• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

6. listopadu 2017 
@saraha2 ahooooj.. já taky pečuje pečínku !! kacchýnku!!! ještě teda nevoní.. vylezu na pudu a sundat nějakou dekoraci!!!dcera mi to tu zase vyzdobí !! hihi .. to bude jak v cirkusu!
1. pro 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivapo mňáám!!!!!taky jdu zdobit,ale okna až zítra polepím :wink:
1. pro 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 @ivapo tedy kachničku.... hmmm .. tak to bych si dala :slight_smile:

Já se před chvílí vrátila ze školy, pomalu ty zkoušky začnu odškrtávat. Mám v plánu žehlit a dopsat seminárku... ovšem plány bývají plány a realita je realita :grinning:
1. pro 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@saraha2 Ahoj já prozměnu zase moc nespala.Včera jsem měla nepříjemný rozhovor se šéfem a docela jsme se pohádali.Dělám u soukromníka a ti prostě nemají pochopení proto když někdo marodí:(tak teď se ještě budu třepat aby mě nevyhodil. Snad vše vyjde a nebudu muset tohle řešit :unamused:
Pojedem na výlet tak si ho nenechám zkazit včera jsem to obrečela ale ted s tím stejně nic neudělám tak to budu řešit až to bude aktuální.
Jinak dobrou chut k tak dobrýmu obědu:slight_smile:
1. pro 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já taky blbě spím. Večer jsem urvaná a padnu, usnu hned, ale pak tak od dvou hodinu až dvě čumákuju do zdi. Jak jsme pořád nafouklá, tak mě bere břicho a ne a ne usnout.
K obídku máme vinné klobásky, už voní z trouby - skoro už vánočně.
Dekoraci taky nějakou spáchám a za týden se dám do pečení.
1. pro 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj ženy :slight_smile: Tak já dělala dnes k obídku hovězí dušené s mrkví a bramborem a na odpo kuřecí salát se zeleninkou.Jinak věneček už je pověšen a svíce namotané na vchodu už asi tejden manža měl zachvat předvánočních příprav.Dnes mně to nedalo tak jsem se dala do terasového okna a mám dost,ještě namně čeká žehlení včera jsem prala 2pračky a kolem 14.h se nasáčkují tchanovci :confounded: to zas bude kritika a obskakování.Kachýnka bude zítra u mamky a já už mám taky jednu v mrazáku bude mezi svátkama :grinning: Ještě bych měla udělat ten truhlík na okně a je to. @zelvik Tak to je nás parta já než se uložím musím čurat pak konečně usnu zbudí mně opět čurání a pak nemužu zabrat všechno tlačí,dneska dováděli i děti a pak mně zas zbudilo pálení žáhy a tvrdá ruka :sweat_smile:
1. pro 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky, i já dnes měla brutální noc :frowning2: Anička se v noci strašně mlela a navíc jsem se budila každou chvíli, protože se mi strašně špatně dýchalo. Měla jsem pocit, že se snad každou chvíli udusím. Fuj, to to bylo ošklivé :unamused: Doufám, že se to nebude už opakovat.
1. pro 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já sem zase spala jako zabitá, ostatně jako každou noc :grinning: jak se máte o víkendu? Já už se nemůžu dočkat středy! Ještě 4 dny do krevních testů, víkend mi uteče rychle, ale pondeli a utery budou zrejme nekonecne ... ve stredu jdu na odber hned v 7:30 a vysledek bude do hodiny. Pokud to napětí teda přežiju :slight_smile: Jinak se cítím tak všelijak. Samozřejmě hrozně věřím, že to vyšlo, na druhou stranu se cítím "netěhotně" jsem bez jakýchkoliv příznaků, každé ráno se budím s tím, že třeba dneska mi něco napoví, že jsem těhotná a pořád nic ... taky jste to měly, vy úspěšné těhulky??
1. pro 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 Mně vůbec nic nebylo... když to vezmu zpětně, tak jsem necítila žádné změny. Maximálně únava... a okolí si všimlo, že jsem tak trochu "mimo" :wink:
1. pro 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danny38 tak to jste si teda užilly holky!!!já spim blabe kazdou noc.. záběru poradne az po třetí hodině.. dnes mě pálí ďost žáha.. ano tu kachnu jsem si nevychutnala :confounded: :wink:
1. pro 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem tak to tu tak študuju a koukám rozkoukávám .... přijdu si tu jak na stánkách o vaření :D to je tedy parádička já dnes dělala lineckej koláč a jinak v lednu nás čeká IVF u Apolináře .. :slight_smile:
1. pro 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@japro Ale neboj, my "varime" jen obcas, vetsinou o vikendu :grinning:
1. pro 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@adriene každá rada tip dobrej at v kuchyni a nebo jinde ;)
1. pro 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@japro No jasný :wink: Kdyby náhodou, tak občas "dáme" něco i mimo vaření... :grinning:
1. pro 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@adriene tak to je v pořádku :wink: :D
1. pro 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 já bych možná byla raději kdybych nic necítila ale bohužel cítím čím dál větší bolest kříží a břicha a mám pocit že madam už klepe na dveře:(mám testík tak zítra ho i tak udělám. Dnes se mě manžel ptal co si přeju k Vánocum odpověd je snad jasná:slight_smile:
1. pro 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarah321 tak tfuj tfuj tfuj!
2. pro 2012 ve 02:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarah321 tak co test? :slight_smile: sem tu celá napjatá! :slight_smile:
2. pro 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no jak bych to rekla..vzdycky kdyz zacnu spinit sem na rom blbe az do konce MS kdy se zase snazim verit a snazime se..ale je to hroz e tezky..
@sarah321 ja mela taky ovitrelle..
@janulkaa23 to je super a cim si stimulovala?
2. pro 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarah321 co testik? Drzim palce!
2. pro 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my meli v patek a vcera sexik po docela dlouhe dobe..pred ketem sme to nechteli riskovat a po nem taky ne..a ja pekne krvacela..takove jakoby cucky v rom hleniku a dneska jeste naruzovely vytok..nevim co tomjako je!ja nikdy nemela takove problemy..predesilam ze to byl normalni sex a docela rychly,po te dobe..nic co by me poranilo :frowning2:
2. pro 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02
@harley26 holky tak testík nic :frowning2: ani náznak takže šance opět o něco menší:(
2. pro 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.
@malinka_02 píchala sem Gonal a cetrotide a beru prášky ještě nějaký
2. pro 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak 6.prosince si jdu pro injekce...bože, už za pár dní...minulý víkend proběhla ovulace,tak jsme to naposled ještě pořádně zkusili, co kdyby náhodou....celou dobu jsem pak ležela s nohama na zdi a podloženým zadečkem :grinning: .
No a teď mě pořád pobolívá v podbřišku, včera jsem ještě myla okna a úplně mě tak píchalo...na těhotenský test je ještě brzy, ale asi to bude planý poplach a já to mám vsugerovaný a spíš to značí,že dostanu MS, ale normálně mi to takhle brzy nedělá.... :frowning2:
2. pro 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irennnmůže se stát vše je možné,doktor mi říkal že zná případy kdy začali stimulovat a najednou otěhotněli. Je to zázrak ale i ty se dějí.Člověk věří sebemenší naději,musí jinak by ho kleplo. Moc bych ti přála aby se na tebe to štěstí usmálo:slight_smile:
2. pro 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarah321 a dneska si kolikaty den po transferu? mrzi me, ze tam nebyl duch, ale jeste se muze ukazat!
2. pro 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju hezkou adventní neděli. Já zítra screening, tak držte palčáky....
2. pro 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelvik Tak se pokochej dovádějícim médou :wink: Budu držet pěsti a těšit se na fotečku,at je vše jak má a třeba se dovíte sladké tajemství co se vám tam schovává :confused: manža jde s tebou?
2. pro 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikj33 Děkuju. Jojo, manžel jde se mnou, tak snad bude na co koukat, když už ho do toho kina beru s sebou :slight_smile:
2. pro 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelvik Jasan že bude a hned o kině ho skásni a skočte si na něco dobrého a prdelce kupte něco za odměnu :wink:
2. pro 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek