1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
27. lis 2012

@mmirunda Já budu mít novinky až zítra 😀 Tak ti pak vše písnu do IP 😉

danny38
27. lis 2012

@adriene Koukám, že budeme mít kontrolu nastejně 😀 Tak to držím na zítra moooc pšstičky 😵

lukaslumbersky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
danny38
27. lis 2012

@jahodarka Budu držet pěsti, aby to Pregnyl nebyl 😉 A posílám těhu bacily, tfuj tfuj, tfuj 😵

adriene
27. lis 2012

@mmirunda Já myslím, že tabulka občas stačí 😉 ideální 🙂 To je dobře, že ti je fajn!

adriene
27. lis 2012

@danny38 No to je dobrý 🙂 Já ti také držím palečky 😉

mmirunda
27. lis 2012

@adriene No jo, až se tomu divím. Nevolnosti už nemám, žáha pálí občas a jen mě často bolí záda, ale bříško neroste, nepřibírám, tak asi je to dobrý, snad ... na kontrolu jdu až za dlouhé 3 týdny ...

mmirunda
27. lis 2012

@jahodarka Ahojky, mě Pregnyl taky vyprchal po míň než dvanácti dnech, ale může to trvat i 15. Tak držím palečky, aby to bylo miminko 😵

adriene
27. lis 2012

@mmirunda Mě tentokrát také objednali až po 3 týdnech.. .až jsem se tomu divila 🙂 Prý kvůli tomu, že vše vypadá bezvadně. No tak snad mě zítra nevyvedou z omylu... 😖
Záda mě tedy také berou... hlavně v noci.

mmirunda
27. lis 2012

@adriene mě když jsem dlouho v jedné poloze a chci se narovnat, kolikrát to musím dlouho rozcházet ...

evikj33
27. lis 2012

Ahoj kecky 🙂 🙂 @mmirunda Neboj vše je určo jak má a mimisek si hoví v peřince 😉 Jinak mně se zas ty ranní nevolnosti nějak vracejí 😝 @adriene @danny38 Holky tak na zítra držím pěsti at je vše jak má. 😉 @jahodarka Tak já taky testila brzo a Pregnyl už to nebyl,ale je to ruzné hod foto pokud je to malinkej dušík-muže bejt pregnyl,pokud už je ale větší neměl by to být.Moooc držím pěsti at čárky sílej a je to mimi 😉

mmirunda
27. lis 2012

@evikj33 No já doufám, že si prcek hoví. Už netrpělivě čekám na první motýlky 😉

evikj33
27. lis 2012

@mmirunda Neboj dočkáš se a nejen motýlku,ale pěkného fotbálku a jako mičuda poslouží močák,nebo co bude zrovna poblíž 😀

mmirunda
27. lis 2012

@evikj33 já vím, že se dočkám,ale nějak pomalu mi to utíká ...

jahodarka
27. lis 2012

No jako je to duch, navíc na fotce blbe vidět, ale je normálně vidět bez jakéhokoliv hledání..

adriene
27. lis 2012

@evikj33 Děkuji moc 🙂 Svým způsobem se na kontrolu těším a svým způsobem mám i strach... toho se těžko zbavit, obavy budou hold stále... 😕 Vrací se Ti nevolnosti?? Sakra... tak já to musím zaklepat...sem tam mi něco nesedne...ale cca po půl hoďce to většinou rozdýchám 🙂 Tak hlavně ať Tě to moc netrápí!!
@mmirunda Já se občas v noci probudím na malou a nemůžu se hnout... ležím na zádech, asi už delší dobu a to je pak něco to rozhýbat!

adriene
27. lis 2012

@jahodarka No já bych ještě počkala 😉 Zkus testnout za 2 dny 🙂

evikj33
27. lis 2012

@jahodarka Jj je tam,tak zkoušej testit,nejlepší je obden,ale já to taky nedala a testila denně-tak pokud to je Pegnyl bude mizet,pokud Mimi bude silet-tak at je to mimi 😉

pawlla
27. lis 2012

@adriene
@mmirunda ahjky holky taky si pripadam uz jako duchodce nez treba vylezu z postele to je doba 😀 😀 minule tehu jsem se tak citila az ke konci a ted uz to teda brzo zacina jsem zvedavanjak budu vypadat v 9 mesici 🙂

mmirunda
27. lis 2012

@adriene no to noční čůrání je taky mazec 😠 😠

mmirunda
27. lis 2012

@pawlla mě musí Martin pravidelně masírovat nebo umírám bolestí ...

pawlla
27. lis 2012

@jahodarka taky jsem po ket testila uz od 6 dne a taky nejdriv jen duch ale pregnyl uz to nebyl 🙂 drzim palce at carka sili

evikj33
27. lis 2012

@adriene Jo znám to taky každou kontrolu čekám co a jak bude,jak prdelky rostou atd..co čipek..Toho už se asi nezbavíme.Musíme věřit že to bude OK a ono to tak bude 🙂 A v noci chodím pořád čurkat nejméně 3x a stuhlá jsem taky,poránu občas náznak křečí v nohou-a taky mně mrtvěj ruce a trošku otejkaj nohy 😅 lepší už to asi nebude až po porodu.

pawlla
27. lis 2012

@mmirunda ja cekala ze to prijde ke konci a jeste to neni ani pulka tehu a uz jsem jako stoleta 😀 Vylest nekdy z auta na parkovisti je mazec lidi na me cumi .... Navic ten velkej pupek, jeden debilni soused mi rikal tak uz to mate za par co, tak jsem mu rikala asi jste nevidel nikdy tehotnou pred porodem ze .... Takove reci fakt miluju 😠

adriene
27. lis 2012

@evikj33 No to mi povídej!! Na čůrání v noci min. 3x též! Než se vždy zvednu... 😠 No a asi jsem si na ruce udělala zánět šlach... budí mě to k ránu bolestí... nevím co s tím 😒 Jen aby se to nějak nerozjelo :(
Otoky zatím nemám...ale to jistě ještě dorazí 😀

kive76
27. lis 2012

@evikj33 ahojky, pořád čekám na menzes , vyvolávačka před 16 dněma nepomohla, dneska jsem 61. den bez menzes, a v pátek jdu do poradny ke své dr. Uhrové...hodit debatu co se mnou...

evikj33
27. lis 2012

@kive76 Je Evi ty už máš po svatbě? a nemužeš být těhu,brali ti krev to už je divné,že ani vyvolávačka nepusobí,kdy jdeš k dr?

kive76
27. lis 2012

@evikj33 v sobotu jsem se vdávala na Kladně, bylo nádherně..třikrát jsem si dělala test , naposled minulou neděli a nic...krev nebrali... v pátek jdu do Motola na kontrolu...tak uvidíme co se mnou provedou...asi tu krev, a ultrazvuk

kive76
27. lis 2012

@evikj33 před 14dněma před tou vyvolávačkou mi dělali ultrazvuk a nic nebylo vidět..

evikj33
27. lis 2012

@kive76 Ona mohla být Ovu později,krev určo vemou,pak by to mohla být snad jen cysta 😕 Jinak moc gratuluji mladá paní a přeji štastné manželství korunováno miminkem at jste brzo rodina 🙂