• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

21. července 2017 
Chtěli jsme něco, co projede dveřmi 80 cm, nevypadá jak tank, je odpružené i do terénu, kvalitní a i hezké... všechno takové je drahé a vychází na 30 000. Nakonec jsem se ale nevzdala a sehnala ho. Je 1,5 roku starý, ale jak nový, paní se o něj suprově starala, dali nám k němu i příslušenství. Cena 11 000, takže spoustu peněz ušetřeno :slight_smile: Je v tmavě hnědé barvě, uvnitř bílo černé motivy, které rozvíjí pozornost miminek... :slight_smile: Odkaz : http://www.kocarky-teutonia.cz/products/kocarek-team-cosmo-hb-teutonia-2012/ Je to ten samý, jen v jiné barvě :slight_smile:
26. zář 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmirunda a jablíčka mám domácí :grinning: myslím na tvé zdraví :wink:
26. zář 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 no jooo, já vím, prvně me krmíš rajčátkama, te´d bys zase jablíčkama, ale maso mi nedáš :grinning:
26. zář 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adriene Je pěkněj a za tu cenu ... je fakt úžasnej ..
26. zář 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@adriene a to projede dveřma?????já měla pro dvojčátka vybraný icandy
26. zář 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene na obrázku to totiž nevypadá,že by to projelo... :wink:
26. zář 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 No právě že jako jeden z mála, co mají korbičky vedle sebe projede dveřma :slight_smile: Je blbý pak přijet k doktorce a nemoct ani dovnitř :grinning:
26. zář 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adriene můžeš si udělat taky to-aby jsi pod příspěvkama měla napsaný termín porodu a v jakém jsi týdnu??prosím!! :wink: je to super,mám aspoň přehled :grinning: :slight_smile:
26. zář 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 Jasný, něco s tím provedu :grinning:
26. zář 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adriene děkujíí!!!! :slight_smile:
26. zář 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 Je to tam :wink:
26. zář 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mimochodem... to mě taky dostalo, mám termín na den, kdy mám narozeniny... ne že bych si myslela, že do toho dne donosím dvojčata... ale rozesmálo mě to :sunglasses:
26. zář 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj drbníčky-já než dovařím a pověsím pradlo,tak nestihám dočítat.Jinak mi zatím sexujem,nikdo nezakázal,ale myslím že už to nebude nadlouho.Manžu neodradil ani Utroš,vždy proběhla sprcha a prudil i mezi OPu a ET a hned po návštěvě u dr.jak bylo vše tam kde má se nedal odradit. :sweat_smile: Si teda dáváte do nosu ja snídala rohlík se šunkou a poněm mně pálele žáha,ted jsem dala loupak a pak skusím pečené kuře s rýží.V neděli jsem měla malé bramboráky-jakou já naně měla chut a maminka upekla,měla k tomu i maso a zelí,ale já je měla jen s mlékem.V sob máme jet přát tchanovi k 65.narozeninam a ptala jsem se manže zda i na obídek-se zapoměl maminky zeptat :angry: Bo jen kafem a buchtou se nenecham odbít.
26. zář 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evikj33 No jasný... jen ať navaří a hezky pohostí... :grinning: Já teda nemůžu nic moc s česnekam... jakoby mi to rozhodilo celý zažívák a pak pár dní trpím... tak tomu už se vyhýbám :wink:
26. zář 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene tam nejde dát,že čekáš dvě miminka???? :frowning2:
26. zář 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 No nejde, je tam jen varianta: čekáme miminko...
26. zář 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene na Vás nemysleli,že? :frowning2: ale i tak děkuji.. :wink: no vidíš..až ted koukám,že jsi dva týdny přede mnou :wink:
26. zář 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adriene My budeme mít v pátek knedlíček, červené zelíčko, jen místo kachýnky bude krůtička:slight_smile:
26. zář 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 Přesně tak, nemyslí na nás, ale my se s tím vyrovnáme :wink: Dnes jsem 13+4 :slight_smile:
26. zář 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelvik Také atraktivní varianta... mnam :slight_smile:
26. zář 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 Jo to jsem zrovna tuhle řešila jako debatu s manželem - jestli tam někde jako fakt někdo sedí celý dny a nedělá nic jinýho, než čte ty statisíce příspěvků? Tady, na Bereme se i na Střeše? Šílenec, z takovýho zaměstnání bych asi hupsla z okna....
26. zář 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene podle toho počítadla tady budeš rodit 10dní přede mnou :wink: :slight_smile:
26. zář 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 Podle počítadla ano :slight_smile: Ale myslím, že budu rodit mnohem dříve... i když bych to samozřejmě vydržela co nejdéle :wink:
26. zář 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene to ségra rodila teda císařem, ale vyšlo to přesně na narozeniny jejího manžela :grinning: takže super dáreček a navíc jsou oba Honzové..tam se dobře pamatujou narozky a svátek :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 No to teda jooo... někdy jsou to neskutečné náhody, když se to sejde :slight_smile:
26. zář 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem tady měla první kontrolu. Jsou to dva dny co mě platí socka a už tu zmetci byli :angry: :angry: Já snad budu muset ty vycházky dodržovat!!!
26. zář 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No to si děláš legraci... no hezký teda :confounded:
26. zář 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene ne myslím to smrtelně vážně :frowning2: se budu bát vystrčit nos :frowning2:
26. zář 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No, to jsou rychlíci :grinning: :unamused: Si asi mysleli, že jsi šla na černo pracovat k ťamanům.
26. zář 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Cože, to jakože fakt? Tééda a já myslela, že na to se moc u těhulí nehraje.Že naopak by měly mít vycházky neomezeně a dle svého vědomí a svědomí jít ven, když se na to cítí a je venku hezky, aby byly na zdravém vzduchu. A oni to jdou ještě kontrolovat? :angry:
26. zář 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek