• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

21. července 2017 
@zdalu A tobě ho nabírají s odstupem?? To se tak často nevidí... :wink: Mně ho nabrali jednou po IVF a pak až někdy v 12.tt při screenngu :wink: Vůbec se tím nevzrušuj, u každého to opravdu stoupá jinak a není třeba na to hledět. Už ti dělali UZ?
12. led 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko ahoj no bolesti mám jak když už to mám ale to už trvá od toho 22dc co jem tu injekci dostala a zatím ani špinění . ale snad se to dožene za 8 dní už mám jít na ultrazvuk :frowning2:
13. led 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko ta,co byla se mnou měla 12tý den po ET přes 1000!i sestřičky se divily..mě říkala mudr.,že ten 12tý den to je kolem 100..tak si vyber..
@zdalu každý to má opravdu jinak,na Tvém místě nad tím moc nedumám a spíše se raduju,že se to chytlo :wink: mě stoupaly hodnoty asi takhle:72,116 a 500..takže žádná sláva a podívej...
13. led 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zdalu ahoj, ja som mala na 10 dET hodnotu 69,33, na 14 dET hodnotu 380 a cakame dvojcata :slight_smile:
13. led 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@gelinka75 jééé dvojčátka, gratuluju :slight_smile:
13. led 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky ,dneska se určitě podívám na ten novej dokument v televizi :slight_smile: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10397777701-ctyri-v-tom/
13. led 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja bych brala jakoukoliv hodnotu :grinning:
13. led 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@zdalu Ja mela napr. 14. den po ET 770 a pak 16. den cca 2200 ( ato vim jen proto, ze jsem si krev nabrala v praci pro zvedavost). Dal uz jsem to nesledovala... neprislo mi to dulezite :wink: Pockej na UZ, ten je nejdulezitejsi :sunglasses:
13. led 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adriene ja jsem prave sla za tyden na kontrolu tak mi ho zase nabrali.utz pravě dělali a ješte nebyla videt srdeční akce,tak proto mi to radši nabirali znovu
13. led 2013 ve 12:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 tak snad ti bude všechno dobrý,noc mi to pomaha vaše nazory,je mi hned lip
13. led 2013 ve 12:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@japro Neboj, oni si s tím poradí! A určitě to dostaneš, taky jsem měla zpoždění .. Ta injekce asi nějak působí. Hlavně, když na to budeš myslet a přát si ať ms dorazí, tak to taky není dobrý. Psychika dělá moc! Já ms vůbec neřešila a přišla.
13. led 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jj máš pravdu ale 21 jdu na ultraazvuk tak si řikám abych to pak neměla , víš....
13. led 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro když bys to náhodou měla, tak tam zavoláš a oni Tě přeobjednají.. A nebo tam půjdeš a domluvíš se co dál :slight_smile: Neboj :slight_smile:
13. led 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte kocky, neviete mi poradit, ako je to keby som nahodou ochorela pocas stimulky? uz si picham Gonal, zatial mam len trosku nadchu, ale vsade okolo zuri chripka a choroby tak mam obavy...
13. led 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinazvo to neni moc dobry..nevysli by ti predoperacni..dej si nejake vitaminky..
13. led 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jj děkuji no počkám :slight_smile:
13. led 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 praveze predoperacne mi uznavaju z oktobra a krv si uz vzali... ja len ci to ma nejaky vplyv na vajicka a na narkozu potom, a aj ci to vplyva na to ako reagujem na stimulku...
13. led 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinazvo no s tou narkozou to neni moc dobre, kdyby neco tak mas snizenou imunitu..
13. led 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinazvo Snaž se udržet vitamínama, čajík s citronem, případně paralen si myslím by vadit neměl. Možná by bylo dobré, kdyby jsi si zítra zavolala do caru, aby ti řekli co můžeš a co nemůžeš. Myslím, že pokud by jsi v den OPU měla lehce zvýšenou teplotu, i tak by odběr dle mého udělali.
13. led 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danny38 dakujem za rady, este som fit, to ja skor zistujem len tak teoreticky, dufam ze to doklepem bez choroby :slight_smile:
13. led 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinazvo Budu ti moc držet pěsti :wink:
13. led 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem pekne, som teraz u maminy aby som sa vyhla chorej svokre, sice mi je smutno za manzelom, ale za to babatko to stoji :slight_smile:
13. led 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinazvo daj si mega C tisicku 2x denne a nic ti nebude uvidis :slight_smile:
13. led 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinazvo tak snad ti bude dobre do te doby.
13. led 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata, dnes som si pichla 3. Gonal a mam pocit ze citim vajecniky, myslite ze sa uz nieco v brusku deje alebo si to len namyslam?
14. led 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, co ste stimulovali pred IVF, boli ste PN?...alebo ste chodili normalne do prace?...Ja mam dost stresovu pracu....sedim sice v kancelarii....ale mam dost stresy.. :(
14. led 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka Tak já jsem nastoupila na PN v den první folikulometire a předtím jsem měla ještě týden a půl dovču, takže s injekcema jsem do práce chodila asi jenom týden :wink:
14. led 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinazvo Já už si to nějak nepamatuju, kdy mě začaly vaječníky bolet, ale mám pocit, že taky brzo
14. led 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčata, nevím, jestli si mě pamatujete, ale já byla na prvním ivf v červnu 2012 a bez transferu, jelikož s žádné embryjko nevyvíjelo, pak jsem zkusila dvě iui a taky nic a včera jsem si po 2,5 letech snažení udělala test a našla krásné //. Nedá se ani popsat pocit, co jsem v sobě měla....Po mimoděložním těhu před 4 lety, x laparech, neúspěšném ivf i iui jsem otěhotněla s jedním vejcovodem a přirozeně. Teď budu muset vydržet 14 dní do prvního uzw a snad bude mimi v děloze a ne zase někde mimo a všechno bude ok.....Takže děvčata držte se a zázraky se opravdu dějí....Já otěhotněla až po tom, co jsem vyházela všechny věci po prvním dítěti a řekla si, že budu mít jedináčka.....
A děvčata, co už jste těhulky, tak byly jste napřed na krvi?? Mně dr. řekla, že není potřeba, když vyšel test a na uzw uvidí něco až za 14 dní.....pááá Petra
14. led 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@mmirunda dakujem pekne, a nevies ci oni uz na tomto prvom kontrolnom uzv budu vidiet kolko vajicok bude? Alebo je na to este skoro?
14. led 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek