1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

sarah321
1. led 2013

@danny38 krásnej ohňostroj my jedem dneska. Tady vždy bývá až na Nový rok tak se těším, vždy jsu dojatá🙂))

pawlla
1. led 2013

Ahojky holky ohnostroj byl i u nas krasny ale moc nemusim ten kraval kolem toho dala jsem si sklenicku a pul sampana a sla spat malej celej vecer uz od 8 mi takcoval v brisku 🙂

monnci
1. led 2013

@zelvik Žádné silvestrovské překvapení se nekonalo. Udělala jsem si dva testy různé značky a oba byly negativní ☹ Obrečela jsem to a ještě teď mi není do zpěvu. Ale díky za optání.

monnci
1. led 2013

Holky, všem vám přeju, ať jste v roce 2013 zdravé, máte štěstí, prožíváte lásku a hlavně, ať se vám všem plní to, co si moc přejete 😉

monnci
1. led 2013

@adriene Dáreček od Tebe to potřebné štěstí nepřines 😢 Test byl stoprocentně negativní.

sarah321
1. led 2013

@monnci to je mi líto, vím jak moc to bolí. Vybreč se z toho, a pak hlavu vzhuru a jít dál do dalšího pokusu 🙂 Přeji ti aby se co nejdřív zadařilo 😉

adriene
1. led 2013

@monnci Moc mě to mrzí 😒 Vím, že to musí být těžké... 😒 Snaž se to hodit co nejdříve za sebe a plánuj další cyklus... do nového roku Ti přeji to, co si přeješ ze všeho nejvíc... předpokládám, že miminko 🙂

adriene
1. led 2013

Vsem do noveho roku preji lasku, stesti, zdravi a splneni vsech tajnych prani... co vic si snad prat, nez zdrava miminka 😉

malinka_02
1. led 2013

@radina ja pockam ted na Ms a pak pujdu na posledni ket pokud to pujde. Nam taky poradili mimo ovulku kondom,jenze stejne ovulka to je mezi 9-16 dc u me takze mevim jestli to nejak pomuze ..

malinka_02
1. led 2013

@monnci to me mrzi.. A mate jeste nejake mrazacky? Ja se chystam na 3.ket predtim vse negativni..

susanitademacho
1. led 2013

@adriene ahoj, bylo to 16den po ET, zdá se, že je vše v pořádku...

susanitademacho
1. led 2013

@zelvik na horách, člověk si říkal, jak tam bude chodit na prochajdy a ono prd, ještě dneska si nemůžu sednout☹

zelvik
1. led 2013

@monnci Tak to je mi líto. Ale TO BYL ROK 2012, Teď už je 2013 a ten ti přinese štěstí a // - uvidíš!!!!!!

danny38
1. led 2013

@monnci Budu moc držet pěsti na další pokus, letos už to určitě vyjde, bude to jistě plodný rok 😉

ivapo
1. led 2013

@danny38 ahoj.. a moje překvapeni? nejaka svine mi poskrabalimi a promackla přední kapotu auta... ☹ já vím je to jen auto... klicemi a ďost... mám ho 2 mesice sotva 🙄

irennn
1. led 2013

Děvčátka všem vám i sobě přeji moc zdraví, štěstí,lásky a ať se nám konečně podaří ta naše vysněná miminka. Já teď ani nedutám, protože jsem dnes objevila 6.D po ET druhou čárečku, sice světlejší.....snad se nám to podaří.
Ještě jednou všem hodně sil do nového roku! Mám vás ráda.

monnci
1. led 2013

Děkuju moc za povzbuzení. Největší bolest už je pryč. ZASE BUDE LÍP 😉

ivapo
1. led 2013

@irennn jůů!!! jooooooo!!! držím palecky a hodně štěstí!!!prsk prsk .. posílám těhu bacily!!!!!!

monnci
1. led 2013

@malinka_02 Mrazáčky nemáme žádné. I proto budeme zkoušet jiný CAR. Manžel si s naším současným doktorem do noty dvakrát nepadl. Snad budeme úspěšnější.

ivapo
1. led 2013

@monnci tak příští pokus!! nevzdávej to!!! bojuj dále!!!! 😉

monnci
1. led 2013

Skolila mě chřipka. Jdu ležet a potit se.

monnci
1. led 2013

@ivapo Nic jiného ani nezbývá... Bojovat se musí pořád. Z autas si nic nedělej. Já dostala nové auto týden před Vánoci a 25. mi ho na parkovišti nabourali. Když se daří, tak se daří.

irennn
1. led 2013

@monnci drž se....myslím na tebe. Já mám taky hrozný strach. Opatruj se a hodně sil!

ivapo
1. led 2013

@monnci a jejda!!! to je horší!!! a to byl prvni pokus?

danny38
1. led 2013

@ivapo To je děsný 😠 To určitě nějaký ožralové zas.... 😠 Kdepak, lidi jsou dobytek 😠

ivapo
1. led 2013

@danny38 to teda Jo!!!a jsme o rok starší!! 😖

malinka_02
1. led 2013

@ivapo me ukradli obe mlhovky a objeli mi tak dvere klicem 26.12. 😠
@monnci ja taky nekdy vaham zda odejit ale myslim ze zase prebihani pokazde neni dobre tak jeste pockam,ale treba vam zmena prospeje hodne holkam pomohla a hlavne jestli vam nevyjovuji je to lepsi.
@irennn drzim moc palce!

monnci
2. led 2013

@ivapo Jo, jo. První pokus. Koukám, že tobě se to krátí. Kdy máš termín?

monnci
2. led 2013

@malinka_02 Chodíme do IVF centra prof. Zecha v Plzni. Prostředí je tam luxusní, sestřičky milé a hodné, ale zdá se mi, že doktoři tam mají lepší přístup k zahraniční klientele. Navíc, jak říkám, od samého začátku vládne mezi doktorem a mým mužem velká nesympatie. Nevím proč, nikdy před tím si nic neudělali. Do jakého centra chodíš ty?

janulkaa23
2. led 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@irennn tak co, zkoušela si další test?? 🙂