1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
1. lis 2012

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:

@pentagras ( Gennet Pha ), 1IVF 2002 ( neúspěšné ), 2.IVF 2011 1E, porod andílka Valentýnky 22.4., zamrazeno 1E. KET Listopad 2012 , držíme ti moc moc palečky, ať se všechno podaří, moc si to zasloužíš ♥♥♥
@janulkaa23 ( Gennet Pha ) - 1xIVM ( srpen/12) - neúspěšný, prosinec/12 2.IVF - tak držíme palečky ♥♥♥
@b.bardyova (ISCARE BA ), 2xIUI ( neúspěšné ), 1.IVF září/12 (2E ) zůstali 2 mrazáčci, 28.9. krev - bohužel negativní, ale neboj se, příště už to vyjde ♥
@melisska ( Reprofit Brno ) 4x mimoděložní těhu ( přirozeně),4.IVF ( bohužel neúspěšná ), 5.IVF září/12 (2E), 1.10 krev - nešla, testík byl negativní, příprava na KET , kvůli sliznici posun na listopad/12
@radina (Antolská BA) 11.7. stimulace na 1.IVF - 25.7. OPU, KET 1.10 (2E) - negativní - beruško nevzdávej to ♥♥
@malinka_02 (Pha Podolí) 1.IVF (červenec/12)-neuspesne, 4 mrazacci,KET 17.9. (2E) - negativní. UTZ 2.11. - strašně moc moc moc držím palečky ♥♥♥♥
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET 16.7. (2E) neuspesny, 14.8.genetika vše o.k., 1.10.imuno a dle výsledků další KET - výsledky cca za 10-12 týdnů, mrzí mě že KET letos nestihnete
@kive76 (Pha Motol) 1.IVF září/12 ( neúspěšné ), nedošlo k ET, říjen/listopad 2.IVF
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen, 6.7 OPU (7 vajicek), KET 29.9. -negativní, ale nevzdávej to a bojuj dál, držíme ti palečky ♥♥♥
@kiwisek (ISCARE Pha ) - proběhla změna CAR, v říjnu podle testů konzultace k 3.IVF - zjištěn problém ve spermiu, nasazena léčba, pokus IVF se zatím odkládá - ale kdo si počká, ten se dočká ♥♥
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, 27.8. UTZ, 1.KET 31.8. - bohužel o miminka přišla, držíme pěstičky na nový pokus, čeká na mrchu a spouští stimulaci ke KET
@winterska (Gest Pha) 3.IVF leden 2012- neg, KET květen - //, zamlklé, IUI srpen - neg, KET 18.10. (2E) držíme palečky beruško ♥♥♥ a těšíme se na dvě // - Tak co?? jak to vypadá?

Šťastné ťěhulky :

@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET 18.9.(2E), - pozitivní, čeká jedno miminko s krásným ♥ KO 15.11.
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP), 25.7. ET (1E), 3 mrazacci, pekne // blahoprejeme !!
@adriene ( Podolí Pha ) 1.IVF červenec/12 (1E) - potvrzena jednovaječná dvojčátka, TP 30.3.2013, 11.10. velký UTZ - čeká dva lulínky ♥♥♥♥ BLAHOPŘEJEME!!!
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI (neúspěšné), 1.IVF - 1.8. (1E) - těhulinka ♥ screening negativní
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF srpen/12 (ET 2E 12.9.-úspěšný) -jedno miminko s jedním ♥, vše o.k., 20.11 screening a 21.11.KO u OG
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný) - zázrak, těhulka po kapkách dr.Jonáše ♥ - GRATULUJEME!!, KO 3.12. u OG, miminku se daří dobře, má 4cm - objednán screening
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), KET 19.8. (2E) - čeká 1 miminko ♥ KO 26.10. - předpotopní dr. tak ne něj prdí a 29.10. krev v nemocnici, 6.11.UTZ
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 2.IVF - úspěch, TP 9.4.2013, 1.10 screening negativní, pořád tam je lulda ♥
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen, zadarilo se i bez IVF gratujujeme !!!!!!!!! TP 7.4.2013
@ivapo (Gennet Pha) 2.IVF květen/12 (ET 8.5. - úspěšný), screening o.k.TP 19.1.13, KO 31.10.
@sheronka (CAR GynFiv BA) 1.IVF červen 27.6. ET (2E ) - čeká jedno miminko
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 11.7. – oficiální potvrzení těhotenství! 18.7. kontrolni UTZ vse ok, 31.7. kontrolni UTZ - tesime se na fotecku
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13, Amnio a UTZ o.k., čeká holčičku aničku, TP 10.2/4.2.2013, 31.10.KO cukrovka v pořádku ♥
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, TP 28.1.13, 23.7. – screening + tripple negativní, čeká chlapečka, KO 30.10. cukrovka není, další KO 27.11.
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, TP 10.3.2013, pohlaví zatím neví, tripple testy jsou NEGATIVNÍ!! ♥ - a další lulínek ve skupince, moc gratulujeme ♥♥♥
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening OK, TP 2.2 2013, je to páreček ♥, KO 30.10. + cukr - Tak se zítra kočko drž
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, ceka holcicku
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13, bohužel těhu cukrovka, čeká holčičku Natálku ♥

NOVINKY PROSÍM DO IP, DĚKUJI

chmurkaxy
1. lis 2012

@mmirunda mojko, je mi to luto s tym tvojim strycom :( mne tiez vcera zomrela babicka, takze viem, ako je clovek smutny a nic sa mu nechce. ja ale na pohreb chcem ist, najstresujucejsie pre mna na nom bude mozne stretnutie s otcovou druhou zenou, ktoru neznasam. ale babina si zasluzi, aby som tam bola. drz sa a hladkaj brusko, nech vie, ze moze byt pokojne.

mmirunda
1. lis 2012

@chmurkaxy Takže taky upřímnou soustrast ☹ Chjooo to je teda týden ☹

malinka_02
1. lis 2012

@mmirunda dekuju berusko!!

mmirunda
1. lis 2012

@malinka_02 Budu na Tebe zítra moc myslet, aby se ta smůla konečně prolomila. Strašně moc ti to přeju. Zasloužíš si to ...

malinka_02
1. lis 2012

@mmirunda dekuju si moc hodna..

rory_g
autor
1. lis 2012

@chmurkaxy @mmirunda držte se kočky, ať to brzy přebolí...upřímnou soustrast 😔

saurer
1. lis 2012

Nazdárek děvčata 🙂 tak opět pokračuju v mojí anabázi bez MS emoticon ale zítra tomu utnu tipec, ráno jdu k dr. aby mi píchl vyvolávačku už 27DC, abych mohla co nejdřív na krev do caru. Listopad bude zabitý, ale v prosinci už mě budou pěkně stimulovat a konečně se začne něco doopravdy dít... teď mi to už ale tuplem neubývá.
V pondělí jsem byla na zkoušce sboru a kouknu na kamarádku, která tam se mnou chodí pravidelně a najednou koukám, že ona nestloutla tím, že nemá práci a je doma...ale že je těhule...no pěkně mi vyschlo v hrdýlku...do včerejška jsem měla depku...ale dneska jsem už zase v poho...tech těhulí je ale už kolem mě nebezpečně moc 🙂 už by mě mohla nějaká tou epidemií nakazit 🙂
Tento celej měsíc mě tak píchalo v podbřišku asi od desátého dne..už jsem ráda, že tomu bude konec 🙂

malinka_02
1. lis 2012

@saurer ty jo a neni to koc brzo 27 na vyvolavacku? Ja mam 26-27 cyklus normalne a je to kratky..aby te to nerozhodilo a pak to nebylo spis k horsimu..

saurer
1. lis 2012

@malinka_02 no říkala jsem to i v caru a že to snad nevadí...já nemám žádný cykly bez vyvolávačky...a po ní mi MS dojde tak za 6 dní ☹

pentagras
1. lis 2012

@mmirunda to je mi moc líto, upřímnou soustrast ☹

mmirunda
1. lis 2012

@pentagras Děkuju

pentagras
1. lis 2012

@mmirunda za to neděkuj.....hlavně se snaž být v klidu, máš drobka..

