1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
30. říj 2012

Ahoj holky, tak večer nemám šanci s váma komunikovat - včera mi bylo blbě celou cestu domů, lehla jsem a okamžitě usnula. Zajímavý je, že jsem ani nevečeřela a ráno vstala s relativně prázdným žaludkem - a to mi špatně není. Ale večer na mě padne všechno.

Koukám, že probíráte screening - mně hned po rom, co teď objevili srdíčko, poslali v rámci CARu na oddělení, kde screeningy dělají, s žádankou, ať mě tam objednají. O penězích řeč nebyla a o tom, že bych si to musela nějak řešit sama - už vůbec ne.

pupidu
30. říj 2012

@mmirunda Na úvodní stránce Prenatalu píšou: Pokud má být vyšetření uhrazeno ze zdravotního pojištění, je nutné mít na toto vyšetření poukaz - doporučení svého ošetřujícího lékaře. ... Právě proto mě vytáčí, že ten mi to po všech těch problémech, co jsem měla, nedal. Moc slušný věci se mi teď teda v hlavě nehoní 😠

ivapo
30. říj 2012

@winterska Jo aha.. Ale dr. Nic takového neříkal... Že u nej se to proste neplatí.. Že ňa to máme všichni nárok od jakékoliv pojistovny 😲

mmirunda
30. říj 2012

@pupidu Aha, tak já jsem poukaz dostala, tak uvidíme, ale penízky se sebou tak jako tak radji vezmeme 😉

mmirunda
30. říj 2012

@pupidu Tak jsem tam prostě zavolala a zeptala se n to, a i když mám žádanku od lékaře, tak screening platím. Je to nadstandartní vyšetření a platí se i se žádankou ...

malinka_02
30. říj 2012

@rory_g tak Adam a Jachym sou krasna..Martin a Lukas sou na me moc tradicni 😀 a Albert je krasne ale bala bych se toho spojeni se supermarketem..

malinka_02
30. říj 2012

Holky ja uz chci taky resit screening ☹☹☹ Jak ma manzel odjizdet tak by to vychazelo ze bych byla doma po transferu. tyden sama..to nemuzu dat psychicky.. A kdyz by to konecne slo na KEt nejit, to fakt muze byt jen u me..

pupidu
30. říj 2012

@mmirunda týjo, tak v tom případě tu poznámku, co mají na těch svých stránkách, nechápu 😕

mmirunda
30. říj 2012

@pupidu Já taky ne, taky jsem se na to dívala 😖, tak třeba tím myslí jen ten screening ve 20. týdne a ve 30. týdnu, ty jsou hrazené pojišťovnou a když na ně dr. nemá v odrinac příštroj tak tě se žádankou pošlou tam neo nevím

pupidu
30. říj 2012

@malinka_02 Adam se mi taky líbí 😵 Martin je manžel, takže to padá a když slyším Albert, tak mě taky nejdřív napadne supermarket 😀
Kam jede manžel?

mmirunda
30. říj 2012

@malinka_02 Kočko, ty to vážně nemůžeš mít jednoduchý ☹ Mě je to tak líto a nevím jak bych ti pomohla ☹

mmirunda
30. říj 2012

@pupidu Taky mám chlapa Martina 😀

winterska
30. říj 2012

@mmirunda tak to je mi líto, že musíš platit, ale za tu jistotu to stojí 🙂
jo a pozor na regulační poplatky, jako těhotné byste neměly na tom screeningu nic platit.. i když já jsem tehdy těch 30 kč platila.. každý dr si to bere nějak jinak...

mmirunda
30. říj 2012

@winterska Jojo přesně tak, stojí to za to. Já už teď regulační poplatky u dr. neplatím 😉

pawlla
30. říj 2012

@mmirunda ahojky ja taky budu platit nejakejch 950 kc sestricka rikala ze plati vsichni ze to pojstovna nehradi jen na to nektere prispivaji me prispivaji 1000kc no aspon neco ale je lepsi mit jistotu a podstoupit to

pupidu
30. říj 2012

@zelvik Mně teda bylo špatně jen pár dní, ale taky až večer. Ráno jsem to zvládala, i když jsem snídala třeba až hodinu po probuzení (normálně se musím nasnídat co nejdřív). To je fajn, že tě na screening poslali v rámci caru - možná bych to taky tak měla, kdybych otěhotněla s nima... Ale co, hlavně, že ty naše drobečky uvidíme a budeme vědět, že jsou v pořádku, no ne? 🙂

evikj33
30. říj 2012

@verka25 Ahoj pokud už jedno dítě máš na porodné zapomen,jinak mateřská u dvojčat je 37týdnu a u jednoho je 28týdnu+-týden,nejsem si 100%jista pak 1rodičák.bud 2-3-4letá varianta-dle příjmu a jak si zvolíš 🙂

evikj33
30. říj 2012

@verka25 Pokud jsi před těhu nepracovala dostaneš až rodičák po narození dítětě a na 4roky -to jest do 9měsícu dítěte 7600kč a potom až do 4let 3800kč je jedno zda máš 1či 2děti to hold nikoho ve vládě nezajmá.Ale nebvím zda od ledna nebudou zas nějaké změny-pokud ano určo k horšímu 😠

zelvik
30. říj 2012

@pupidu Jojo, takhle nějak funguju taky, že je mi ráno i na lačno dobře. No popravdě jsem ani nezkoumala, jestli se za screening platí, nějak jsem automaticky brala, že když mě tam posílají, že je to v rámci celé jejich péče. Každá ušetřená kačka dobtá, co si budeme povídat, ale zaplatila bych cokoli, jen když budu vědět o prckovi všechno, jak se tam má a jestli je v pořádku!!

evikj33
30. říj 2012

Ahoj kecky tak jsem zde,Glukozu jsem zvládla a jak to dopadlo mám volat v pátek.Jinak další poradna 13.11. Čipek drží mimi rostou akorát slečna je trošku drobnější,ale jen nepatrně a na 3D e prej domluvíme,že u dvojek se mu to moc nedaří,tak to orientačně příště skusí a pokud by to šlo udělal by nám alespon pěkné fotečky 🙂 @pawlla Pokud jdeš do Poruby tak já taky platila 950+50 fotka a pak mně to Revírní proplatila 1000kč,ale už je to vše nanic už mně pojištovna nepřispěje. @mmirunda Já taky měla žádanku a platila jsem je to jak píšeš zdarma je jen UTZ ve 20tt-na kterej mně dr.taky poslal na spec.pracoviště-protože na dvě si netroufl a ve 30tt už prej zvládnem uněj a připlácií se jen 3-4D

pawlla
30. říj 2012

@evikj33 jj jdu do poruby mam raky revirni jak se to tam pak vyrizije dobesu jim ucet aposlou mi to pak na ucet nebo jak? Uz se tam nemuzu dockat 🙂

saraha2
30. říj 2012

vy jste drbnýýýýý!!!!!!!!!!kdo to má dočítat???noo??? 😀

evikj33
30. říj 2012

@pawlla Já dala doklad o zaplacení + číslo účtu a do 30.dnu jsem to měla na účtě.Hotově už myslím neproplácí 🙂 Já měla moc příjemnou dr.celkem mladá tipla bych max kolem 40 nakrátko.

saraha2
30. říj 2012

@verka25 na internetu je tabulka,kde zadáš plat a vypočítá se ti to,jestli a kolik dostaneš 😉
@rory_g přesně vím,o čem píšeš 😀 já měla taky jména jen na holčičku,nad klikem jsme nijak nepřemýšleli a vidíš..včera nám dr.potvrdila,že mu "neupadl" 😀 Lukas nás taky napadl,ale známe český národ..mu budou říkat Lukáši...já chtěla Alexe,ale kamoška hned:jo jako saša,joo??a to teda nééé ☹ takže než aby mu říkali sašo,tak Alex nebude ☹ můj kadeřník je Alej a mě by nenapadlo tam přijít a říct mu čau sašo...ale většinu lidí bohužel jo a ani blbý by jim to nebylo 😀
@mmirunda hoj,hoj 😉 se divím,že nedělají screening u vás v centru přímo..já na to mohla jít na obi,ale protože moje gyn.je světová a mají tam vše,tak jsem byla tam.

saraha2
30. říj 2012

@evikj33 gratuluju!!šikulka!!!

zelvik
30. říj 2012

Holky, četly jste tohle? http://www.novinky.cz/zena/deti/283051-lekari-v...
Hodně zajímavé!!!! A já jsem zrovna Rh negativní a zatím se mnou nikdo nic neřeší!

zandida
30. říj 2012

@jankaknm Tak budu moc držet pěstičky🙂

saraha2
30. říj 2012

@mmirunda tak včera o.k.,ségra tam byla se mnou,prcek i mával 😉 ,ale jinak říkala dr.,že nespolupracuje,jako každej chlap 😀 byla jsem u vás v lékárně dnes.dnes jsem byla u prakt.dr a mám jít v prosinci na krev,protože v těhu průkazce nám napsaný hemoglobin 128 a má být 120..a že někdo trpí anémií v těhotenství,takže vezme krev a uvidíme..už mám i datum ultrazvuku ve 20tt

malinka_02
30. říj 2012

@mmirunda dekuju Miru.. nevim uz co sem komu udelala..
@pupidu nam se libi pro kluka Tadeas ( jenze nez si k nam mimco najde cestu dala znama Tadease a bracha Tobiase a to by se moc pletlo) pak Max a Oliver 😉

zelvik
30. říj 2012

@malinka_02 Nic jsi nikomu neudělala, jen si holt člověk v různých obdobích musí vyžrat všechno až do dna - bohužel to teď padlo na tebe, ale já věřím, že tahle zkouška je na tebe poslední a pak to tu bude lítat a budeš šťastná!!!!!!! Moc ti to přeju.
Olivera má kamarádka a druhého chlapečka pojmenovala Teodor, a neřekne se mu jinak než Teo.A taky to nakonec nezní nejhůř.