• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

26. května 2017 
@monnci No já jsem od poslední laparky už skoro dva roky, takže kdoví jak to vevnitř zase vypadá. Vzali mi i kus vaječníku, ještě jsem měla ve srůstech zakloněnou dělohu, tu uvolnili a převěsili, takže teď se zase bojím, aby ty vazy vydržely, když jsou přešívané. Jinak mě taky bolelo břicho jen při MS a to ještě nijak dramaticky, aby mě to nějak uzemňovalo.Proto jsme se divili všichni, co jsem to nakonec v břiše měla za binec.
@kaijko jojo, břicho cítím tak nějak v cyklech pořád, teď už týden trochu víc. Píchá mě na pravé straně a jakoby se to sune postupně nahoru s tím, jak děloha roste a tlačí nahoru všechno. Nejdřív to píchalo jakoby kolem jizvy po laparce a teď se to sune výš. Že by srůsty?? A s tím pohybem si nejsem jistá, spíš to bylo to tvrdnutí - a stává se mi to vždycky ráno, na pár vteřin.

@sarah321 Juj, tak to se na něj těším :slight_smile:
31. pro 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 No, v noci mě vzbudilo svědění, už aby to bylo pryč :grinning:
31. pro 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnci Tak jak to dopadlo?!?!?!?
31. pro 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jaké prášky můžu v těhotenství na bolest hlavy?? Včera mě třeštila hlava a místo prášku jsem to radši zaspala :slight_smile:
31. pro 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkaa23 můžeš panadol nebo paralen :wink:
31. pro 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Děkuji mooc, nj že sem nenapsala rovnou Tobě, když pracuješ v lékárně :slight_smile:
31. pro 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkaa23 :wink: já se snažím taky nebrat nic, ale když se to nedá vydržet vezmu si panadol :wink: rychleji zabírá než paralen i když jsou stejný :wink:
31. pro 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda děkuji za radu, jsi prostě zlatíčko :slight_smile:
31. pro 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulkaa23 mně řekla mudra, že si na migrénu můžu vzít půlku Paralenu...málem jsem jí zabila :grinning:
31. pro 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak přerji Všem pohodového Silvestra at už s alko.nebo nealko hlavně s rozumem a Přímej vstup do Nového Roku 2013 Hodně zdravíčka štěstíčka Těhulkám pohodové těhu ,maminkám krásná zdravá miminka,čekatelkám brzo na testech krásné // stimulantkam pěknou urodičku a ty správné bojovníčky do bříška a všem at se splní ta nejvroucnější přání a je to rok Plodný a úspěšný :wink: @danny Tak maž a odpočívej a Paralen bys taky občas mohla.Jinak mi bili taky včera v porodce,měla jsem festovní prujem-tak měla dr.obavu z dehydratace,nakonec monitorky Ok a čipek drží,prdelky taky v poho tak nás pustili ještě domu a zobu Uhlí(takže holky uhlí se v těhu taky muže,pokud by vám něco nesedlo)Miminka maj 2330g a 2430g a hlavně jsou hlavičkama dole Huuurá mužem rodit spontalně.Tak zachvilku jdem do lesíka na Silvestrovskou opékačku a pak asi u telky a nealko Bohemku nemám tak si cucnu te normální :sunglasses:
31. pro 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Ahojky tak dnes konečně madam dorazila tak začínám zobat zase nějaký mňamky, pít čajík a příští týden na kontrolní UTZ tak snad bude vše připravené na ketík:slight_smile: a mojí bojovníci zvládnou rozmražení.
Všem Vám přeji moc krásnýho Sylvestra a hodně štěstí, zdraví a hlavně // a zdravá miminka:slight_smile:
31. pro 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky taky se pridavam a preji nam vsem aby ten rok 2013 byl plodny,my abychom nasli vsechny snazilky // a tehulky aby vse dopadlo tak jak ma!
31. pro 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
I já přeji vám/nám všem hezkého Silvestra a šťastný rok 2013, ať se nám všechny nesnáze vyhýbají a ten další Silvestr ať všechny slavíme se zdravými miminky v náručí!!!!!!
31. pro 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
taky se přidávám... krásného Silvestra Vám všem přeji!!! krásnější Novy rok!! hodne zdraví, štěstí, lásky... tehulkám hladký porod,, krásná zdravá miminka... hodné partnery!! a snažil kam hodně štěstí zdraví a brzké otěhotnění!! přeji já a Dianka!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
31. pro 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hope222 já měla duchy pořád..dálnice jsem se dočkala až 16tý den po ET..ale pozor..den ET nepočítám,takže 17tý až..
31. pro 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásného Silvestra všem přeji!!!!!!zítra si pisnem,jaké to bylo slavit na vodě :wink: aspoň nehrozí bolehlav..no.. :grinning:
31. pro 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
31. pro 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@saraha2 Já cucám trochu vaječňáku a dám si trošičku růžového šampáňa, to bude Anča veselá :grinning:
31. pro 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak tu mame novy rok a ja vam vsem preji at je dobry po vsech strankach :wink:
1. led 2013 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Všechny zdravím v Novém roce!!!!!!těhulkám přeji příjemné těhulkování a netěhulkám,ať jsou šupky,dupky s nama dole v tabulce :wink:
1. led 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@danny38 já měla deci vína bílého a to jsem cucala celou noc..
1. led 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Ahoj holky, my si připíjeli aktimelem :grinning: Jeli jsme se podívat na ohňostroje, tak ani přítel nepil, viděli jsme jich spoustu, bylo to super :slight_smile:
V novém roce nám všem přeju spoustu zdraví, čekatelkám brzy miminka do bříška, těhulkám zdravá miminka v náručí a maminkám hodné a zdravé dětičky :slight_smile: Mám vás ráda holky moje
A jedno spešl přáníčko pro @marmina aby se jí dařilo v podnikání a hlavně v rodinném životě, věřím, že se toho druhátka brzy dočká :dizzy_face:
1. led 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@rory_g Já koukala na ohňostroj přímo z paneláku :grinning: Měli jsme to pěkně blízko, navíc bydlíme v 6.patře, takže to bylo parádní :slight_smile: Kdo chcete, můžete kouknout zde http://www.youtube.com/watch?v=Y2xBopnlfQU&feature=share to natáčel manža na telefon :slight_smile:
1. led 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@danny38 my bydlíme v domečku obestavěném dalšími, ale vyjeli jsme za ves a to Ti bylo panoráááma :grinning: :grinning:
1. led 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rory_g Tak to věřím :slight_smile:
1. led 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme jen vylezli z baráku a nevěděli,kam dřív koukat! :grinning: ze všech stran to lítalo :slight_smile:
1. led 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my byli s kamarady,tehu kamaradku odjela docela brzo,ostatni se sundali tak to nakonec nebylo moc zabavny.. Ale ohnostroju tady v Praze bylo mraky dneska je hlavni v 6ale asi to nedame.. A zitra po takove dobe do prace :angry:
1. led 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Ahoj, 1 tabletku 6 tyzdnov, a potom snizit na polovicu a brat az do otehotnenia a potom este v tehotenstve az do 3 mesiaca. ... a toto vsetko "len" kvoli mierne zvysenej bunecnej imunite, ale nastastie len proti spermiam, protilatky proti plodu nemam.
1. led 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radina tak je mozne ze kdyz mam jen tu bunecnou ze to pri ivf nevadi..
1. led 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Uff, nie som odbornik :slight_smile: ale s ivf sa "alergia" na spermie obchadza.... Nam nakazali teraz sex s ochranou a potom uz mozme v case ovulky bez ochrany. Ale kedze ma muz zle spermosky, tak u nas len to ivf. kedy ides na dalsi zakrok?
1. led 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek