• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

17. listopadu 2016 
@fidorka01 Nooo a kde máme fotečku testíku? Jinak držím palečky, aby čárečka sílila :wink:
12. říj 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ahojky no nemam ani tuseni doktorka nikde jen rano u vizity rekla ze dneska udelame vysetreni a furt cekam a nic :unamused:
12. říj 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go Ahoj, já jsem 9. den po ET v Iscare.
12. říj 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Aha :frowning2: chjooo tě pořád takhle nervují ...
12. říj 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla ahojky, to já taky před asi 14 dny byla u doktorky kvůli tomu jestli ještě mám infekci, jak jsem měla před asi měsícem...no a říká, něco pořád za infekci máte...máte nějaký problém...a já ...ne vůbec nic....tak zatím to necháme, a kdyby jste měla nějaký problém tak přijdte...no pak mi odjela na dovču..a já už se tam nedokopala..ale jsem nachcípaná, a to že dost...takže asi v pondělí k dr. zajdu...
12. říj 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda teda napinaji me fakt dost mem nervy k prasknuti
12. říj 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko mohu se zeptat kolikate je to Tve IVF? Jak jsi spokojena v iscare? :wink:
12. říj 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ahoj, děkuju. A s tím uklízením to nepřežeň, taky pořádně odpočívej!!!!
12. říj 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelvik Odpočívám furt, tak už taky konečně musím něco udělat a hlavně chlap jede na dva dny pryč, tak to aspoň chvilinku vydrží :grinning: :grinning:
12. říj 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@go Mám 1.IVF. A v Iscare jsem byla jen na Odběr a pak transfer. Primář je můj gynekolog a vše co se týče IVF jsme řešili u něj v soukromé ordinaci.. Obě návštěvy v pohodě v Iscare. Ještě uvidíme, jak se jim povedlo bublinku dát do bříška :D Ty se teprve rozhoduješ kam?
12. říj 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jo to znám, manžel je od včerejška od rána na školení, tak jsem byla včera sama doma. Umyla jsem koupelnu, která už to fakt potřebovala a jen jsem v obýváku poklidila na stolku ty jeho serepetičky, co se tam válely a hned to tam vypadalo líp:slight_smile:
12. říj 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko mam za sebou dve IVF v Pronatal a prave ted mam nabidku od primare z Iscare. Take bych chodila k nemu do ordinace, tak nevim jak se rozhodnout:slight_smile:. Moc Ti drzim pesti a preji hodne stesti:slight_smile:
12. říj 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Zatím nenám sílu na nic. Až mě bude trochu lépe tak jí sem hodím
12. říj 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go Děkuji, zítra si chci udělat test, bude to 10.den po ET, nemůžu to vydržet, ale bojím se výsledku.. :unamused: Koukala jsem k Tobě na profil..Máš tam testy a //. Už prcka máš nebo se něco pokazilo? Dr Hulvert je hrozně příjemnej pán. OPU i ET mi, ale dělali vždy jiné doktorky, trochu mě to zamrzelo, čekala jsem, že tam bude Hulvert :(
12. říj 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Druhe IVF se povedlo, ale v 11 tydnu se neco pokazilo, melo to nejakou vadu a vyvoj byl zastaven. Priroda to tak zaridi, nez aby se narodilo mimi s vadou. Bylo to smutne, ale uz je lepe. Zadne mimi jeste nemame. Prave se chystame na dalsi IVF. Dr. Hulvert , zatim nevim , jsem z nej na rozpacich.:slight_smile:. Prave se bojim, ze by nedelal OPU a ET.:frowning2:. Mela si prodlouzenou kultivaci?
12. říj 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go Jj, prodlouženou kultivaci, ICSI, ECHO.. Když už se IVF podaří, tak stejnak není vyhráno, to je na prd :( proč se Vám to nevede přirozeně?
12. říj 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko ECHO je co, to ani neznam. :frowning2:
Manzel ma pomalejsi spermie, ja jsem v poradku. Neboj, to se stava malo casto, ze se nezadari jako nam. Nejsem uz nejmladsi, tak je tam velke riziko. :unamused:
12. říj 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Echokatetr, při ET sestra dělá sono,aby doktorka viděla lépe kam embryjko zavádí, ve zkratce.. My dávali ICSI i když přítel má dobré spermie. Můžu se zeptat kolik jsi nechala v Pronatalu? Byla jsi i na KET?
