1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

melisska
26. zář 2012

@malinka_02 ani ja nieo tehulka a som tu 😀 a povzbudzujem a rada citam co pisu nase nadr,..tehulky 😀 😀 😀 len tu snami zostan, chybas nam 😉

motley
26. zář 2012

@kive76 Ahoj, dnes jsem měla kontrolní UTZ po 7 injekcích Fostimonu a ještě dnes, čt, pá a so píchám injekce a v ne večer si mám píchnout pregnyl a v út jdu na odběr vajíček, poté do 2-5dnů embryo transfer, tak doufám, že to bude co nejdřív, je to zdlouhavé hlavně na psychiku. Dnes jsem musela doplatit 2 injekce, protože moje pojišťovna OZP proplácí pouze 30 ampulí a já jich potřebovala 32, doplatek 800Kč!!! grrr... Hlavně, ať je to za námi ... je to psychicky náročné, hlavně v práci nyní.

malinka_02
26. zář 2012

@zelvik testy byli bile dva a v dobe co vsichni uz maji regulerni carku..spis to zklamani ze tam 2 dny trn duch byl me stradne sundalo vis..
@mmirunda prosim te ty hlavne nedepkuj jinak me naseres 😀 si tehotna tak se z toho raduj a nedepkus s timhle..vzpomen si jak by si pred 2 tydny byla klidne doma rok jen aby si byla tehu

mmirunda
26. zář 2012

@motley Jééé tebe jsem tady dlouho neviděla. Držím palečky, už to zvládneš 😉

malinka_02
26. zář 2012

@melisska ja vim ale ty jeste nevis jestli nejsi tehulka..
@motley tak 800 je jeste dobre tomu se jeste zasmejes v te celkove cene za ivf..ja sem taky v praci lhala a pichala si injekce na wc a klepali se mi ruce..

mmirunda
26. zář 2012

@malinka_02 Tak docela mě to rozhodilo, fakt si připadám jako vězeň ☹ ale tak jasně, co bych pro mimi neudělala, ale stejně mě to štve ...

malinka_02
26. zář 2012

@mmirunda fakt mysli na miminko..a za par mesicu pujdes na materskou vsak ti to utece..ja budu klidne vezen!!! Hele a jrstli se nudis nechces prevzit tabulku? Pavla nam to pekne flaka 😀 😀 😀

mmirunda
26. zář 2012

@malinka_02 😀 😀 @pawlla totiž pořád jenom spí 😀 😀 Zamyslím se nad tím 😉

zelvik
26. zář 2012

@malinka_02 No vidíš, to je super super super nápad!!!!!!

mmirunda
26. zář 2012

@zelvik Jojojo, super, super, super nápad, ale já ani nevím na které stránce byla tabulka naposledy ...

zelvik
26. zář 2012

@mmirunda Hledej šmudlo🙂

zelvik
26. zář 2012

@mmirunda je na straně 600

mmirunda
26. zář 2012

@zelvik Dííííky, ještě si to rozmyslím 😉

malinka_02
26. zář 2012

@mmirunda hele i kdybys ji dala jen obcas tak by to bylo super..aby sme meli.prehled..ja bych.to delala ale jedu jen pres mobil a to proste nedam ☹

janulkaa23
26. zář 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda Miru, gratuluji, ale nějak nechápu jakto, že jsi už v pátém týdnu když transfer jsi měla před 14ti dny??

mmirunda
26. zář 2012

@janulkaa23 počítá se to podle poslední MS 😉 a děkuju ...

mmirunda
26. zář 2012

@malinka_02 No joo, uvidíme, já to promyslím, promažu a uvidíme co se s tím dá dělat, ale jako od @marmina už to nikdy nebude ☹

janulkaa23
26. zář 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda aha tak to joo...já mylsela, že se to počítá od transferu...

mmirunda
26. zář 2012

@janulkaa23 já jsem si vypočítala na jedné kalkulačce termín porodu dle ovluace ( ovulaci beru OPU kdy mě vajíčka oplodnili ) a vyšlo 1.6. to jsem tady zadala a vypočítalo mi to 5.týden

adriene
26. zář 2012

@janulkaa23 No já také přesně netušila, jak to počítat... nicméně jako den početí počítají den odběru vajíček. Tedy den, kdy je oplodní. A termín mi spočítali... já myslela, že od prvního dne poslední MS, ale nakonec to bylo asi o dva dny později. Tak fakt nevím 😀

malinka_02
26. zář 2012

@mmirunda to nebude ale aspon bude prehled.. 😉

mmirunda
26. zář 2012

@malinka_02 zítra na to mrknu 😉

danny38
26. zář 2012

@motley Já musela doplácet 8 ampulí, taky jsem měla Fostimon 😕

kive76
26. zář 2012

@mmirunda já byla dneska v motole platit za ten výkon ICSI...těch 2500 tisíce..ale čuměla jsem jak puk, nasraně...naúčtovali mi ...jak bych ten odběr vajíček....tak mi naúčtovali cyklus bez embryotransferu..za kterej jsem zaplatila 5000 kč...no ty snad upadly...a navíc pojistovna 555 jako samoplátce..tak doprčic pojistovna má iVF proplácet...a navíc neřeknu kdyby ten embryotransfer byl...ale já na něm vůbec nebyla...tak nechápu proč se platí za výkon na kterém jsem vůbec nebyla 😝 no děs...takže kdo ví ...sotva jsem měla na první...injekce 5000 kč..a ted tohle..takže 12000 za nic !!!!!!!!!

kive76
26. zář 2012

@mmirunda anebo kdyby mi to aspon řekli, já tam telefonovala a bavila se o tom icsi..ale že by mi řekli, že budu platit víc...o tom jsem předtím vůbec nevěděla.. no ještě že teta přítele nám poslala nějaký penízky na účet...jinak bych na to prostě neměla...

kive76
26. zář 2012

@motley každá pojistovna proplácí jen těch 30 ampulí...to já za to platila navíc 5000 kč...

mmirunda
26. zář 2012

@kive76 To je v háji, to jsou zmetci ☹ .... s těma prachama je to strašné. Nám kdyby nevyšel tento první pokus, tak bychom si na další museli půjčit. I na výbavičku si budeme muset asi něco půjčit. Něco dá taťka něco mamka a zbytek se bude muset nějak udělat. A ja teda s druhým pokusem?

melisska
26. zář 2012

dievcata my sme platili 4.ivf 32000czk, 250 eur kryokonz., 5000 czk KEt, 5.ivf 27000czk, lieky som si zohnala sama, 250 eur kryok. 😝
@kive76 preco si nemala transfer?

kive76
26. zář 2012

@mmirunda v pondělí jdem na konzultaci, ale asi to odložíme na leden...ted v listopadu máme v plánu svatbu... tak snad do toho ledna něco ušetříme...já bych to ještě aspon napodruhé zkusila a uvidíme...

kive76
26. zář 2012

@melisska bylo jen jedno vajíčko, a nepodařilo se oplodnit...přítel měl špatný spermie..tak se dělo to ICSI..že se vybere ta nejlepší spermie a ta se do toho vajíčka vloží..ale bohužel 😢