• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

17. listopadu 2016 
@malinka_02 No paráda, tak už jen odpočívej a užívej si to :dizzy_face:
@malinka_02 @mmirunda Kočenky, bez sexu 3 měsíce? Já teda nejsu závislačka, ale tohle je moc i na mě :grinning:
6. lis 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
6. lis 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Jůůů a je to tam!!!!!!! NO holka, s tím sexem - jestli budeš chytat nerva při každém píchnutí, dloubnutí, zašimrání, jako já - tak si ně nějaký sex ani nevzdechneš :wink:
6. lis 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pupidu Taky nejsem závisláček, ale co mi zbývá, já se prostě bojím :grinning: :grinning: ale jsem teda nadržená jak stepní koza :grinning: :grinning:
6. lis 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@saraha2 Krasavice, tak kdy se uvidíme co??
6. lis 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 :grinning: no řekni sama, tohle je přece strašný :grinning:
@mmirunda Tak já se teda taky bála, ale že by mě Marťa musel dlouho přemlouvat, to teda ne :sweat_smile: :grinning:
6. lis 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupidu Tak můj Martin se bojí snad ještě víc jak já, posledně ta krev ho šíleně vyděsila a od té doby se zasekl :grinning: :grinning: a já si prostě nevrznu :grinning:
6. lis 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda No je fakt, že po tý tvý zkušenosti bych se taky bála... Aleeee, jednou to stejně bude muset chlapec překonat :grinning:
6. lis 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky, tak se hlásím po příjezdu z caru, v pondělí na plánu transfer, pokud se rozmrazí embryjko v pohodě, doufám, tak si ho odnesu domu.
6. lis 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@malinka_02 ahojky, tak gratulju k odnešení embryjka domu, jupí, ted čekám já jestli se rozmrazí v pohodě..
6. lis 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda no nevím!!já nějak pořád nestíhám :grinning:
6. lis 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 :frowning2: to mě teda štve :frowning2:
6. lis 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupidu No tak jednou snad ano no, ale říkám si že to už vydržím, do konce prvního trimestru už jsou jen cca 3 týdny, tak když už jsme to vydrželi doteď tak to vydržíme i nadále :wink:
6. lis 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras Ahoj, tak to je super, že se to u tebe taky tak pěkně pohnulo!!!!
6. lis 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelvik ahojky, ještě to pondělí aby to klaplo všechno, aby se Blastouš rozmrazil :fearful:
6. lis 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak moc je nepříjemný odběr vajíček? TOho se bojím asi nejvíc ...
6. lis 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 neboj, to nic není, uspí tě :slight_smile:
6. lis 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@harley26 Ahoj, vůbec - provádí se pod slaboučkou narkózou, takže o něm ani nevíš. Po doběru něco přes hodinu odpočíváš s nohama nahoře na tzv. dospávacím pokoji a pak s doprovodem odcházíš domů. Můžeš chviličku malilinko špinit a slabě cítit podbřišek (taky asi záleží na počtu odebraných vajíček), tak zbytek dne odpočívej. jinak se pak funguje naprosto normálně. Neboj...
6. lis 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, ach jo ja nikdy nemuzu mit nic jednoducheho ..... :unamused:
6. lis 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla ahojky, copak se děje
6. lis 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Jj, je to 6 týdnů před porodem :grinning: No, já jsem zvědavá jak to dopadne u mně, jen doufám že nebudu přenášet :slight_smile:
6. lis 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2
@evikj33
@pupidu
@mmirunda
@pentagras tak holky omlouvam se za to napinani ale ja az ted dorazila domu, utz mi delali na 3 krat nechali me chodit po schodech pit horkou cokaladu kolu ale nic mimi nechtelo spolu pracovat byli tam 3 doktrori a mackali mi brisko z kazde strany a to vecne jezdeni po brise tou sondou bylo hodne neprijeme..... nakonec prisel dr. Matura a podarilo se mi mimi premluvit aspon trosku aby spolupracovala aby ho zmeril, delali ruzne manevry a dokonce zapnuli i 3D utz tak jsem videla miminko jak se tam krasne krci a nechce se ukazat :grinning: ale vysledek nakonc je ze je zdrave a rizika jsou miziva .... tak mam radost pekne vyrostl ma uz 10 cm ale pohlavi neukazal ani nahodou a fotecka se nejaka podarila ale ne moc dobra jina bohuzel nesla. hned ji sem hodim
6. lis 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@saraha2 Chtělo by to vyfotit bříško už taky :grinning:
6. lis 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pawlla Mám oooobrovskou radooost :dizzy_face: To je moc dobře, že je miminko zdravé :dizzy_face: Gratulujiii :slight_smile:
6. lis 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak tady je fotecka jen nevim jestli neco uvidite je to detail hlavicky :slight_smile:
6. lis 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@pawlla gratulujiiiii, to je super zpráva
6. lis 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla No ale to je super zpráva, miminko je zdravé a to je nejdůležitější, to je fuk, že se nechtělo fotit a ukazovat :wink: Moc ti to přeju a gratuluju
6. lis 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla No to je čumáček :dizzy_face: Tak vás chce ještě chvilku napínat? No to nevadí, hlavní je, že je drobeček zdravej a ty se nemusíš bát. Příjemný to asi nebylo, když se to tak táhlo, ale v podstatě to dopadlo moooc dobře :slight_smile:
6. lis 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda no ja to klidne vydrzim ale vtipny kdyz mi to rika u transferu kdyz 2 nevysli :grinning:
@saraha2 rozkaz sefe :grinning: uz mi prislo 30 emailu a volali mi, ze me hce videt nejvyssi sef :angry: Zakon schvalnosti :confounded:
6. lis 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 prď na šéfy a na maily, ono se to neposere
6. lis 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek