1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rory_g
autor
16. říj 2012

Jinak dobré ránko holky 😉

mmirunda
16. říj 2012

@adriene asi mu brnknu 😉

mmirunda
16. říj 2012

@rory_g jojo já ležím, ale i tak se bojím no ...

adriene
16. říj 2012

@mmirunda Zavolej 😉

rory_g
autor
16. říj 2012

@mmirunda to je jasné...ale bude to dobré, neboj 🙂

mmirunda
16. říj 2012

@adriene Tak můj dr. tam zatím není, mám to zkusit později ... chce se mi bulit. Jsem fakt blbá, že jsem do toho šla ☹ Teď si to akorát vyčítám

pawlla
16. říj 2012

@mmirunda neboj pokud je to jen tak malo fakt nic hrozneho to neni ale lez a nic nedelej odpocivej, vim ze mas strach ja to zazila tak vim jake to je

mmirunda
16. říj 2012

@pawlla no na intimce nic, jen na papíře, ale zase pořád ...

pawlla
16. říj 2012

@mmirunda pokud to z tebe vylozene netece mimi neni ohrozene mame tam velkou perinku pro mimi tak jak se tam stouchlo tak to trosku tece neboj ale strach mas to ja vim je to sok najednou krev vim jak ti je

mmirunda
16. říj 2012

@pawlla Volala jsem jen asistentce a ta mě uklidňovala, že je vše o.k. ale stejně mi to nedalo a volala jsem i Gogelovi, ale ještě tam není, mám to zkusit později ...

adriene
16. říj 2012

@mmirunda Zavoláš mu později, neboj. Mám pocit, že ti stejně řekne, at odpočíváš 😉 Nicméně je dobře, že mu zavoláš, protože je lepší to slyšet od odborníka, alespoň nic nepodceníš 😉

marcelinka80
16. říj 2012

@mmirunda neboj kamaratka na zaciatku tiez trochu krvacala dali jej nejake lieky a zastavilo sa to drzim palce, urcite ale zajdi k doktorovi aby sa na to pozrel, ziadne krvacanie nie je dobre podla mna aj ked stava sa to.

mmirunda
16. říj 2012

@adriene jojo raději to uslším od něj než od sestřičky, přijde mi to kvalifikovanější ...i když sestřičky tam jsou taky šikulky a fajn, ale přece jen on mě včera viděl a vyšetřoval ...

evikj33
16. říj 2012

@mmirunda Holka klid,mi sexovali už 7den po ET a pak také bylo špinění cca 5dnu a občas už to nebylo dohněda a hlavně při sprchování to bylo docela hodně a už i do ružovo červena,byla jsem stejně nervní a říkala si že je to v pr... a podívej kde už jsme a se dvěma 😉 hlavně klid,zaměstnej hlavu a nemaluj čerta(znáš to s neg.myšlenkama).Mi ještě sexujem ted,ale už začínám mít trochu obavu,dle dr.je vše Ok a mužem -navíc mám poslední týden brutální sny nad ránem a chutě 😅 hormony semnou cloumaj

adriene
16. říj 2012

@mmirunda Vážně neboj, vyčkej než dojde do ordinace a pak mu brnkni 😉 uvidíš, jak tě to uklidní. A do té doby nesexuj 😀

adriene
16. říj 2012

Holky jedny nadržený.... 😀 😀 😀

mmirunda
16. říj 2012

@evikj33 tak snad to brzo přejde. To jsou šoky tohleto, jsem fakt blbá, že jsem se nechala zlomit a ještě Martina přemluvila ☹

adriene
16. říj 2012

@mmirunda Nevyčítej si to... alespoň sis to zkusila a abstinenci budeš počítat od teď 😀

mmirunda
16. říj 2012

@adriene noo zkusilaauž to neudělám, strachy bych se zbláznila

saraha2
16. říj 2012

@mmirunda neplač!!hlavně klid!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a nic si nevyčítej!!my aktovali hned a problém nebyl..takže tohle si nemůžeš vyčítat!!!

saraha2
16. říj 2012

@pawlla a jak jsi ty na tom?????

saraha2
16. říj 2012

@evikj33 ty sny mám taky!!! 😀 to vždy ráno hlásím,že musíme,že už mám sny o tom 😀 to budou ty hormoony 😀 😀

evikj33
16. říj 2012

@saraha2 Tak to jsem ráda že v tom nejsem sama 😀 Manža už se namně ráno dívá s hruzou že zas budu něco chtít 😀

mmirunda
16. říj 2012

@saraha2 Jefakt, že kdybychom to nezkusili dneska, ta bycom to zkusili jindy no ... ale jsem kravka ... měla jsem si nechat zajít chuť

mmirunda
16. říj 2012

Tak holky, mluvila jsem s dr. prý mám dneska jen odpočívat ( tak jak jste mě říkali ) a že by to nemělo vadit, pokud se to nebude zhoršovat. Pokud budu krvácet víc, tak pak někam na pohotovst ( pokud už nebudou v CAR ) a pokud pořád stejně, tak mám zítra dorazit na UTZ mezi 9-10 a pokud to ustane, tak je vše v pořádku, jen sex teda zatím máme vypustit. Miminku jsme prý určo neublížili. Jsem klidnější jak mi to řekl můj doktor ... tak snad to přejde ..

rory_g
autor
16. říj 2012

@mmirunda super 🙂 Tak šup šup od PC do polohy ležmo, dneska Tě tu nechci vidět 😀 😵

adriene
16. říj 2012

@mmirunda 😎 jako bych to neřikala. Je dobře, že sis tam zavolala, alespoň jsi klidnější 🙂
A hezky do pelíšku, třeba s notebookem 😉

mmirunda
16. říj 2012

@rory_g já mám noťas sebou v posteli 😝 🙂 takže tu budu celej den 😉

mmirunda
16. říj 2012

@adriene jooo zavolala a hlavně mě uklidnilo, že kdyby něco tak mám hned přijít 😉

rory_g
autor
16. říj 2012

@mmirunda joo tak to joo, to Tě tady chci vidět 😀 Jen si ho nedávej na břicho, ale to asi víš 😉