1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

ivapo
1. pro 2012

@saraha2 ahooooj.. já taky pečuje pečínku !! kacchýnku!!! ještě teda nevoní.. vylezu na pudu a sundat nějakou dekoraci!!!dcera mi to tu zase vyzdobí !! hihi .. to bude jak v cirkusu!

saraha2
1. pro 2012

@ivapo mňáám!!!!!taky jdu zdobit,ale okna až zítra polepím 😉

adriene
1. pro 2012

@saraha2 @ivapo tedy kachničku.... hmmm .. tak to bych si dala 🙂

Já se před chvílí vrátila ze školy, pomalu ty zkoušky začnu odškrtávat. Mám v plánu žehlit a dopsat seminárku... ovšem plány bývají plány a realita je realita 😀

sarah321
1. pro 2012

@saraha2 Ahoj já prozměnu zase moc nespala.Včera jsem měla nepříjemný rozhovor se šéfem a docela jsme se pohádali.Dělám u soukromníka a ti prostě nemají pochopení proto když někdo marodí:(tak teď se ještě budu třepat aby mě nevyhodil. Snad vše vyjde a nebudu muset tohle řešit 😒
Pojedem na výlet tak si ho nenechám zkazit včera jsem to obrečela ale ted s tím stejně nic neudělám tak to budu řešit až to bude aktuální.
Jinak dobrou chut k tak dobrýmu obědu🙂

zelvik
1. pro 2012

Ahoj holky, já taky blbě spím. Večer jsem urvaná a padnu, usnu hned, ale pak tak od dvou hodinu až dvě čumákuju do zdi. Jak jsme pořád nafouklá, tak mě bere břicho a ne a ne usnout.
K obídku máme vinné klobásky, už voní z trouby - skoro už vánočně.
Dekoraci taky nějakou spáchám a za týden se dám do pečení.

evikj33
1. pro 2012

Ahoj ženy 🙂 Tak já dělala dnes k obídku hovězí dušené s mrkví a bramborem a na odpo kuřecí salát se zeleninkou.Jinak věneček už je pověšen a svíce namotané na vchodu už asi tejden manža měl zachvat předvánočních příprav.Dnes mně to nedalo tak jsem se dala do terasového okna a mám dost,ještě namně čeká žehlení včera jsem prala 2pračky a kolem 14.h se nasáčkují tchanovci 😖 to zas bude kritika a obskakování.Kachýnka bude zítra u mamky a já už mám taky jednu v mrazáku bude mezi svátkama 😀 Ještě bych měla udělat ten truhlík na okně a je to. @zelvik Tak to je nás parta já než se uložím musím čurat pak konečně usnu zbudí mně opět čurání a pak nemužu zabrat všechno tlačí,dneska dováděli i děti a pak mně zas zbudilo pálení žáhy a tvrdá ruka 😅

danny38
1. pro 2012

Ahojík holky, i já dnes měla brutální noc ☹ Anička se v noci strašně mlela a navíc jsem se budila každou chvíli, protože se mi strašně špatně dýchalo. Měla jsem pocit, že se snad každou chvíli udusím. Fuj, to to bylo ošklivé 😒 Doufám, že se to nebude už opakovat.

harley26
1. pro 2012

Ahoj holky, já sem zase spala jako zabitá, ostatně jako každou noc 😀 jak se máte o víkendu? Já už se nemůžu dočkat středy! Ještě 4 dny do krevních testů, víkend mi uteče rychle, ale pondeli a utery budou zrejme nekonecne ... ve stredu jdu na odber hned v 7:30 a vysledek bude do hodiny. Pokud to napětí teda přežiju 🙂 Jinak se cítím tak všelijak. Samozřejmě hrozně věřím, že to vyšlo, na druhou stranu se cítím "netěhotně" jsem bez jakýchkoliv příznaků, každé ráno se budím s tím, že třeba dneska mi něco napoví, že jsem těhotná a pořád nic ... taky jste to měly, vy úspěšné těhulky??

adriene
1. pro 2012

@harley26 Mně vůbec nic nebylo... když to vezmu zpětně, tak jsem necítila žádné změny. Maximálně únava... a okolí si všimlo, že jsem tak trochu "mimo" 😉

ivapo
1. pro 2012

@danny38 tak to jste si teda užilly holky!!!já spim blabe kazdou noc.. záběru poradne az po třetí hodině.. dnes mě pálí ďost žáha.. ano tu kachnu jsem si nevychutnala 😖 😉

japro
1. pro 2012

Ahoj všem tak to tu tak študuju a koukám rozkoukávám .... přijdu si tu jak na stánkách o vaření :D to je tedy parádička já dnes dělala lineckej koláč a jinak v lednu nás čeká IVF u Apolináře .. 🙂

adriene
1. pro 2012

@japro Ale neboj, my "varime" jen obcas, vetsinou o vikendu 😀

japro
1. pro 2012

@adriene každá rada tip dobrej at v kuchyni a nebo jinde ;)

adriene
1. pro 2012

@japro No jasný 😉 Kdyby náhodou, tak občas "dáme" něco i mimo vaření... 😀

japro
1. pro 2012

@adriene tak to je v pořádku 😉 :D

sarah321
1. pro 2012

@harley26 já bych možná byla raději kdybych nic necítila ale bohužel cítím čím dál větší bolest kříží a břicha a mám pocit že madam už klepe na dveře:(mám testík tak zítra ho i tak udělám. Dnes se mě manžel ptal co si přeju k Vánocum odpověd je snad jasná🙂

harley26
2. pro 2012

@sarah321 tak tfuj tfuj tfuj!

harley26
2. pro 2012

@sarah321 tak co test? 🙂 sem tu celá napjatá! 🙂

malinka_02
2. pro 2012

@kaijko no jak bych to rekla..vzdycky kdyz zacnu spinit sem na rom blbe az do konce MS kdy se zase snazim verit a snazime se..ale je to hroz e tezky..
@sarah321 ja mela taky ovitrelle..
@janulkaa23 to je super a cim si stimulovala?

malinka_02
2. pro 2012

@sarah321 co testik? Drzim palce!

malinka_02
2. pro 2012

Holky my meli v patek a vcera sexik po docela dlouhe dobe..pred ketem sme to nechteli riskovat a po nem taky ne..a ja pekne krvacela..takove jakoby cucky v rom hleniku a dneska jeste naruzovely vytok..nevim co tomjako je!ja nikdy nemela takove problemy..predesilam ze to byl normalni sex a docela rychly,po te dobe..nic co by me poranilo ☹

sarah321
2. pro 2012

@malinka_02
@harley26 holky tak testík nic ☹ ani náznak takže šance opět o něco menší:(

janulkaa23
2. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 píchala sem Gonal a cetrotide a beru prášky ještě nějaký

irennn
2. pro 2012

Tak 6.prosince si jdu pro injekce...bože, už za pár dní...minulý víkend proběhla ovulace,tak jsme to naposled ještě pořádně zkusili, co kdyby náhodou....celou dobu jsem pak ležela s nohama na zdi a podloženým zadečkem 😀 .
No a teď mě pořád pobolívá v podbřišku, včera jsem ještě myla okna a úplně mě tak píchalo...na těhotenský test je ještě brzy, ale asi to bude planý poplach a já to mám vsugerovaný a spíš to značí,že dostanu MS, ale normálně mi to takhle brzy nedělá.... ☹

sarah321
2. pro 2012

@irennnmůže se stát vše je možné,doktor mi říkal že zná případy kdy začali stimulovat a najednou otěhotněli. Je to zázrak ale i ty se dějí.Člověk věří sebemenší naději,musí jinak by ho kleplo. Moc bych ti přála aby se na tebe to štěstí usmálo🙂

harley26
2. pro 2012

@sarah321 a dneska si kolikaty den po transferu? mrzi me, ze tam nebyl duch, ale jeste se muze ukazat!

zelvik
2. pro 2012

Přeju hezkou adventní neděli. Já zítra screening, tak držte palčáky....

evikj33
2. pro 2012

@zelvik Tak se pokochej dovádějícim médou 😉 Budu držet pěsti a těšit se na fotečku,at je vše jak má a třeba se dovíte sladké tajemství co se vám tam schovává 😕 manža jde s tebou?

zelvik
2. pro 2012

@evikj33 Děkuju. Jojo, manžel jde se mnou, tak snad bude na co koukat, když už ho do toho kina beru s sebou 🙂

evikj33
2. pro 2012

@zelvik Jasan že bude a hned o kině ho skásni a skočte si na něco dobrého a prdelce kupte něco za odměnu 😉