1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
27. zář 2012

@mmirunda je to hnus ja vim, ja jak mela ten gel tak i kdyz jsem po zavedeni lezela tam jsem od toho byla cela popatlana a povleneni ani nemluvim no des, ted polykam tak to je ok ale nechci vedet ty svoje jatra 😒 Musim se na dalsi kontrole zeptat dr jestli mam dal uzivat ten askorutin nebo uz ne nevim zatim ho radeji beru, ale nevim jak pak s tim estrofemem jestli se ma vysadit najednou nebo postupne

kiwisek
27. zář 2012

@mmirunda zlatíčko,moc blahopřeji k miminku(ám) a jsem moc zvědavá, kolik jich tam máte. promiň, nestíhám číst. v práci teď ďělám za 3 😝
a děkujeme, že si převzala tabulku... sem se z ní dozvěděla spoustu novinek 😉

mmirunda
27. zář 2012

@pawlla Estrofem se určitě může vysadit najednou, ničemu to nevadí. A ty ho ještě pořád bereš? já teda taky a nevím jak dlouho ještě. Zatím mě vychází do kontroly ( teda jeden prášek mě bude chybět večer před kontrolou už nebudu mít, tak nevím zda tam kvůli tomu volat ... ) Ty jo, to je hnus, co všechno do sebe člověk musí narvat. Už bych chtěla v poklidu jen těhulkovat ...

mmirunda
27. zář 2012

@kiwisek Moc děkuju ♥ Jsem ráda, že si aspoň chviličku uděláš čas a nakoukneš 😉 No novinky, já ti nevím, musíte mě je psát, jinak se v tom ztratím 😉

mmirunda
27. zář 2012

Jinak jak často chcete tabulku? 🙂

mmirunda
27. zář 2012

Jinak holky, večer sem hodím tabulku ještě jednu, jakmile mi od Vás přijdou všechny novinky 😉

danny38
27. zář 2012

@mmirunda Každý den 😀 Alespoň ti to bude utíkat do UTZ 😀

mmirunda
27. zář 2012

@danny38 😀 😀 taky fakt 😉 @marmina jí taky dávala skoro každej den 😉 Tak vždycky večer před spaním ju?

danny38
27. zář 2012

@mmirunda Jsi naprosto úžasná 😵 Jdu ti napsat info do IP 🙂

mmirunda
27. zář 2012

@danny38 O.k. 😉

ivapo
27. zář 2012

@mmirunda a máš potvrzeno uz z krve od doktora že si těhotná?

ivapo
27. zář 2012

@danny38 ahoj.... Tak co .. Jak je? Uz bydlíte nově?

ivapo
27. zář 2012

@danny38 tak kdy dame pokec u kávy?? Ještě chodíš do práce?

kiwisek
27. zář 2012

@mmirunda podle tvých možností, myslím, že 1x za 3 dny třeba by to bylo super... taky podle toho, co se bude dít 😉

mmirunda
27. zář 2012

@ivapo Nemám .. vadí to moc? že jsem se přesunula dolů? U nás se na krev nechodí, jen na UTZ a ten mám 15.10.

mmirunda
27. zář 2012

@kiwisek tak uvidím, jsem doma, tak na to mám čas 😉

danny38
27. zář 2012

@ivapo Ahojky Ivuš 🙂 Pořád nemůžu sehnat vyhovující bydlení 😠 Do práce bohužel stále chodím, potřebujeme každou korunu ☹ No, káva by možná šla příští týden ve středu až půjdu z kontroly 🙂 Mám tam být v 11:15, chodím tam naproti do Igy, takže se snadno k městu přesunu. Občas mají časový skluz, ale kolem 13:15 bychom se mohly sejít, což? 🙂

ivapo
27. zář 2012

@mmirunda ne proboha.. To mě brali krev po 15 dnech od zavedení.. Jen tak se ptám .. A paty tyden si pocitas od zavedení? To já jsem si taky tak počítala a oni mi stejne přidali 2 týdny navíc... Podle Menzes.. A děláš si porád testy? To ťi za chvíli uteče do ultrazvuku,!!! 😉

ivapo
27. zář 2012

@danny38 a co ještě před kontrolou? Ráno v 9 v igy? A jdu příští tyden na odpoledni totiz

danny38
27. zář 2012

@mmirunda Já si myslím, že u tebe by bylo naprosto zbytečné chodit na krev podle testíků 😀 Normálně si říkám už aby bylo 15., jsem strašně zvědavá 😀

mmirunda
27. zář 2012

@ivapo Nene 5. týden počítám od menzes. Našla jsem na netu kalkulačku TP podle OVU a jako OVU beru OPU a tohle mi to vypočítalo, tak jsem to sem zadala a napsalo mi to 5. týden. Jinak od OPU je to teprve 20 dnů ... Test jsem si dneska první den nedělala, řekla jsem si, že už testovat nebudu, že vždycky třeba každé podnělí až do UTZ počůrám jeden papírek, abych se ujistila, že je všechno ok.

ivapo
27. zář 2012

Nebo v 10 to je jedno@danny38

mmirunda
27. zář 2012

@danny38 Noo ani jsem si ji nešla brát někam do laborky, podle mě zbytečně vyhozené peníze 😉 Prostě počkám a uvidíme, co tam je 😉 taky jsem nedočkavá ...

ivapo
27. zář 2012

@mmirunda šikulka..... A je ťi dobře..? Jsi doma?

danny38
27. zář 2012

@ivapo Do konce tohoto týdne nemám absolutně šanci a příští týden mám ranní, takže na KO pojedu z práce a pak budu mít volno ☹

mmirunda
27. zář 2012

@ivapo No jsem doma na PN, naštěstí, v práci bych to asi nedávala, i když jsem vždycky pracovat chtěla. Ale bojím se těch nemocných a hlavně taháme se tam s těžkýma bednama a balíme balíky, to prostě ne! Dobře, no docela jo, ale dneska mi je od rána na zvracení, snědla jsem jen jogurt a navíc nemám chuť ..

ivapo
27. zář 2012

@mmirunda tak to je skvělé .. Myslím ty příznaky.....

mmirunda
27. zář 2012

@ivapo Nooo to sice jo, ale čekám kdy půjdu volat do keramiky 😀 😀 zatím se jenom houpu 😉

zelvik
27. zář 2012

@malinka_02 Ahoj, mrchu čekám buď zítra (26.DC) a nebo nejdéle v neděli.

@mmirunda Hehe, vítej v klubu "ublemcaných" po Utroši 😀 , a díky za tabulku, bude v dobrých rukou.

mmirunda
27. zář 2012

@zelvik Noooo ti děkuju 🙄 😀 😀 A jakou mrchu? žádná nepřijde 😉

Snad budete s tabulkou spokojeny no ... budu se snažit 😉