• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

14. října 2017 
@rory_g já jezdím do města do čistírny a mám to druhého dne..právě jsem dávala dvě bundy péřové do půli zadku..a jedna 199kč
28. říj 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, hurá, tak jsem to dostala, konečně :slight_smile:
28. říj 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pentagras supéééér :dizzy_face: Gratuluju ke Tvé doufám poslední mrše :wink:
28. říj 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda ja furt rikam ze mas doma toho myho :grinning: To je to samy :grinning:
@saraha2 to ma sestra docela vymakany :grinning: :grinning: Asi taky zavedu :grinning:
@pentagras tak to budem podobne pokud pujdu na KET a pak budem doufat spolu :wink:

Uz aby byl patek to jdu na UTZ a doufam ze konecne se KETu dockam :fearful:
28. říj 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmirunda
@rory_g
@saraha2 ahoj holky.. Dnes maji v Tesco FaF slevy 30 procent .. Byla jsem tam a něco ukoristila :unamused: :grinning: :slight_smile:
28. říj 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pentagras Gratuluju ke startu maratonu s cílem miminkov. :wink:
28. říj 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmirunda Ještě že ten muj tvrdé moc nemusí a je to jen v kruhu rodiny na nějaké oslavě a to ho většinou stahnou mí bratranci,to mně pak miluje a ráno slibuje že už tvrdé nebude :grinning: Jinak je to na zabití když ještě napáchá škodu :sweat_smile:
28. říj 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivapo já snad budu zítra už vědět, jestli budeme mít holku nebo kluka, tak bych na oslavu mohla něco jít kořistit :grinning: Jsem napnutá jak kšandy, zatím všichni tipují holku :grinning:
28. říj 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivapo Já tam byla včeraa ukořistla 15 kousků a každej mě vyšel cca na 50,- :wink:
28. říj 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikj33 Tak Martin taky tvrdé nepije, pil pivo, ale pak se začala rozlívat domácí meruňka. jo a když přišel, tak mě taky strašně miloval. Zeptal se snad 100x :grinning: Já si teď dáchla, dospávala jsem tu šílenou noc a jsem nervní na zítřejší kontrolu :frowning2: Bojím Bojím :frowning2:
28. říj 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Neboj myslíme na tebe tak to musí dobře dopadnout :slight_smile: ,mně to čeká pozítří tak už mam taky žaludek na vodě-hlavně z představ té glukozi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Mě se teď zdají takový blbosti a dva dny mi už nebylo špatně tak mám strach no :frowning2:
28. říj 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že ti vaši chlapi už trénovali, jak budou zapíjet potomstvo:slight_smile: :grinning:

@rory_g Tak to jsem moc zvědavá, jestli se mimi ukáže a budeš vědět, co to je. Jsem napnutá.
@pentagras To je dobře, tak šup do toho a určitě to vyjde!!!
28. říj 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmirunda To je normální,mně se taky občas zdaj hororové :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak se budím orosená.Mně už je taky lépe tak zas furt něco cpu,hlavně jabka,hrozno a Milu.oplatek :grinning: Kde máš nové ulovky,jakto že nejsou v albu?Škoda že to nebudou ty dvojky babička by se určo pořádně odvázala :wink:
28. říj 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g A na co se cítíš ty já to vždy tak nějak vnitřně tušila co to bude.Hlavně doufej že se vám bude chtít ukázat :grinning:
28. říj 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Nafotím, dneska jsem to nestihla, spali jsme celé odpo oba dva a teď už je tma, tak zítra nebo pozítří :wink:
28. říj 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Mně taky není nijak extra špatně, jen kdž dýl nic nejím. Zatím rostou prsa:slight_smile: a jediná novinka, která přišla dneska a moc mě nepotěšila - v noci jsem byla snad 5x na WC a přes den taky chodím častěji.
28. říj 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evikj33 no já právě nevím, přikláním se k holce, ale možná jsem ovlivněná okolím a taky těma super oblečkama, co mám od kamarádky a ségry :grinning: :grinning:
28. říj 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se tak teším :slight_smile:
@malinka_02 to je super, snad to vyjde i mě, zítra jdu k dr pro ty globule na zánět, tak snad to bude ok
28. říj 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelvik Tak mě se prsa nezvětšila a na záchod víc nechodím :frowning2:
28. říj 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmirunda Miru to nic neznamenááá, neplaš:slight_smile:
28. říj 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g Plaším no, ty večery před kontrolou jsou fakt síla :confounded:
28. říj 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Buď ráda, to věčný probouzení se a běhání kvůli pár kapkám je fakt na palici. S těma prsama si až tak nestěžuju - z ničeho mám aspoň něco:slight_smile:
28. říj 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mmirunda no já taky plaším...ale všechno je v pořádku, neboj...
@zelvik já chodím taky pořád, i v noci a je to děs...no a prsa mi nevyrostly, ale pořád bolí nebo svědí, haha
28. říj 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelvik Tak já už te´d mám 85C-D :grinning:
28. říj 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g Já chodím v noci tak jednou, pravidelně ve dvě :grinning: :grinning: Snad je všechno v pořádku a prcek vyrostl a :hearts: bouchá ..
28. říj 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
@rory_g Plašit budeme už asi teď pořád. :unamused:
28. říj 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelvik Asi jo no, už abych to měla za sebou :confounded: Ještě musím dole udělat sestřih ať se doktorovi líbím a shodit srst na nohách :grinning:
28. říj 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Tssss, tak ty už nemáš nárok na zvětšování :grinning: Já co měla s bídou 75 A-B sice nevím, co mám teď, ale změřila jsem si pěkné míry 93 přes prsa:slight_smile::slight_smile:
28. říj 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mmirunda no jasně že bude, bude mít dvojnásobek, co měl minule:slight_smile: A už bude vypadat jako miminko, těším se na fotku :wink:
@zelvik no to je pravda
Já jsem holky chodila v noci i před těhu, tak jednou, dvakrát...ale teď je to fakt šílené a to mě ještě straší, že jak mimčo poroste, bude hůř :grinning:
28. říj 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek