• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

21. července 2017 
@malinka_02 dočítám a musím ti napsat-HLAVU vzhůru!!!!!!!!!!!!!!!jsou horší věci na světě!!!!!!!!!!!teď nechci dělat chytrou,ale vím,o čem mluvím.....nám to nešlo 13let..samozřejmě kolem mě všichni těhotněly-hlavně ty,co měly po min.jednom,až dvou potratech..jedna kamoška dokonce se mnou a s manželem řešila,jestli si to dítě teda má nechat,nebo ne..to taky nebylo moc příjemné..pak mě volala už ze sálu,kde bylo vše připraveno na potrat,že to nemůže udělat..tak to neudělala a čekala mimčo zároveň s mojí další kamarádkou..pak mě navštěvovaly,měřily si tady pupíky.rodily měsíc po sobě..a já dál chodila a koukala všem do kočárků a hlídala,když nějaká kamarádka potřebovala...pak jsem řekla dost,svého si jednou užiju dost a vyjela jsem mimo čr pracovně...2roky utekly jako voda,manžel měl bouračku,takže koupit nové auto,do toho tchyně hoodně vážně onemocněla,takže jsem s ní jezdla po nemocnicích a přála si,aby to zvládla...a pořád nějak podvědomě jsem IVF oddalovala a bála se toho,že do toho půjdu,budu se cpát hormonama a prdlajs z toho..první pokus taky tak dopadl,ale řekla jsem si,že se nevzdám a jdu hned do dalšího,protože jsem věděla,že pokud to budu oddalovat zas,tak se k tomu dostanu ve 40ti...vůbec jsem tomu druhému pokusu nevěřila,dělala jsem vše...a dopadlo to..ve chvíli,kdy jsem zjistila,že to teda asi dopadlo,tak jsem se dozvěděla,že moje kamarádka-mladší,než já chodí na chemo...volala mě a byla tak úžasně optimistická,že jsem až nechápala..takže..miminko přijde,věř tomu,ale teď se dej dohromady,běž si na kosmetiku,na masáž..cokoliv,jen se nelituj..podívej,jak malá tady byla tabulka těhulek na začátku a jak vypadá te´d..i ty tam máš své místečko dřív,nebo později..ale vnitřní stres neprospěje ani tobě,ani miminku :wink: takže chci tady od tebe číst,že jsi si něčím udělala radost,že tě něco potěšilo...
17. říj 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@malinka_02 teeda holky vas docist :slight_smile: Musim ale souhlasit s vama. Mit aspon jedno dite doma je rozdil. Ja ted jen lezim a hrozne me to mrzi kvuli male, pripada mi ted ze jsem sobecky chtela druhe dite a ji se nemuzu venovat jak bych chtela vylety, dovolena, kolo, prochazky nic nemuzu .... Ona za to prece nemuze ze jsem chtela druhe dite, a chlap ten to nakonec cele nedal a je pryc. Nekdy je mi z toho ze nic nemuzu tak strasne ze bych se nejradeji zvedla a delala vsechno sla nekam s malou.....
17. říj 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky. Tak prvně jedna pozitivní zpráva po ránu. Už nekrvácím ani nešpiním, takže paráda :dizzy_face:
Jinak k tomu včerejšku, co jste tu probíraly. Já to těžko můžu hodnotit. Nemám ani jedno dítě doma a dlouho ( i když mě to dlouho přišlo ) jsme se nesnažili. Po půl roce kdy to nešlo, jsem to začala řešit, nechtěla jsem čekat a přišlo sena chybu v chlapovi, já jsem zdravá a nic mi nechybí a nepřebývá, tak i proto se to možná podařilo. I když jsem měla strach a nervovala jsem, tak jsem nepřestala věřit, že se to povede, ať už první nebo druhej pokus. @malinka_02 proto ti beruško chci říct, i když nevěříš, tak zkus věřit, protože opravdu jak píšou holky psychika je víc jak polovina úspěchu. Můj chlap takymá spermiogram strašnej i proto jsme dali k ICSI i PICSI a vyplatilo se to. Je mi moc líto, že víc než slovem tě podpořit nemůžu, ale věř mi, že jak psala @saraha2 v tabulce tam na tebe jedno místečko čeká a ty se miminka dočkáš, ale musíš tomu zkusit věřit taky. Jak jinak má miminko vědět, že ho opravdu chceš a že mu věříš ...
17. říj 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Hezké ráno ženy :slight_smile: @mmirunda Dobrá zpráva poránu :wink: tak ještě odpočívej.Já jsem posnídala a pujdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: poslední dobou mně děla celke problem sedět u PC trošku mně tvrdne pupík,ale na radu dvojmamin přidávam magnezko,pomaloučku-tak snad to bude Ok Jinak dnes stávkuju a nevařím teda udělam asi jen nějakou polévku,manža ma za ukol donést jídlo od asijcu.Včera jsem dělala hovězí s dušenou mrkví a bramborem a myslela jsem že zustane i na dnes,jako vždy chyba-stavil se brách a manža si dal nášup,takže mám zas prázdné hrnce grrr @pawlla Ty taky poslouchej dr. a odpočívej-malá to zvládne a za sourozence bude určitě moc ráda,jako ten náš rošták-už chodí kontrolovat pupík a ptá se co mimi dělají a kdy budou venku(myslím že až k tomu dojde,bude přemýšlet jak je nacpat zpět)protože ma představu že si snim budou hned hrát. :sweat_smile:
17. říj 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 No tak uklidnila jsem se a věřím, že je miminko v pořádku :wink: Jen mě táhne podbříšek, ale to je asi normální a moc jsem toho nenaspala, honilo se mi to všechno v hlavě, tak si hodím šlofíka odpoledne :wink: Já dneska budu vařit špenát, chlapovi k tomu bram.knedlík, sobě brambory, jemu vajíčko a sobě masíčko :slight_smile: ale on si vezme i do práce a zbytek sní večer a pochybuju že mi něco zbyde na zítřek, takže zítra zase něco vymyslet a já už nevím co :frowning2: Totálně bez inspirace jsem :frowning2:
17. říj 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No právě co mám pořád vařit-když se zeptám večer tak manža neví a je mu to fuk,jenže nemáme tady obchod,tak musím vždy něco vytáhnout s mrazáku at mně to rozmrzne :angry: ,ty si dáváš :slight_smile: špenát bych taky mohla udělat,musím mrknout zda mám,jinak koupím.Mám tam ještě králika,tak asi upeču v pátek.Unás je to samé maso,jinak to není obídek,sem tam mužu něco sladkého,ale to musí být zas pořádná polévka.Na zítra jsem uvažovala nad buchtičkama se šodo-jen musí manža v pekárně koupit buchtáky.
17. říj 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jsem včera byla na ultrazvuku a bylo nám oznámeno že čekáme dvojčátka...tak máme dvojnásobnou radost....vše držím palečky a přeji krásný den :slight_smile:)))
17. říj 2012 v 09:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@petrakoptikova jeeej blahozelam :slight_smile:
17. říj 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 My moc sladká jídla nejíme, snad jen palačinky. Mě ještě napadla sekačka. ještě že mám obchod kousek od baráku. Ale fakt už nevím no ...
@petrakoptikova Tak moc gratuluju, já si oddychla v pondělí na UTZ že tam mám jen jedno :wink:
17. říj 2012 v 09:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda moc děkujeme...po první návštěvě tam bylo taky jedno a včera už dvě... :grinning:
17. říj 2012 v 09:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrakoptikova Vítej v klubu dvojek :grinning: Blahopřejem dvojnásob.
17. říj 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 taky čekáš nebo máš dvojčátka????
17. říj 2012 v 09:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, necitala som vsetko, ale verim, ze kazda zena rovnako tuzi po babetku, ci je prve, druhe, alebo tretie, rozdiel je v tom, ze tie co nemaju ani jedno, trpia viacej :wink:
17. říj 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@petrakoptikova jejda nestraš mě :confused: Já byla v pondělí a byl tam jeden prcek se srdíčkem :wink:
17. říj 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo tak to jo..já ještě srdíčka zatím nemám....29 jdu znova...tak snad už tam budou...
17. říj 2012 v 09:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrakoptikova Já čekám dvojčátka páreček jsme ve 25tt :slight_smile:
17. říj 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 aha tak to jsi hodně před náma...tak ti držím palečky at je vše v pořádku
17. říj 2012 v 09:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrakoptikova Blahopreji :slight_smile: take cekam dvojky, vitej do klubu :grinning:
17. říj 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@melisska Ano, tak jsem to myslela.. Ale neznamená to, že mě to nebolí, když mám doma už jednoho chlapečka..

@pawlla bojuj, a odpočívej... To není sobectví..Teď to tak prostě bude.. Rozdělovat lásku mezi dva poklady..
17. říj 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
17. říj 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 To jsi napsala moc hezky!!!!!!! Já se taky musela zklidnit vnitřně, vyrovnat se se spoustou věcí a od jiných se zase odpoutat. Ano, má na tom, že se teď povedlo, svoji zásluhu IVF, ale stejně si myslím, že nejvíc záleželo na "mojí hlavě" jestli to všechno vniřně dovolím...
@petrakoptikova Ježíííš, nestraš. Teda - samozřejmě ti strašně moc gratuluju a jsem ráda, že jsi šťastná. Já byla na UTZ v pátek, byla jedna bublinka, zatím bez srdíčka. Neříkej, že se objeví ještě druhá....
17. říj 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zelvik nooo já podle HCG které jsem sice měla vysoké ale bylo mi řečeno že to bude jedno ale větší a včera jsem měla 2 bublinky...
17. říj 2012 v 09:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrakoptikova Kolik jsi měla HCG?

A vůbec, holky, co čekáte dvojčátka - co takhle 6. týden a vaše příéznaky? Byly o něco třeba znásobené než by byly u jednoho prcka?
17. říj 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelvik Vis ... ono to tezko porovnavat, kdyz jsem tehotna poprve a zrovna dvojcata... navic nekdo priznaky ma a nekdo vubec :confused: Ale co musim ict u sebe, tak to byla extremni (a to doslova) unava a pak ty nevolnosti, zvraceni, migreny, ze jsem mnohdy nemohla vylezt z postele...
17. říj 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelvik já jsem měla 266 HCG...a ted bych měla být v 6 týdnu a je mi skvěle...jen nespím od 2 až od 3 v noci....a doháním to tak kolem poledne.... :grinning:
17. říj 2012 v 10:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrakoptikova A to HCG bylo kolikaty den od transferu? To cislo se mi nezda prilis vysoke..?
17. říj 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bylo to 13 den po IVF...no právě.doktor taky řekl že to vypadá na jedno....a po 14 nech máme dvě bublinky
17. říj 2012 v 10:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrakoptikova Ono se to tezko odhaduje... nekdo ma HCG 14. den po transferu pres 1000 a ceka jedno... a nekdommnohem mene a pak jsou z toho 2 :wink:
17. říj 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek