1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
3. led 2013

@kaijko No ultrazvuk mi dělat nebudou, to v poradně nedělají pokaždé, doufám, že aspoň bude poslouchat srdíčko, kdyžtak se odtamtud nehnu, dokud ho neuslyším. No já nevím, jak jsem sem psala koncem roku, že buď tvrdnutí nebo pohyb, tak to asi bylo to ztvrdnutí, protože od té doby nic.Naopak střeva mi řádí denně, o těch vím. Ale o prckovi ne ☹

@adriene Ajaj :( to je blbé a vyšlo ti to hodně špatně? Pořád je něco, co? No ale hlavně že jinak jsou klucíííí v pořádku!!!!!

kaijko
3. led 2013

@zelvik Aha..Ty mas vlastne i dr co chce 600kc za pohlavi, vid? Od te doby nic? Treba to predtim byly pohyby..

kive76
3. led 2013

@irennn aha, tak to jo...to jsem netušila vůbec, že to PISCI existuje...nám tehdá nabídli to ISCi....tak uvidíme, co nám ted řeknou, ale koukám, že na ceníku IVF MOTOL a tohle vůbe nemají ☹ ale cenově je to o něčem jiném...nás tamto stálo jedna spermie - jedno vajíčko 2500 kč....

kaijko
3. led 2013

@adriene Hlavne, ze jsou kluci ok 🙂

zelvik
3. led 2013

@kaijko Jojo, chodím do Gyncentra v HLoubětíně 😒 , přešla jsem tam po laparce, kterou mi tam dělal super doktor, tak jsem pak k němu přešla. Teď mi umřel ☹ , ani jsem k němu z CARu nestihla dojít. Tak to tam nějak dochodím k někomu jinému a po porodu (rodit budu doma na Mělníku) už bych zůstala u někoho na Mělníku...

kaijko
3. led 2013

@zelvik To je smula.. ☹ Ale ten dr co chce za pohlavi penize mi prijde jako blazen.. Jinak tam nic neplatis?

zelvik
3. led 2013

@kaijko To nechce ten doktor osobně - to jsou pravidla celé kliniky... 😒 Jinak zatím neplatím nic.Při běžné kontrole (preventivní) jsem akorát platila jednorázové zrcadlo, asi 50,-

adriene
3. led 2013

@zelvik @kaijko
Jojo, kluci OK, jeden byl hlavičkou (Ačko) a druhý příčně nahoře, natažený přes celé břicho (Béčko) a zase se tam mleli... jsou to divoši 😉
No nalačno jsem měla 4,6 ; za hodinu bohužel zvýšené 9,2 a za 2 hodinu to už kleslo 5,4. Takže jednou zvýšené, no :( Takže v pondělí diabetologie a budeme si asi povídat o dietě... to mě klepne. Protože já mám vážně děsnej vlčí hlad... skoro furt. Taky proto furt přibírám... 😕 A když nejím, je mi na omdlení 😒 Takže jestli mi míněj sebrat jídlo a budou mě nutit do vážení chleba, je to můj konec 😅

kaijko
3. led 2013

@adriene Neee, to by znamenal konec MC a taky Coly...😢
Jee, Acko a Becko 😉 Uz vis v jakym poradi date jmena? 😉

adriene
3. led 2013

@kaijko No to mi povídej... kde bude cola, kfc, mcdonald, vánočka, cukrátka, ovoce, rohlíky a vůbec?? 😠 Je to pro mě horší trest, než snad klidový režim doma... hrůza 😎
Ačko je Lukáš a Bčko je Štěpán... to by bylo při spontánním porodu, ale jestli je takhle vyndavají i při císaři, tak to nevím 😉 Každopádně to pořadí zůstane i tak... podle toho, kterého "vytáhnou" prvního 😉

pawlla
3. led 2013

@adriene tak jidlo ti neseberou neboj jen poradi co a jak jist a budes pak merit po jidle hladinu cukru ja to tak mela a da se to hlavne pak pravidelne jist tu chvilku uz to vydrzis 🙂 ja se taky desim ze bude zase tehu cukrovka
@irennn no tak ja uz od 6tz trcim doma mam vse zakazane takze ani ty domaci prace delat nemuzu taky jsem hodne aktivni clovek ale musim to pretrpet no co se da delat ani neuvarim nepovesim pradlo nic hled me boli podbrisek takze jsem skoro porad v poloze v leze 😒

pechlinka
4. led 2013

Ahojte baby, dnes mi volali ze moja ziadost na IVF je schválena 🙂 18.01.2013 mam prvu konzultaciu...mozno uz mi daju aj protokol.. 🙂 Kedy sa zacina stimulovat?...MS by mala prist toho 18teho.. 🙂

zuzullik1001
4. led 2013

@pechlinka ahoj tak gratulujem ked mas kratky protokol tak od 2 DC..🙂

pechlinka
4. led 2013

@zuzullik1001 Ahoj dakujem...a co znamena kratky protokol ?.. :( a ked je dlhy tak od kedy?

zuzullik1001
4. led 2013

@pechlinka kratky protokol sa kratsie stimuluje zacina sa od 2 DC a dlhy mam pocit od 20 DC potom dostatnes kramy a pichas injekcie az do vkladu dalsieho cyklu....

evikj33
4. led 2013

Ahoj holky tak po včerejší poradně jsme museli zustat přeznoc v porodce(na zkoušku)dor prcku,ale k večeru už tr.se nezdal ani 2monito bylo Ok,jen začla slabá děložní činnost tak jsem dostala 1sáček Magnosolv denně nás prozatim pustili domu poradna 10.1 pokud zvladnem jinak hned...Mimi A+B zustavaj hlavama dole.@adriene Tak to mně mrzí,snad to nebude tak zlé a bude to jen lehká dieta s občasnou kontrolou.Jinak všechny zdravím a přeji at vše jde jak má @kive76 Eviku moc držím pěsti at je to lepší a píchat se muže u kr.P. i déle jedné kočeně píchali cca do 17dne a nakonec to dobře dopadlo. 😉

adriene
4. led 2013

@evikj33 Já si říkala, kde jsi! 😕 Hlavně, že zatím vše dobře dopadlo a pustili vás ještě domů. Mimča stále hlavičkou, tak už snad zůstanou 😉 Snaž se odpočívat a domlouvat jim 🙂 Ale i kdyby náhodou,... už jsou velcí a krásně můžou ven 😎

malinka_02
4. led 2013

@evikj33 tak hlavne ze ste v poradku a uz doma!
@adriene snad to nebude tak hrozen,treba to jeste bude ok..

malinka_02
4. led 2013

@kive76 ono opravdu staci i jedno vajicko kdyz je to to prave..ja mela 6 z toho vsechny se oplodnili ale jedno se rozhodli nemrazit a uz mam za sebou ivf a 2 kety a stejne nic tak to u jednomu ver 😉

ramdy
4. led 2013

Ahoj děvčátka, tak se zase po krátké době hlásím a přeji Vám všem hlavně hodně zdravíčka, hodně spokojených bublinek v našich bříškách a to po celých 9 měsíců, pevné nervy a spokojenost. Nám se to ani po píchnutí pregnylu nevydařilo, takže budeme podstupovat 2. IVF, už je zažádáno o léky a 14.1. bych si je měla vyzvednout, tak uvidíme, zda se to vše zvládnea podaří. A co ježíšek, doufám, že k Vám všem zavítal? K nám ano a já jsem byla asi hodná - spousta kosmetiky - Redken na vlasy, Lancome a Este Lauder na ksichtík - bohužel nic jiného nesnesu, parfémíčky, spodní prádélko, no prostě nádhera. Takže teď plni optimismu a skvělé nálady šup šup na další pokus

kive76
4. led 2013

@evikj33 tak dneska pícháme naposled, v sobotu pregnyl, a v pondělí odběr vajíček....jedno určitě..a jestli vyroste ještě nějakej folikul nad těch 16mm, tak možná ještě další bude.../ dneska folikuly 17,5mm, 14mm, 12mm a 9mm...tak uvidíme jestli nějakej ještě doroste nad těch 16mm/

evikj33
4. led 2013

@kive76 Já myslím že pokud rostou dle tabulky tak by mohli dorus ještě alespon 2 Budu moc držet pěsti at se přidá správnej spermoník a máte Šampiona do bříška. 😉

sarah321
4. led 2013

@ramdy hodně štěstí při dalším pokusu. Určitě se to podaří 😵

zelvik
4. led 2013

@evikj33 Uf, tak to sis zažila asi horkou chvilku, hlavně že je vše OK a drobci se ještě drží. Každý den dobrý, ale i tak už by to teď zvládli v pohodě. Drž se!

japro
5. led 2013

ahoj všem tak v podndělí jedu do prahy k Apolináři mám 22dc a jedu na injekci čeká nác ivf mát náké dobré rady zkušenosti co se mi budou hodit?

kaijko
5. led 2013

@zelvik V poradne vse ok? Poslechli jste si alespon srdicko? 😉

mmirunda
5. led 2013

@japro Hlavně pozitivní myšlení 😵

japro
5. led 2013

@mmirunda jj to mám zatím naopak moc ;)

mmirunda
5. led 2013

@japro tak budeš muset přehodit 😉 Ono ta psychika je tou nejdůležitější věcí víš 😉

japro
5. led 2013

@mmirunda no píšu že dobrého myšlení mám myslím zase až moc , víš 🙂 😉