12. říj 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sliznici mam krasnou 8mm ovsem chybi dominantni folikul!!!Tak ze je jeste malinkata moznost ze by se jeste vytvoril ale uz sem 10 dc takze tezko..mam pro jistotu prijit v pondeli..A pry kdyz budou 2 cykly anovulacnitak nasadime hormony..Ja se snad miminka nikdy nedockam..
12. říj 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 No ty jsi číslo... tak když už máš sliznici, tak nemáš folík?? No tedy... a tak tam jdeš znovu v pondělí?? Neboj, dočkáš se. Vždycky se to dá podychytit jinak, zrovna třeba těmi hormony.. :wink:
12. říj 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene tak vis co ja uz na to proste asi nemam..navic podchytit rikal az po dvou anovulacnich a za svy.. a kdyz sem mu rekla ze chci imunologii tak rikal aa vy ste byla na internetu..
12. říj 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 A co jít rovnou do dalšího IVF a mrazáčky nechat uložený u ledu??
12. říj 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene tak to nevim v cem by to bylo lepsi..cpat se rovnou hormonama a pritom platit uskladneni mrazacku..?
12. říj 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Mrazacky mas na rok uz placene... ty tam proste jsou. Pri IVF je vyssi sance, prece jen cerstva embrya jsou cerstva... na druhou stranu chapu to dilema.. :unamused: Mozna bych se objednala na konzultaci do jineho CAR, za to nic nedas. Treba by ti nastinili lepsi postup, nez maji zde..
12. říj 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, @malinka_02 vydrž! Mně nevyšlo IVF v dubnu, pak pořád byla cysta a velká sliznice, chodila jsem tam pomalu každá týden 3 měsíce, už mi hrabalo, tak jsem se vztekla a jela na dovolenou, pak jsem si řekla, že to zkusím se na ně jít znova podívat - a v září byl KET.
No a dneska je tam (slovy JEDNA) bublinka. Fotku nemám, srdíčko taky zatím nebylo - je to brzo. Znova jdu 25.10. Ale Dr. říkala, že je to hezky uložené, v horní části dělohy.
Tak doufám, že druhé už se nikde pokoutně neobjeví:slight_smile:
12. říj 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zelvik Moooc gratuluji :grinning:
12. říj 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene Děkujuuuu. Ale jak jsem psala ráno, že mi bylo trochu nevolno, tak teď mi to natahuje už slušně a ještě jsem chytla migrénu jako blázen . A to mám jet domů autobusem, to někde určitě vrhnu :slight_smile:
12. říj 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelvik No jestli to budes mit jak ja, tak se teda tes :frowning2: ... celodenni nevolnosti, celodenni bliti a migreny, na ktere si clovek nemuze nic vzit... Jestli te to takhle bude brat, tak na cestovani honem rychle zapomen :sunglasses:
12. říj 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene vyssi sance je ale zade ne o tolik, kdyz pujdu na 4 kety tak by teoreticky to melo byt pri 26% ze jeden vyjde a pri ivf by mel vxjit 1 ze 3 to ale neznamena ze ve skutecnosti to tak bude..Akorat by sme pak meli dvoje mrazacky a byl by v tom zmatek.
@zelvik tak me v srpnu rekli at prijdu za 2 dny a to uz bylo pozde, v zari KET a nic a ted tohle..sem tam taky furt..uz nevim co v praci rikat..dovolenou sem vycerpala na to..ze si ani nemuzu ji vzit..hlavne od ketu beru anopyrin a prednison po kterym pekne kynu rikali ze kdyz chci znova ze ho mam brat dal..ale to ho takhle muzu brat pul roku..
12. říj 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene No nestraš, ta migréna je pěkně nepříjemná. Nejradši bych teď zalezla pod deku a spala. Jenže končím tak za hodinu a pak ta cesta domůůůů, haůůůů
12. říj 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek