1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
3. pro 2012

@harley26 Stejně tě obdivuju, že netestuješ 😉

pawlla
3. pro 2012

@saraha2 nakoupila jsem nejake bodycka a kosilky, dupky no jak jsem do ted doma nic nemela ani tuk a ted jak jsem uvidela ty pidi veci tak jsem byl jako v tranzu 😀 jen doufam ze to fakt bude kluk 😀

mmirunda
3. pro 2012

@pawlla počkej, tobě už naznačili co to bude? 😀

pawlla
3. pro 2012

@mmirunda no prave ze ne 😀 😀 😀 😀

mmirunda
3. pro 2012

@pawlla 😀 ahááá 😀 😀 ty jsi taky dobrá 😀

pupidu
3. pro 2012

Ahoj holky, tak dneska jsem byla na kontrole. Táhla jsem s sebou i manžela, že ukecám doktora, aby ho pustil do ordinace mrknout na prcka. Nakonec to ale dopadlo tak, že jsem dala sestře flaštičku s močí, ona mi změřila tlak, doktor mi řekl, že všechny testy dopadly dobře a není potřeba se na drobečka dívat ☹ Chjo...tak až 4.1. do Prenatalu...

pupidu
3. pro 2012

joooo, a jinak mám za sebou tu zubařku a přežila jsem 😀

pawlla
3. pro 2012

@mmirunda no co holcicce taky bude modra sluset 😀 ale mam nalehavej pocit ze je to kluk ale to jsem mela i u prvniho tehu 😀 tak mam 50ti procentni sanco ze se tentokrat trefim 😀

harley26
3. pro 2012

@saraha2 neprovokuj me :D dneska neni ani naladu, mame pohreb, pak jdeme na trachtu a prijdeme kdo vi kdy ... zitrek bude vhodnejsi 🙂

mmirunda
3. pro 2012

@pawlla 😀 😀 to je fakt, je to 50:50 😀

pawlla
3. pro 2012

@mmirunda Snad to budu vedet toho 14steho 🙂 to uz jsem mohla pockt zeeee ..... Ale neslo to jsem bala v nakupovacim tranzu 😀

pawlla
3. pro 2012

@mmirunda hlave jak jsem videla tvoje album tak jsem si rikala ze ja vlastne nic moc jeste nemam a zacala jsem silet

mmirunda
3. pro 2012

@pawlla 😀 no jo, já tě chápu, já od té doby co vím, že by to měla být ta holka jedu v růžové no a nemůžu si pomoct. Jestli je tam kluk, tak mě šmikne 😀

mmirunda
3. pro 2012

@pawlla 😀 já tě inspirovala? Hele já jsem extrém a hlavně je všechno bazárek 😉 a musím finance postupně rozdělit. Já totiž nemám kouzelnou kartu 😉

crime
3. pro 2012

@zuzullik1001 příjem jsem měla v 7:30, nějaká administrativa se sestřičkou a v 8 už jsem byla na pokoji. Na řadu jsem šla jako druhá, cca v půl deváté. Už jak mě přivezli na pokoj, tak jsem se pomalu budila a ještě hodinku jsem tam musela ležet, kdy mi kontrolovali tlak a sestřička mi přišla vyndat "dren" z dělohy... Není to nic hrozného. 🙂

trefulka
3. pro 2012

@crime @zuzullik1001 Mě to čeká nejspíš v pátek. Taky už začínám stresovat, že nevím, co mě čeká 😖

mmirunda
3. pro 2012

Ženy které si miminko moc přejí ♥

@pentagras ( Gennet Pha ), 1IVF 2002 ( neúspěšné ), 2.IVF 2011 1E, porod andílka Valentýnky 22.4., zamrazeno 1E. KET Listopad 2012 , 12.11.KET - bohužel negativní ...
@janulkaa23 ( Gennet Pha ) - 1xIVM ( srpen/12) - neúspěšný, prosinec/12 2.IVF - tak držíme palečky ♥♥♥, dneska OPU, 12 vajíček, držíme nadále palečky
@b.bardyova (ISCARE BA ), 2xIUI ( neúspěšné ), 1.IVF září/12 (2E ) zůstali 2 mrazáčci, 28.9. krev - bohužel negativní, ale neboj se, příště už to vyjde ♥
@melisska ( Reprofit Brno ) 4x mimoděložní těhu ( přirozeně),4.IVF ( bohužel neúspěšná ), 5.IVF září/12 (2E), 1.10 krev - nešla, testík byl negativní, odklad všeho, i tak držíme palečky kočko
@radina (Antolská BA) 11.7. stimulace na 1.IVF - 25.7. OPU, KET 1.10 (2E) - negativní - beruško nevzdávej to ♥♥
@malinka_02 (Pha Podolí) 1.IVF (červenec/12)-neuspesne, 4 mrazacci,KET 17.9. (2E) - negativní, KET 6.11.(1E ) - negativní
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET 16.7. (2E) neuspesny, 14.8.genetika vše o.k., 1.10.imuno a dle výsledků další KET - výsledky cca za 10-12 týdnů, mrzí mě že KET letos nestihnete
@kive76 (Pha Motol) 1.IVF září/12 ( neúspěšné ), nedošlo k ET, říjen/listopad 2.IVF - tak jak to u Tebe vypadá???
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen, 6.7 OPU (7 vajicek), KET 29.9. -negativní, 6.10.IUI - negativní, ale nevzdává to a bojuje dál ♥♥♥
@kiwisek (ISCARE Pha ) - proběhla změna CAR, v říjnu podle testů konzultace k 3.IVF - zjištěn problém ve spermiu, nasazena léčba, pokus IVF se zatím odkládá - ale kdo si počká, ten se dočká ♥♥ - vím že máš problémy zlatíčko, tak se hlavně drž!!! Jsem s Tebou ♥♥♥♥
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, 27.8. UTZ, 1.KET 31.8. (2E) - negatiní. Mrcha konečně přišla a už hezky píchá, KO 9.11. - mají zamraženy dva broučky, tak držíme palce, ať jsou to šampioni ♥ - vklad byl 15.11. - beruško tak hlaďkej bříško, moc na tebe myslíme ♥♥♥ - tak co??? jsme netrpělivé
@winterska (Gest Pha) 3.IVF leden 2012- neg, KET květen - //, zamlklé, IUI srpen - neg, KET 18.10. (2E) - bohužel negativní, 16.11.IUI kočičko tak držíme všechny palečky co máme ♥♥♥ - Tak co???
@unkarka (Sanus Jihlava ) duben/12 1.IVF - negativní, listopad 2.IVF - tak jak dopadl odběr beruško?? ♥♥♥
@ramdy (Iscare Pha ) červenec/12 1.IVF - negativní, změna CAR na Pronatal Teplice - listopad/12 IUI - čekáme na výsledek a držíme palečky ♥ - jak to dopadlo? Nedočítám a info v IP jsem neměla ...

Šťastné ťěhulky :

@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET 18.9.(2E), - pozitivní, čeká jedno miminko s krásným ♥ KO 15.11. - v pořádku, 3.12. screening - je negativní ♥♥ velká gratuůace
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP), 25.7. ET (1E), 3 mrazacci, pekne // blahoprejeme !!
@adriene ( Podolí Pha ) 1.IVF červenec/12 (1E) - potvrzena jednovaječná dvojčátka, TP 30.3.2013, 11.10. velký UTZ - čeká dva lulínky ♥♥♥♥ BLAHOPŘEJEME!!! - 28.11. KO a UTZ
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI (neúspěšné), 1.IVF - 1.8. (1E) - těhulinka ♥ screening negativní
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF srpen/12 (ET 2E 12.9.-úspěšný) -jedno miminko s jedním ♥, screening negativní, na 80% je tam holčička, TP 31.5.2013, další KO 19.12.
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný) - zázrak, těhulka po kapkách dr.Jonáše ♥ - GRATULUJEME!!, screening negativní a taktéž na 80% holčička
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), KET 19.8. (2E) - čeká 1 miminko ♥ , 14.12 3DUTZ a 19.12. kontrola u OG
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 2.IVF - úspěch, TP 6.4.2013, 1.10 screening negativní, pořád tam je lulda ♥, 23.11. velký UTZ - všechno v pořádku
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen, zadarilo se i bez IVF gratujujeme !!!!!!!!! TP 7.4.2013
@ivapo (Gennet Pha) 2.IVF květen/12 (ET 8.5. - úspěšný), screening o.k.TP 19.1.13, KO 31.10.
@sheronka (CAR GynFiv BA) 1.IVF červen 27.6. ET (2E ) - čeká jedno miminko
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 11.7. – oficiální potvrzení těhotenství! 18.7. kontrolni UTZ vse ok, 31.7. kontrolni UTZ - tesime se na fotecku
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13, Amnio a UTZ o.k., čeká holčičku aničku, TP 10.2/4.2.2013, další ko 27.12.12 - beruško otočená hlavičkou dolů
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, TP 28.1.13, 23.7. – screening + tripple negativní, čeká chlapečka, KO 30.10. cukrovka není, další KO 27.11.
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, TP 10.3.2013, pohlaví zatím neví, tripple testy jsou NEGATIVNÍ!! ♥ - a další lulínek ve skupince, moc gratulujeme ♥♥♥
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening OK, TP 2.2 2013, je to páreček ♥, cukrovake NENÍ a další KO 13.11.
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, ceka holcicku
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13, bohužel těhu cukrovka, čeká holčičku Natálku ♥

NOVINKY PROSÍM DO IP, DĚKUJI

vall83
3. pro 2012

ahojcek Holceny, ako sa máte? no ja uz posledny mesiac a poviem vam dostavam dobre zabrat....kríža mna boia, nohy tiez, a koleny...cítim sa ako slon , a to som pribrala iba 6 kg....a záhu mam nonstop....uz nech ju drzim v naruci andelička malého....vsetko uz mam nakupene, ani som toho vela kupovat nemusela. ostalo mi toho vela po dcere, po neteri, a hodne som aj podostavala....takze nas to nastastie nic nestalo, uz ked sme za umele oplodnenie tolko penazi dali , aspon tuna sme usetrili...
co sa týka bývania, este stale trpíme tam u svokrovcov, cím je bližšie porod tým horsie to nesiem, ze porodim a budem musiet sa vratiti do toho baraku, vyplakavam si oci nad tym denodenne....
inak Slovensko je uplne uzasne, bola som dneska zaniest na socialku papier na matersku a bolo mi oznamene ze nemam narok na matersku ked som pracovala v nemecku....hahahahahha...no uz sa nad tym iba pousmejem, lebo by som sa asi zblaznila, je tu uplne system na jednu vec...ale co uz....
tak babulky hodne zdravíčka , hooodne plodnosti, ....hoooodne babeniek....

mmirunda
3. pro 2012

@vall83 Ráda tě tady vidím, neboj se, už se blížíte do zdárného konce. Držím ti palušky a přeji hlavně hodně štěstíčka a zdravíčka pro Tebe i maličkou i pro celou Tvoji rodinu 😉 Snad se problém s bydlením brzo vyřeší ♥♥

pawlla
3. pro 2012

@mmirunda no ta vybavicka je teda mazec vsechno to stoji desne penize uz ivf bylo desne drahe ale tak hlavne at mam uz miminko doma v postylce

pawlla
3. pro 2012

@vall83 ahojky take te rada vidim. Tak uz to mate za par a bude druhe miminko tady od nas 😀 hlavne at vse provehne hladce a bez komplikaci a dej nam vedet az to prijde 😀

dadenka111
3. pro 2012

@mmirunda Ahojky, pisala som do temycky a zabudla som ti pisnut do IP. Bola som na krvicke a bolo to negativne 😢 😢 😢 . V piatok som dostala aj cervenu, takze som si uz poplakala, ze je to vsetko prec a ide sa dalej. Caka nas konzultacia, asi geneticke testy, imuno, potom podat ziadost a 2.IVF niekedy februar-marec (unor-brezen)... uvidime kedy dojdu vysledky atd.

mmirunda
3. pro 2012

@dadenka111 To je mi moc moc líto kočičko, promiň to mi uteklo ☹

dadenka111
3. pro 2012

@mmirunda to nic 😉 dakujem. stve ma to, ze to zase cele musime absolvovat 😒 roky utekajuuuu tak strasne rychlo. uz sme vyse roka v centre. mm by chcel aj vyskusat ine centrum. myslite baby, ze po prvom kole sa oplati menit CAR? 😕

mmirunda
3. pro 2012

@dadenka111 Neboj se, ale druhé IVF je většinou úspěšnější 😉 když už ví co a jak 😉 A nevím, jestli je nutná změna CAR, já bych na druhý pokus zůstala i tam kde na první, až popřípadě na další, bych šla jinam, ale je to jen můj názor. Záleží jak se tam cítíš ty sama 😉

zuzullik1001
3. pro 2012

@trefulka ahoj mna to caka v sobotu....uuuf uf tez sa bojim..🙂 tak budeme spolu stimulovat aj opu aj et..🙂 to je super ..🙂

zuzullik1001
3. pro 2012

@crime dakujem za info....v sobotu ma to caka..🙂 a ti jako testik ??

sarah321
3. pro 2012

Holky tak dneska jsem byla u doktorky krevní testy nic takže bohužel nám nepřálo.Snažím se být silná těžko se bráním slzám:(U doktorky zvláštní dohromady mi nic víc neřekla,jen že dálší cyklus můžem zkusit mražáčky.Jsem strašně naštvaná ale budem bojovat dál. ☹

evikj33
3. pro 2012

Ahoj všem 🙂 @ik Tak gratuluji ke zdravému miminku a nic si z toho nedělej nám se odtajnili taky až ve 20tt 🙂 co sis koupila dobrého a co prckovi? @pawlla @mmirunda @saraha2 Tak nákupní manie jo,já Teco už vzdala vždy jak dojdu maj prd,natož dvojmo a nejvíc mně nas...s akcí na lehátka pro mimi už je měli jednou s 50%slevou za 625kč a už první den nebyly nikde k sehnání a to jsem měla sítě i v Praze,Olomouci Opavě a Hradci no a akce trvala 3tejdny a ani jednou je nedoplnili a ted od 28.11.je maj zase v akci 😠 a opět to samé.

saraha2
3. pro 2012

@vall83 ahoj!jen 6kg???neprovokuj,jooo??? 😀 😀
@sarah321 tak hurá na sněhuláčky 😉

sarah321
3. pro 2012

@saraha2 jj domluvili jsme se že dáme pauzu jen tenhle cyklus a v lednu to zkusíme 😉