1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

go
14. lis 2012

Ahoj vsem. Procitam Vas tu , sice jen tak letmo, ale vsem cekatelkam na testeni drzim vsechny palce a pesti 🙂 . Je tu nekdo kdo stimuluje a chysta se pristi tyden na OPU? 😉

pentagras
14. lis 2012

@malinka_02 bud ráda že nebereš moc léku, já jím estrofem s listovkou, utroušem a píchám fraxík do břicha každej den, brekeke

pentagras
14. lis 2012

@ekk ahojky, mě dělali ket v pondělí, dloubá mě podbřišek a mám takovej divnej pocit, jako že se chytloooooo 😀 tuk tuk

pentagras
14. lis 2012

@go ahojky, tak to není zas tak daleko, jsem po ket, když se zadaří, tak mužem spolubojovat spolu 🙂

ekk
14. lis 2012

@pentagras jeee budu moc drzet palecky!!!

go
14. lis 2012

@pentagras drzim pesti, co to jde 🙂 . Odpocivas nebo vse delas normalne?

pentagras
14. lis 2012

@ekk kujuuuu 🙂

pentagras
14. lis 2012

@go no válím se ale je fakt že to neprožívám tak jak minule, ale spíš válím, myslím že tak 5 dní nebudu nic dělat, jen se odšoupnu do sprchy a pak obýváku,navařeno máme, jen jsem říkala že dnes opatrně sundám prádlo

pentagras
14. lis 2012

jinak všem holčičkám těhulkám a čekateltěhulkám i netěhulkám přeju krásný sluníčkový dník, dnes je opravdu nádherně(za oknem) 😀 😀

malinka_02
14. lis 2012

@melisska ja vim a to je nejhorsi ze clovek to neovlivni..
@adriene ja vim ale muj vnitrni pocit me nikdy nezklamal..uplne se bojim testovat snad lepsi nevedet..navic me vcera zas vytocila mama sem se zas uplne klepala a rozbolelo hrozne bricho ze sem si rikala ze jedtli tam bublinka byla tak to vzdala..a mame sem rekla ze at mi radsi fakt nevola kdyz neni schopns pochopit ze potrebuju klid!

malinka_02
14. lis 2012

@ekk ahoj ja mela KET v utery 6.11.tak sem 8 den..bricho me bolelo nebo spis dloubalo prvni 2 dny pak nic moc a vcera sem se rozcilila a bolelo me pekne..
@evikj33 no pockej co se rozbije dalsi roky se 3 spuntama 😀 😀 😀

pentagras
14. lis 2012

@malinka_02 ahoj kočo, plně tě chápu, stou mamkou, jako víš co, je to hnusný ale my jsme nakecali doma že jsem v nemocnici, nikdo mě neotravuje, mám klid, jako ted musíš bejt veselá 🙂

malinka_02
14. lis 2012

@pentagras to ja taky beru listovku, zavadim utros a pak mam prednison a anopyrin a to me furt rikali ze kvuli trombofilni mutaci budu mit ten fraxik taky a mam jen anopyrin tak si rikam jestli treba to neni duvod pric se nedari..

briuska
14. lis 2012

@malinka_02 hned jak by na mě máma něco mlela, tak bych položila tefeon. Já teda nemám moc co říkat, taky jsem se hodně pohádala, asi 5 dní po transferu...s bráchou. Úplně jsem se klepala a brečela. Taky jsem měla pak strach, ale myslím, že to vliv na bublinku nemá a nemělo. To bys musela mít dlouhodobější stres. jedno velké rozčilení ještě nic nerozhoduje. Teď pěkně odpočívej a všechny blbý příbuzný ignoruj 😀 .Moc držím palce!!! ♥♥

malinka_02
14. lis 2012

@pentagras kdyz me prave mama dokaze vytocit i po telefonu..! Tak to je super ze mas pocit ze to vyslo! A podle ceho rekni? Ja mam pocit naopak spatny..prvni 3 dny bricho dloubalo, ale to vzdycky a pak nic a vcera bolelo po ty hadce..vzdycky sem se nemohla dockat testovani a ted se bojim..vzdycky sem pak stejne furt verila ze to jeste vyjde a ze je brzo a pak byla znova a znova zklamana..tak ted asi testnu 10 den to uz bude jasno a dam si o vikendu aspon vinko na uteseni..

briuska
14. lis 2012

@ekk nevadí, že jen jeden folík, úžasné je, že se z něj vyvinulo embryjko. Kolika denní ti zaváděli?držím palce!!Taky jsem měla bolesti, bolely mě vaječníky, což mě děsilo, většinu holek bolelo u pupku nebo děloha. A i tak to vyšlo. Držím ti palce!!

adriene
14. lis 2012

@malinka_02 Maminky to občas umí, co? 😒 Když jsem byla po transferu, tak jsem fakt 4 dny skoro nic nedělala... jen jsem šla 2x nakoupit (lehounký nákup) a jen jsem koukala na telku. Manžel měl naštěstí pochopení, tedy když se vracel z práce... 😀 No a to mi jednou volala i máma, celá rozčílená a potřebovala mi to všechno sdělit... já na to neměla náladu, nechtěla jsem se nervovat s ní... Oni to nějak asi nedokážou pochopit 😉

malinka_02
14. lis 2012

@briuska dekuju moc..no nevim ja se pak klepala jeste 2 hodiny..ja nemam doma ani manzela a je to hrozne psychicky narocny prijit do prazdnyho bytu a premyslet jestli to vyslo a tak sem byla rada ze zsvolala ze pokecame a dostanu to z hlavy a opak byl pravdou..

briuska
14. lis 2012

@lucia2505 11 je nááádhera!! držím palce!!

adriene
14. lis 2012

@malinka_02 Plán máš dobrej... testni tak ten 10. den a kdyby náhodou nic, dáš si alespoň vínko 😉

ekk
14. lis 2012

@briuska bylo to dvoudenni embryjko.dnes je 6 dni po ET...ufff...snad jsme OK....

go
14. lis 2012

@pentagras dobre delas 🙂 A kolikate je to Tve IVF a KET?

lucia2505
14. lis 2012

@briuska ďakujeeeem 🙂 7 máme na teraz na PK a 4 sú už zamrazené, tak dúfam, že všetkých 7 vydrží...

briuska
14. lis 2012

@lucia2505 já měla celkem 8 vajuch, po 5 PK z nich jen 5 embryjek, vydržela 4 ...jedno E do bříška a 3 mrazáčci. Držím palce, ať jsou to všechno bojovníčci. 😉

briuska
14. lis 2012

@ekk jj, oni vlastně u jednoho jediného doporučují transfer již po dvou dnech. Tak moc držím palcééé 🙂

lucia2505
14. lis 2012

@briuska a vyšlo to na prvý krát??? lebo vidím, že si tehulka

briuska
14. lis 2012

@lucia2505 ano, hned na poprvé 🙂 ...předtím 2x IUI nic

malinka_02
14. lis 2012

@adriene no myslim ze nikdo kdo to nezazil to nikdy nepochopi..

lucia2505
14. lis 2012

@briuska supeeer 🙂 gratulujem a prajem veľa zdravia 🙂

evikj33
14. lis 2012

@malinka_02 To pak budu na stromku pověšená Já 😅 ne tak tam dáme jen perníčky balonky a koupíme nějaké plastáky 😀 Ale maly jak měl rok tak nerozbyl nic jen obdivně sledoval světla na stromku,nejvíc se rozbije teda hlavně pes proletí pod stromkem a štěká na odraz v bankach a je pohroma. Dnešní várka Tfuj Tfuj Tfuj a nestresuj a odpočívej v těhu už ledacos nepude 😉 @pentegras Ty se taky hezky válej máté na to nárok holky 🙂 Já pujdu žehlit 😝