• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

21. července 2017 
@sarah321 Určitě, hlavně buď v klidu, jak říká @saraha2 ... zkus se něčím zabavit. Třeba knížkou, nebo DVD... Abys toho stále neměla plnou hlavu :slight_smile: Lehlé špinění může opravdu znamenat zavrtávání. Kolikátý den jsi dnes po ET?
Já také netestovala... byla jsem srab a navíc jsem si říkala, že stejně co.... když to tam bude, tak to zjistí z krve a bude hotovo :sunglasses:
30. lis 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 Ja som si bola ista, ze teraz uz lahko otehotniem, ked sa to na 1.KET podarilo. Horvorim si uz len udrzat a nekrvacat a hobelec. ani naaaznak :unamused: Teraz som presvedcena, ze sa podari otehotniet len bez PK (to boli len tie dve prve mrazene). Uz by som nechcela o tom ani premyslat a rozhodovat sa. Tu uz nikto nic negarantuje. Preco je to take zlozite. :pensive: Tentokrat ani PNka nepomohla, ze som vypustila z hlavy pracu a stresy v nej. 1.KET som brala dovolenku a boli sme na chalupe. Prechadzky v prirode a robila som v zahrade a pod. Tento relax bol najlepsi :wink: Co budem robit pri 2.IVF pravdepodobne to bude v zime? Ty co planujes na dalsie KETko? Musis sa nejako pekne odreagovat...
30. lis 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska to břicho opravdu bolí jako před m. mě ještě ke všemu bolí vždy strašně kříže a to je taky dneska:(pojedu dneska ještě kuknout po nějachých dárečkách tak si ten testík nakonec možná koupím. Uvidím ted jdu péct cukroví tak si pustím k tomu hudbu ta mi vždy zvedne náladu:slight_smile:
30. lis 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adriene jsem 7 den teda jestli se den transferu nepočítá, když jsu někde venku tak na to i zapomenu ale doma je to boj. Jak jsem psala ted jdu péct dám k tomu dobrou hudbu a určitě to bude lepší:slight_smile: Děkuju vám holky
30. lis 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@crime a okolkej si sla z nemocnice???kolki si tam este leyala po narkoze?? a okolkej je prijem??
30. lis 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarah321 já bych testla až tak 9tý den..já měla 9tý den teprve ducha..
30. lis 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarah321 No na testování je to vcelku brzo, ještě... i když některé holky tu už v tu dobu tu testovaly... já bych tak 2 dny ještě počkala... :wink: Běž se odreagovat :wink:
30. lis 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky jak říkáte jestli budu testovat tak určitě počkám,brala jsem dost léku který ve mě určo ještě budou.Ted jdu na to pečení tak odpo písnu jestli to zafungovalo :grinning:
30. lis 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko jak lip myslis? Jako to ze nejsem tehotna ani po 3 transferech me mrzi kazdou minutu..
30. lis 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Lip nez jsi na tom byla..Mozna blbe polozena otazka, ale nemyslena zle..
30. lis 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarah321 já se do pečení pustím příští týden :wink:
30. lis 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 Hlavně pozor na pupík,já mám ted problém i hodit štrudl na plech nějak mně v předu něco přebejvá(mám krátké ruce),takže věčně narážím,nebo sem alespon řádně pokypaná :sweat_smile:
30. lis 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dadenka111 nam se jeste nikdy nazadarilo uz si rikam ze je nejaky problem ktereho si nevsimli..ja pockam na imunologii mela by byt koncem prosince tskze se bojim ze bude az v lednu a az bude vse ok dam hned ket a dalsi ivf..Ja uz zas neverim ketum a verim jedine v ivf jenze pak bude po nem a co pak..
@sarah321 ja mela jeste 9 den ducha z pregnylu tak bych netestovala driv jak 10 den
30. lis 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 já mám malé břicho zatím..jak řekla švagrová:vypadáš,jako kdyby jsi snědla o rohlík navíc :grinning: ,takže v poho :wink: ty jsi dál a máš tam dva prcky,takže jsi dobrá,že vůbec pečeš!!!já už bych asi jen ležela a funěla :grinning:
30. lis 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Ale ono je otázka, kdy se pregnyl píchá... Ty jsi ho měla při KETU o trochu později, než asi @sarah321 před OPU. Každopádně i tak je zatím dost času na testování... :slight_smile:
30. lis 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikj33 @saraha2 Holky, já obdivuji každého, kdo vůbec něco dělá... pomalu už funím jak... :grinning: Dnes mi přišla krabice plen, tak od rána peru a sušim :slight_smile: V mezičase sedím u notebooku a píšu seminárku... no a ze sezení mě bolí kostrč... je to se mnou marný :grinning:
30. lis 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak něco málo napečeno, složená nová polička takže dobrý aspon mi to uteklo.Ted v klidu kávička (slabá kdyby náhodou) :slight_smile:
30. lis 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sarah321 prajem Ti veľa trpezlivosti a držím palce na pozitívny testík, mňa toto "nekonečné" 14-dňové čakanie čaká tak cca. o 2 mesiace a je to asi to coho sa bojím najviac zo všetkého okolo IVF...
30. lis 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene holky já si pregnyl píchala jen u IUI ted při IVF jsem měla jiné léky gonal v peru,pak se k tomu v půlce přidal Cetritide a 36 hodin před trasferemOvitrelle ten je něco jako pregnyl nejdůležitější jet do těla:slight_smile: Nechala jsem to na doktorce sice byli drahý ale jsou prý při IVF lepší tak budu v to doufat:slight_smile:
30. lis 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarah321 No on Ovitrelle je to samé co Pregnyl a pokud v těle je, udělá ti falešnou hladinu HCG... Jak je to dlouho, co jsi píchla Ovitrelle?
30. lis 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinazvo Děkuju ti.Já si myslela že tohle po tom všem už bude v pohodě a jehle je to nejtěžší zkouška trpělivosti:slight_smile: Lituju jen svýho muže zná mě usměvavou,pořád něco dělající a ted no nejsem to já, nedokážu mu vysvětlit jak se to ve mě všechno hrozně pere ale obdivoval mě že si dokážu píchat všechny ty jedy a to vše kolem tak snad chápe i tohle. :slight_smile:
Všem co se tady i jinde snaží moc držím palce ať vše dobře dopadne tudíž i tobě :dizzy_face:
30. lis 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adriene to jsem si myslela říkali mi že je to stejně důležité jako pregnyl je to dnes 15 den :wink:
30. lis 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarah321 Tak to už je docela dlouho... to už by v těle neměl být :wink: Ale pokud ty 2 dny ještě vydržíš, určitě si tu jistotu tím ujistíš :slight_smile:
30. lis 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarah321 já kávičkovala celou dobu :wink: pokud nepiješ několik smrťáků za den,tak je to o.k.
30. lis 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 nene dvě malý kavičky za den a v mím případě je to spíš takový kakao dávám si hodně mlíka :dizzy_face:
30. lis 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adriene ještě počkám a uvidím pořád špiním tak uvidím co se z toho přes víkend vyklube pak kdyžtak koupím testík :wink:
30. lis 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak UTZ dopadl skvěle :slight_smile: Sliznice kráásná a k odběru v každém vaječníku cca 10 vajíček, tak sem zvědavá :slight_smile: Slova paní doktorky: To by v tom byl čert, aby to nevyšlo :slight_smile:
30. lis 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@janulkaa23 No super gratuluju ke snušce.Kdy bude OPU?
30. lis 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 OPU bude v pondělí v 9 hodin nástup :slight_smile:
30. lis 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sarah321 tak jak jsi na tom?Dobré ráno všem,já čumákuju od 5hod..horší,jak důchodci :grinning: byla jsem vyzvednout věnečky,ruhlík,zítra dám světýlka,polepím okna a budu užívat :wink: udělám Vám chutě,dnes máme k obědu pečínku,knedlu, zelí,maso už se peče,tak to tady kráásně voní :slight_smile:
1. pro 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek