• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

17. listopadu 2016 
@zimka Tak tfuj tfuj tfuj tehu bacilu :grinning: :grinning:
11. říj 2012 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@melisska No, to bude trochu prepipikovano :grinning:
11. říj 2012 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@darfi Dobre se vyspi, prijed nalacno, vem si papucky a kosilku :wink: Pak te vezmou na sal, dle zvylosti CARu te uspi a udelaji ti odber :wink: Pak odpocivas na dospavaku v postylce :wink:
11. říj 2012 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda ahojky tak mi si davame na chvilku pauzu :slight_smile: tak zatial mrazacikom zaplatime rocny wellnes v chlade
11. říj 2012 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Tak konecne se neco deje aleneni to zrovna ok vysledky nejsou dobre mam nejakou imfekci nebo tak nevim kde jsem k tomu prisla :frowning2: ale dali mi zavadet nejake leky nic vic nerekli zitra vysetreni utz a dr ni rekne k tomu vic to me teda moc nepovzbudilo mam docela strach aby treba ta tabletka nejak neublizila miminku
11. říj 2012 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@adriene gratuluju k lulínkům!!kamoška říkala,že se ted rodí hodně kluků..tak asi fakt na tom něco bude :grinning:
@pawlla neboj!nic,co by ublížilo miminku by ti nedali!!!bylo by to pak na jejich triko..takže jim věř a pěkně odpočívej a pohlaď za mě bříško!!!!nevím proč,ale myslím si,že ty tam máš princeznu :wink: a mmirundu odhaduju na lulínka :slight_smile: :grinning: tak jsem moc zvědavá,jak to nakonec bude!!
11. říj 2012 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@pawlla Neboj!!! A řekli ti k tomu víc? Jako třeba něco o té infekci? Z čeho by případně mohla být? Nebo "jen tak ze vzduchu"? Ale hlavně buď v klidu a drž se!!!
11. říj 2012 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@adriene Děkuju! A vám ať se dobře daří. :slight_smile:
11. říj 2012 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@saraha2 já nechcu lulínka :frowning2:
11. říj 2012 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda kde je usmev? :wink: precoby si nechcela mat dva ked mozes???ja mam iba jedneho a dva by som brala :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2012 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@melisska :grinning:
@mmirunda treba budes mit pipinka a lulinku :slight_smile:
11. říj 2012 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@saraha2
@zelvik lezim a bojim se ne dr mi to rekla asi pred hodinkou ze vic mi rekne na vizite a dala mi tabletu na zavadeni, akorat me pred spanim vydesila :frowning2: fakt nevim z ceno by to mohlo byt sex samozrejme nemam uz dloooouho a myju se teda taky vice ktat za den vubec nevim cim to muze byt .... Ja si asi musim uzit vsechny komplikace :unamused:
11. říj 2012 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@adriene tak to jo, to bych brala ale ze dvou lulínků bych byla asi chvíli smutná ...
11. říj 2012 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda chceš,nechceš,bude tam :wink: my taky byli přesvědčeni o holčičce..noo..hlavně,ať je mimi zdravoučké :slight_smile:
11. říj 2012 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mmirunda mne to zas bylo uplne jedno :wink:
11. říj 2012 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@saraha2 já vím, ale mým snem bylo mít vždycky holčičku .... takp proto
11. říj 2012 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda ale musím se zeptat,jak tam půjdu..manžel nařídil :grinning: si asi myslí,že mu to upadne,nebo co :grinning: ..ale je fakt,že kamošce taky řekli kluk a má holku..takže se radši poptám :slight_smile: jistota je jistota..
11. říj 2012 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@adriene A ftak to víš, že je důležitý zdraví, ale aspoň jedna pipinka by tam být mohla ...
11. říj 2012 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda já taky měla takový sen....i kartářka mě předpověděla holčičku..a vidíš...lulda :grinning:
11. říj 2012 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@pawlla Tak se drz, zitra ti snad reknou vic. Drzim palecky!
11. říj 2012 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@saraha2 nooo tak u mě je to spíš toužebný přání ...
11. říj 2012 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@pawlla Beruško,četla jsem ty Tvoje problémy, je mi to líto, ale mimísek je určitě v pořádku. Už zítra bude UTZ a mimíska uvidíš.
11. říj 2012 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@adriene snad mi reknou vic zitra pac jak nic nevim tak jsem z toho nervni
11. říj 2012 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda jo zitra se na to musim poradne zeptat ani nevim co mi to dali
11. říj 2012 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda u mě taky,ale jsem se nechtěla až tak přiznat :grinning: po pravdě mě ani nenapadlo,že by to mohl být kluk!!!!!!!!!!!!!!!!jsem asi divná,ale je to tak..ale nejen já..i neteř,manžel,kadeřník..atd..říkali,že tam mám holčičku,což mě ještě utvrzovalo..reakce neteře byla:coooožéé?????vy budete mít kluka???????????????????????no.. :grinning:
11. říj 2012 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@saraha2 No jo, tak uvidíme, ještě se můžu uklidňovat :wink:
11. říj 2012 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pawlla Zkus usnout a zítra se bude vědět víc. Držím moc palce!!!
11. říj 2012 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupidu aha,no pokud bys nekde byla. Klidu tak proc ne aspon by ses pak mela kam vratit ale kdyz nechces tak to ne.
@zelvik ja prave zatim zadnou nemela tak snad neni..
@mmirunda to uz vydrzis a vsechno bude super a jen uvidis kolik jich tam je :grinning:
@adriene je tak to je hezky ze budes mit kluky a uz vis jmena jaky date? No ja mela stimulku v cervenci,dalsi cyklus nic a ted v zari KET.
11. říj 2012 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda jasně!!a hlavně..kukni na mě..jsem si myslela,že holka a je to naopak..tak pokud to funguje takhle,tak tam máš princeznu :grinning: :wink:
11. říj 2012 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@saraha2 No uvidíme, třeba se to dozvím brzo :wink:
11. říj 2012 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek