1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
16. pro 2012

Dnes jsem ještě nepřála všem snažilkám hodně štěstí a trpělivosti a embyjkám sílu na uhnízdění 😉 posílám těhu bacily všem co potřebují 🙂

kaijko
16. pro 2012

@pawlla To je skoda 😢 Ale zase riskovat je blbost..Si pockas a to paak bude slast 😀 Hlavne at je chlapecek v poradku 😉 Me prave dr rekl delat vse normalne..
@adriene vanu miluju a treba vcera super..Vylezla jsem a na chvili me prestali bolet zada i brisko 🙂 Jinej clovek.. Ve stredu jdu k mymu dr, tak snad tam bude mimisek v poradku 😉

kaijko
16. pro 2012

@adriene Jeee, a dneska jsem si na Tebe vlastne vzpomnela 😀 Byla jsem na nakupech a dostal me mc'donald a jak jsem ho jedla, tak jsem si vzpomnela na Tvuj komentar, ze sis ho doprala po ET 😀 Ja se ho nevzdam!!! 😀

ivapo
16. pro 2012

@adriene Dianka

adriene
16. pro 2012

@kaijko Nojo... takové "prasečinky"... kdo by odolal?? 😀 to je dobře, že si umíš dopřát, tak to má být 😉
@ivapo Krásné jméno 🙂

kaijko
16. pro 2012

@adriene Prasecinky mi ted chutnaj nejvic 😀 Mam rada pikantni, ze zacatku v pohode a ted uz to moc nedavam..Asi mi telo rika at pribrzdim..Jedine dobre, ze si umi rict: A dost! 😀
@ivapo Jee, Dianka! Moc hezky!!!

kaijko
16. pro 2012

@adriene Jo a je super, ze nedavas jmena se stejnymi pocatecnimi pismeny 😉 Mamka to tak u delala u obou dvojcat (my: Klara a Katka, brachove Roman a Radek) .. a desne me to stvalo..Vic si nas pletly i kdyz jsme kazda jina 😀 Ty budes mit stejny oblicejiky! Jee, to budete mit doma srandu, noo hlavne pred lidma co je nerozeznaji.. 😀

ivapo
16. pro 2012

@adriene ňo Jo.. jednovaječné viď? to. bude legrace!! takè moc krásná jména.. a já dekuji!! spoustu známí se to jméno moc nezdá.. a čím víc se jim nelíbí , tak mě Jo! :- 😀 😝

ivapo
16. pro 2012

@kaijko Diiky

ivapo
16. pro 2012

holčićky!! jdu do hajan!! přeji hezkou dobrou noc!! ráno vstávat s dcerou do skoly a pak nadopo. do práce!!jen na chvilku 😉

malinka_02
16. pro 2012

@mmirunda my bydlime v panelaku takze urcite ne,a taky sme furt v praci a zviratko by bylo porad samo no.. Ono prave to je vetsi ou takec a oslavy do rana s alkoholem a i pripravy protoze to budou kulatiny a po ketu bych radsi mela klid. A sklenicku si taky dam rada kdyz behem par dni oslavi vsichni-rodice,manzel,svagrova a bratranci..
@susanitademacho tak to moc drzime palecky,jsou vamoce tak treba dostanes nejhezci darek..
@kaijko vis ja nevim okolikate se povedlo tobe..ja jsem zezacatku nedelala nic,nepila (mimochodem piju jen strik zadne panaky) a fakt proste kazdy mesic verila ze to vyjde ale ted uz je to jiny. predtim sem taky nevahala ale pak se dostanes do stavu ze si po dalsim neuspechu a jen si rikas ze si se mohla aspon pobavit. Ono jedna vec je taky prijit na jine myslenky a zamestnat se a druha je celodeni akce pro 120 lidi kde musi vse klapnout a ses na nohou od 5rano do 5 druhy den rano a pak musis uz v 8byt na nohou az lidi zacnou vstavat..

malinka_02
16. pro 2012

@ivapo to je tak u kazdeho,nejlepsi mlcet a pak rict az kdyz mimco je 😀

ivapo
16. pro 2012

Ach Jo ..nemůžu usnout... chodím každých 10 min čůrat.. to je děs!!

janulkaa23
17. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Holky, tak sem si udělala test a je taam druhá čárka 🙂))) Jsem dnes 1Otý den 🙂

zuzullik1001
17. pro 2012

@janulkaa23 gatulujem to je uplne super 🙂)

janulkaa23
17. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@zuzullik1001 díky..snad vydrží 🙂

zuzullik1001
17. pro 2012

@janulkaa23 musiiiii a mas tam ducha ci poriadnu ciarku?? 🙂 sa tesim ze ti to visli sak ked idu vianoce prania sa musia plnit

janulkaa23
17. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@zuzullik1001 je to něco mezi duchem a čárkou..ale nemusíš si brát lupu, aby si to viděla 🙂

zuzullik1001
17. pro 2012

@janulkaa23 ahaa tak to je iste maminko bud je jedno alebo dve 🙂) uz nemozes ani spat stoho vsak 🙂)

janulkaa23
17. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@zuzullik1001 jjj..l.necháme se překvapit..

zuzullik1001
17. pro 2012

@janulkaa23 tak drzim palceky nech su mimi poriadne zakusnute do teba 🙂))

ivapo
17. pro 2012

@janulkaa23 fakt!!! hezky!!!!! supér!!! gratulovat budu az ťi to potvrdí krev!!!!! nn 😉

janulkaa23
17. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@ivapo jjj to určitě...snad nezmizí...zkusím další ve středu...

zelvik
17. pro 2012

@janulkaa23 Já to věděla, jupííííííííííí!!!! 🙂

mmirunda
17. pro 2012

@janulkaa23 Janičko a co testík, bude 😉?

evikj33
17. pro 2012

@janulkaa23 No co to tady poránu čtu zase krásná zpráva tichounce gratuluji a přeji at pěkně sílí 😉 @ivapo O jménech ani nemluv,jakej to byla unás boj,ale nakonec jsme řekli že nám se zamlouvaj a ostatní at nám vlezou na hrb.A Dianka je krásné jméno(bohyně lovu) vlastně všechna jména jsou krásná když se s láskou říkají 😉

janulkaa23
17. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@evikj33 @mmirunda @zelvik Holky moooc Vám děkuji...další testík zkusím asi až ve středu...Snad tam stále bude a pak bych ho dala na MK...

pawlla
17. pro 2012

@janulkaa23 teeeeda super vypada to ze mimi je tam potichoucku gratuluji 🙂

janulkaa23
17. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla děkuji....nechci to zakřiknout 🙂

zelvik
17. pro 2012

@janulkaa23 Jasně, těšíme se na fotečku dálnic!!!!!