1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
29. zář 2012

@b.bardyova to já taky ne, proto sme ted dali dvě, ale už to neudělám, mám dvě zmrzlinky a chci je dát po jednom, ted to zklamání za dvě bylo obrovský, fakt sem věřil, že to jedna zvládne..

b.bardyova
29. zář 2012

@malinka_02 Aj my sme mali dve a velmi nas mrzi, ze sa neudrzalo :( ani jedno...ale druhy pokus uz bude uspesny ...musi byt

pawlla
30. zář 2012

Dobre rano vsem 😉

mmirunda
30. zář 2012

Krásné ráno 😵

mmirunda
30. zář 2012

@pawlla Tak co, je ti dneska lépe?

pawlla
30. zář 2012

@mmirunda ahojky, ale jo trochu jsem se vyspala ale uz od 6 ti nemuzu zase usnout, no je mi to porad lito snad to prejde

mmirunda
30. zář 2012

@pawlla Já dneska byla v noc vzhůru x krát skrz tu rýmu 😠 tak taky nejsem moc vyspaná

pawlla
30. zář 2012

@mmirunda to ja taky porad jen smrkam je to neprijemne

mmirunda
30. zář 2012

@pawlla jo to je, táhne mě z toho v podbříšku

pawlla
30. zář 2012

@mmirunda no a i nemluv i trosku kaslu tak se mi pokazde zatnou svaly v podbrisku ale tak snad to bude ok

mmirunda
30. zář 2012

@pawlla Jééé ty už jsi dneska začala devátý týden 😉

kaijko
30. zář 2012

@malinka_02 Kdyz nam tohle pomuze byt k miminku bliz,tak jsem rada,ze jsem svolila!Taky tu holcinu nechapu..Myslela jsem i na to,abych si pak nevycitala,ze jsem mohla udelat vic a neudelala..Diky ;) Po jake dobe muzes jit na dalsi KET?Ty jsi ted zkusila 2 mrazacky?

pawlla
30. zář 2012

@mmirunda no ja ani nevim podle posledni ms se to pocitat neda tak nevim a tp podle utz jeste nemam

mmirunda
30. zář 2012

@pawlla Tak já to mám spočtené podle OPU

pawlla
30. zář 2012

@mmirunda no jo to u me jaksi nejde, ale podle utz u dr bych mela byt dneska 8+0tt

mmirunda
30. zář 2012

@pawlla No takže vlastně první den devátého týdne 😉

pawlla
30. zář 2012

@mmirunda no asi tak nejak a na kontrolu jdu az 8meho jsem docela zvedava jak to dopadne

mmirunda
30. zář 2012

@pawlla Jak jinak než dobře prosím tě 😉 To já jdu ještě o týden po tobě, víš jak jsem nervní já?

pawlla
30. zář 2012

@mmirunda vim uplne stejne jsem byla nervni ja kdyz jsem cekala na ten slavnej utz a stejne jsem se nedockala, ale tak hlavne ze to dobre dopadlo, chudak mimi takove stresy ted mam je to cele na nic 😒

mmirunda
30. zář 2012

@pawlla Musíš se kvůli miminku hodit do klidu, aspoň se o to pokusit 😉

pawlla
30. zář 2012

@mmirunda no ja se snazim, ale aspon uz to neni tak hrozne jako poprve zacinam se zlepsovat 😀 😀 jeste par takovejch vztahu a uz me neprekvapi vuuubec nic 😀 😀

mmirunda
30. zář 2012

@pawlla Ty ještě to neházej za hlavu 😉 ju? Nech to koňovi, ten má větší hlavu a ono se to určitě nějak vyřeší 😉

evikj33
30. zář 2012

Hezké ráno všem 😉 @pawlla Tak to máme kontrolu stejně já jedu taky 8.10 a ještě v nedělu 7.10. musím na dětské za dr.má službu a bude znovu kontrolovat srdíčka-tak pak si snad budu moc trochu oddechnout. Drž se mrnata tě potřebují veselou a spokojenou(samo v rámci možností)Posílám objetí a trochu energie 😉 @mmirunda Tak já poslední 2dny celkem dobře spala,až na to čurkaní,se mně nechce ani otvírat oči,at jsem zas brzo v pelíšku 🙂 Tak se poleč at jste na kontrolu Ok 🙂

zelvik
30. zář 2012

Ahojky všem a hezkou neděli.
Copak to tu čtu - smutníme? ☹ @pawlla uvidíš, že to bude zase dobré. My měli šílenou krizi loni, už to vypadalo na rozvod, pak jsme to nějak ustáli a je to teď mnohem lepší. Změnili jsme se oba. Tak držím palce.
@mmirunda - z čeho ty máš rýmu, kočko?Moc větráš a ofouklo tě...Ještě že jsi doma, jinak bys courala po venku a chytla ještě kdovíco 😉
Jinak já od 5 nespala, pořád jsme se pozorovala, jestli nedojde mrcha. Zatím se nic neděje.
@b.bardyova @malinka_02 taky mám vložené dvě a v mrazáku už zbylo jen jedno...

mmirunda
30. zář 2012

@zelvik Já ti nevím z čeho jsem chorá 😀 asi jak jsem se stavovala za holkama v lékárně tak jsem tam něco lapla, ale už je mi lépe jak včera 😉

malinka_02
30. zář 2012

@b.bardyova no právě .. ted už zase budeme dávat jen po jednom a nevím nevím když se neudrželo ani jedno ze dvou..
@kaijko no je pravda že je to dost drahý a třeba na to někdo fakt nemá, ale pak celkově vyjde draž jít víckrát nž dát to icsi..Na ket mužeš kdykoliv tam žádné rozestupy nejsou, ted jsme dali 2 embryjka a ani jedno se neudrželo, ale už máme jen 2 tak je dáme po jenom a pujdu asi hned.
@zelvik tobě to vyjde a z toho jednoho bude sourozenec 😉 Já chci rovnou na další ket.

malinka_02
30. zář 2012

@pawlla Pavlí uvidíš že to bude dobrý, ted bud hlavně v klídku a neřeš nic, ono se to vyřeší..

b.bardyova
30. zář 2012

@malinka_02 mysli pozitivne:D a vsetko dobre dopadne

b.bardyova
30. zář 2012

dobre ranko kocky, dnesne rano nebolo z tych ukazkovych , take bolesti som mala a ani ibalgin nepomahal:( teraz mi je uz trosku lepsie 🙂

pawlla
30. zář 2012

@malinka_02
@zelvik
@evikj33
@mmirunda diky holky co ja bych bez vas delal tak to aspon muzu nekomu rict, no snazim se na to nejak povznest pre jen puj prvni ex byl teda poradnej natez takze uz jsem toho ustala dost tak proc ne tohle ze jen me mrzi ze je to zrovna ted kdyz cekam mimo