malinka_02
1. lis 2012

@saurer aha tak to nevim..

evikj33
2. lis 2012

Hezké ráno všem 🙂 Hurá cukrajdu nemám 😎

saraha2
2. lis 2012

@evikj33 hurá!tak to gratuluju!! 😉

evikj33
2. lis 2012

@saraha2 Moooc děkuju,jsem hrozně ráda 🙂

saraha2
2. lis 2012

já jsem dnes 17+6,takže startuju 5měsíc!! 😉

saraha2
2. lis 2012

jo..musím Vám napsat zážitek..u nás už byl ježíšek 😉 no donesl novou tv..tak jsme vrtali držák na ze´d a asi jsme prcka vzbudiuli tím rachotem,protože hned jsem měla jakési vlnění v břichu 😀 bylo to srandovní..

pancuska
2. lis 2012

@zelvik dakujem aj ked naozaj kazda ma iny pripad.....a tiez pojdes na IVF?alebo uz je TO TaM? Kazdopadne drzim palce nech vsetko dobre dopadne..... 😉

absti
2. lis 2012

Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla. Tak se zase hlásím.. První IVF (ET+KET) nevyšel a dneska jsem přesně týden po IUI. Od neděle mě pobolívá podbříšek, ale to je asi z ultroše..
Jinak příští týden jdu na nové odběry na imunologii( do Karlína) a v prosinci mám konzultaci výsledků s pí.Primářkou. Jsem zvědavá jestli se ty moje NK buňky snížili.
Jo a ještě jsem Vám chtěla říct, že mi primářka z imunologie ( z karlína) řekla, ať už PREDNISON vysadím, protože ho jím už skoro 4 měsíce a že už na mě nemusí fungovat. Říkala, že když se po nějaké době nasadí znovu, tak má daleko lepší účinek. Takže už teď před IUI jsem ho vysadila, tak jsem zvědavá...

Co vy? co je tu nového??

zelvik
2. lis 2012

Ahojky holky,
je mi líto, co se přihodlo v rodinách @mmirunda @chmurkaxy holky držte se. Ono je pořád něco, co nás musí zkoušet☹

@pancuska Já jsem byla na IVF v dubnu - nevyšlo, tak jsem šla v září na KET a zatím se držím - v 8. týdnu! 😉

Pořád jsem ze všeho vyjevená. Nevolno je mi prakticky denně, hlavně večer, ale občas mi to natahuje i přes den. Jinak jsem si 2x denně naordinovala Laktobacily, tak už nejsem tak šíleně nafouklá, ale pořád mě břicho bolí, jak kdybych dělala sklapovačky - jakoby namožené.
Tak nevím, no...

pancuska
2. lis 2012

@zelvik tak po tichucku gratulujem nech to stastne pokracuje az do konca!!!Prejdu nevolnosti a uz to bude len dobre.....

zelvik
2. lis 2012

@pancuska Děkuju a tobě taky držím palce!!!!

pawlla
2. lis 2012

@saraha2 teda 5 mesic to to ale leti 🙂 a co brisko je uz videt ?

pawlla
2. lis 2012

@malinka_02 ahojky tak co jakpak jsi dneska dopadla na utz ?

kathrin17
2. lis 2012

babulkyyyyy prosim vas na SR ako rychlo vam schvalila ziadost vseobecna zdravotna poistovna......pjosiiiiiim...som uz netrpezliva.....cakame uz viac ako 5 tyzdnov, teda v utorok to uz bude 6 tyzdnov

malinka_02
2. lis 2012

@pawlla super!!Jsem teprv 9dc ale folik 16,9 a sliznice 8mm takze pichli ovitrelle a v utery ket!!! Akorat nevim jestli jeste pit ten kontryhel a grepik 😉

malinka_02
2. lis 2012

@mmirunda Miru prosim do tabulky ze 2ket 6.11. a 1zmrzlinku dame!Dekuju! Doufam ze se rozmrazi!

pawlla
2. lis 2012

@malinka_02 tak to je super moc drzim palecky at to vyjde budu na tebe moc myslet, no ja pak jak jsem si pichla pregnyl uz nepila kontryhel ani nic jen vitaminky