• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

6. listopadu 2017 
@mmirunda dobre ranko :slight_smile:
2. říj 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Tak co? už je ti dneska lépe? Já za chvíli budu muset jít vařit a strašně se mi nechce :confounded:
2. říj 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jo uz je mi lepe (az na malou nevolnost) vcera vecer jsem byla v kine a pak jsem sedela s kamoskou na vinku teda ja u caje :grinning: v takove malinke vinarne a sel kolem nas takovy starsi pan a hned si prisedl a povida mi ze mi to tehotenstvi moc slusi tak jsem na neho koukala jak ze to poznal. Takove bricho snad jeste nemam :grinning: a on ze mi to prej vidi na ocich :grinning: Ale ted mela jsem co delat abych vydrzela sedeli jsem jen dve hodky ale uz byla pulnoc .... Uz jsem se videla v posteli :grinning:
2. říj 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pawlla Tak to chápu, že je ti hned lépe :wink:
2. říj 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla asi nějakej čaroděj,néé??to já když je to teda chlap,jsem měla včera půl malé skleničky burčáku :grinning: :wink:
2. říj 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 no asi jo byl teda uz kapek pripitej ale srandovni :grinning: Ja jsem byla zase jedina strizliva z cele ostravy :grinning:
2. říj 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda no koncem mesice jeste jedu na vylet do opavy na par dni tak aspon vypadnu ..... Jen aby me v te opave uz nenechali (v tom ustavu tam :grinning: :grinning: :grinning: )
2. říj 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla :grinning: :grinning: nooo tak pozor na to :wink: Škoda, že já se zrovna do Opavy nedostanu :frowning2:
2. říj 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 No, už mi přestaly i bolesti v podbřišku, tak si říkám, jestli je to těhotenství vůbec pravda :grinning:
@mmirunda No, teď už spíš od Brna (Rosice) :slight_smile:
2. říj 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda no neboj ja az budu v brne tak te tam budu otravovat pac tam nikoho jineho neznam krom sestrenice :grinning: :grinning: Ja uz se nemuzu taky dockat na ten tvuj utz je to napinave jestli tam budou dva :wink:
2. říj 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evikj33 Ani mi ten test nepřipomínej :grinning: Někde jsem četla, že se prý do toho může vymačkat trochu citrónu tak se zítra na to zeptám dr. :grinning: To by bylo, abych si to nějak neusnadnila :grinning:
2. říj 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupidu Tak já na sobě taky nic nepozoruju :confused: :confused: tak se bojím zda jsem vůbec těhu :pensive:
2. říj 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Klidně mě otravovat můžeš :wink: Taky jsem zvědavá na UTZ ale aby tam vůbec něco bylo, když mi nic není :frowning2:
2. říj 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny38 já zas četla,že si tam můžeš dát čaj do toho! :grinning:
@mmirunda kukni na ty tvoje dálnice a nediskutuj,jasný!! :grinning: :wink: ale to je fakt blbý,že jdeš až za takovou dobu..bych si asi někam hupla :wink:
2. říj 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny38 Jj četla jsem o tom citronu,už mám koupené,tak se nato musím taky zeptat :confused: Trochu by mně to pomohlo.Brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 jenže nemám kam :frowning2: gyndaře mám v CARu
2. říj 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jo, tak to máme podobný pocity. Právě proto se ptám na ty nevolnosti... Možná je to blbý, ale aspoň bych poznala, že se něco děje :sweat_smile: :grinning:
2. říj 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupidu přesně tak :frowning2: ze začátku mě bylo trošku šoufl, ale teď prostě nic :frowning2:
2. říj 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ale budeeee tak pockej meste se budes divit kolik toho tam je :grinning: Ja si nekdy spis pripadam jako nemocna nez jako tehotna :grinning:
2. říj 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 @evikj33 No říkám si, už aby to bylo za náma :grinning:
2. říj 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pawlla jenže aspoň poznáš že máš miminko v bříšku ...
2. říj 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 do toho se da dat citron? Jako vymackat nebo jak?
@mmirunda Klíííd mamčo, to je naprosto v pořádku, ani já jsem se necítila moc těhotně :wink:
@danny38 já se necítím ale vůbec těhotně :frowning2:
2. říj 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda já se cítím "těhotná", akorát když mi manžel hladí bříško a povídá si s prckem....ale to už jsme zažili po ivf a nic, že jo? :frowning2: No nic, nebudu sýčkovat
2. říj 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda pockej az budes rodit petikilove miminko jako ja to budes jeste vzpominat na to jak ti nic nebylo :grinning: :grinning:
2. říj 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pawlla :grinning: :grinning: žádný pětikilový miminko nechci :wink:
2. říj 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmirunda to je na prt toto...já bych tam i tak šla,že už to neůžu vydržet a fertig :wink:
2. říj 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupidu Já dneska pro jistotu počůrala další test a jsou tam no .... ale nic mi fakt není :frowning2:
2. říj 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 víš co, mě by stačil nějakej příznak :wink: ale krom pnutí bradavek a občasnýho píchnutí v podbříšku mi prostě nic není :frowning2:
2. říj 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek