zmekci se to a budes mit klid :wink:
25. zář 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adriene Taky jí mám doma :slight_smile:
25. zář 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny38 No jasny.... za ty bolesti bricha mi to nestoji :grinning:
25. zář 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danny38 no mivam cykly spis kratdi 23-27 dc no a dnes sem 23..ale po ivf sem sla na krev 29 to uz sem spinila a vysada utros a ms prisla rano..
25. zář 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 No utros ti to muze drzet... a minule jsi to dostala i pres utros?
25. zář 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Ono je to zas jak komu. Někomu přišla MS i přes utroš, ale není to tak vždy u každé.
25. zář 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene no prave..Prave ze ne. To sem spinila, sla na krev a ta byla negativni tak sem vecer vysadila a rano dosla MS.
@danny38 ja vim.Jen mam strach kdyz mi to bude tyden drzet aby pak mi to neudelalo paseku kor kdyz chci jit na dalsi ket..
25. zář 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata, po dlhsej dobe sa ozyvam. Blahozelam vsetkym novym tehulkam. My sme mali svadbu, potom pohreb, potom oslavu 50-tky a teraz konecne mozem po vsetkom peceni a navstvach doma upratovat. Po neuspesnom IVF som dostala MS 3 dni po vysadeni liekov. Teraz som cakala MS 20.9. no stale nic a chceme ist na KET, tak cakame a cakame. Mate niektora taketo skusenosti, ze by ste mali rozhodenu MS po IVF? Po prvom neuspesnom IVF som nic take nemala.
25. zář 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ahojky no ja dneska celej den prospala dneska jsem uplne ko
25. zář 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pawlla já už měla o Tebe strach :wink:
25. zář 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla já taky dnes polehávám!§a přitom počasí paráda,že bych mohla dělat věcí..ale nějak jsem se nemohla dokopat..tak snad zítra :wink: :grinning:
25. zář 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jeee to je hezke ze aspon nekdo ma o me strach :slight_smile: celej den jsem lezela mala parila na xboxu a pak byla s tatkou vekde venku tak jsem byla uplne sama :unamused:
@saraha2 ja nevim co to rano jsem byla takova cila ani jsem nespala do 11 a pak po obede konec a unava jako bych bezela maraton doufam ze to si jen mimi bere silu aby pekne rostlo :grinning:
25. zář 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla no jasně, sedáváš tu semnou denně a najednou nikde, tak se nediv :wink:
25. zář 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda
@pawlla
@saraha2 holky kdyby ste vedelinjak ja vam zavidim.. Ste vsechny tehulky,ste doma a mate klidek..
25. zář 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Ja to dnes mela uplne stejne! :wink: v 7 jsem vstala, do 11 OK a pak jsem odpadla a spala az do 16... no tragedie :grinning:
25. zář 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda to me teda pozesilo :slight_smile: :wink: tak jasne prvni co rano udelam ze vypravim malou do skolky a tatka uz ji zavede a pak si pekne lehnu tv nebo v loznici a pekne vas tu ctu :wink: A jsem zvedava na noviky
@adriene no to je presne :grinning:
@malinka_02 to ti verim ja na tom byla stejne ale uplne nejhorsi bylo ze me vyhodili pri ivf tak jsem pak po neuspechu musela sedet doma a uzirala se, ale taky se dockas a jdete teda na to imuno? Ja vim ono to docela trva ale myslim ze je dobre to mit
25. zář 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 Kočičko, taky se dočkáš .... miminko na Tebe taky čeká ...
25. zář 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Tak já taky nedělám nic, dneska jsem teda uklízela, vysávala a umývala země ... a pak jsem taky asi na hodinu odpadla :grinning:
25. zář 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla na krec jdu az pondeli a to se teprve budu moct objednat na konzultaci,ja se chci teda zeptat jestl bYch se nemohla zeptat kdyz tam budu a chtela bych poprosit o tu imunologii aby sme ji meli treba na druhe ivf a mezitim jit na dalsi KET.Mame jeste 2 mrazacky tak ze by sme si je nechali dat po jednom. A taky bych chtela poprosit ted o ten estrofen,snad kdyz si o nej reknu mi o daji.
25. zář 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ja uz tomu ani neverim..
25. zář 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Nevzdavej se predcasne. Je spoustu zen, kterym tehotenstvi vyjde az po vice pokusech... ale vyjde :wink:
25. zář 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 To právě musíš ... beruško ...
25. zář 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda no ja se bojim neco delat uklizim jen nadobi do mycky z myck zatim nic vic, brachovi reknu at povysava uz to je nutne :grinning: a zitra dam max pradlo do pracky pac uz nemam v cem chodit a bracha to pak pekne povesi :grinning: Ale dneska jedine co delam je ze chodim na wc v jednou kuse curam a mam desnou zizen porad piju
@malinka_02 ja myslim ze kdyz si o nej reknes musis ho dostat aspon minimalni stimulace na ket by byla asi dobra a je to tvoje volba dr ti muze jen doporucit nutit te nemuze takze kdyz na tom budes trvat mel by ti vyhovet
25. zář 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Tak já dneska kromě občasného píchnutí v bříšku a poblívání prs nic nepozoruju. Jen mě bolí celej den hlava a občas mě zabolí žaludek, zhoupne se lehce a pálí žáha ...
25. zář 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene ja vim asi na me ma nejvetsi dopad i to ze vsechny kamaradky i svagrova sou tehotny najednou a nikdo uz mi nezbyl..a je to hrozne psychicky narocny..
@mmirunda kdyz o o to neni tak lehky vis,kdyz ani dalsi pokus nevysel.,
25. zář 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 já vím, že to není lehký .... ale musí se přece zjistit proč ... a test jsi další nezkoušela?
25. zář 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek