1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
5. únor 2013

@saraha2 😀

martina_81
5. únor 2013

@malinka_02 nemám důvod testovat. Minule tam taky byly // a k čemu to bylo? 😒 Tak maximálně když nedostanu ms, tak bych to den před krví zkusila, jinak to v plánu nemám. Jj, ještě máme 3 E z pátýho dne kultivace.

malinka_02
5. únor 2013

@martina_81 hm.. Chapu.. Tak to je super a sou zmrazena jak?

martina_81
5. únor 2013

@malinka_02 Jak to myslíš, jak jsou zmrazena? 😉

malinka_02
5. únor 2013

@martina_81 jako po jednom, nebo vsechny jestli z toho das 3 kety nebo 1?

martina_81
5. únor 2013

@malinka_02 určitě jsou po jednom, protože se pokaždé ptají, jestli dáme 1 nebo 2. Takže na 2 kety. 2 a pak jen 1.

malinka_02
5. únor 2013

@martina_81 aha tak to je dobry, nekde mrazi i po 3..

martina_81
5. únor 2013

@malinka_02 fakt? tak to se divím, když maximálně zavádějí 2. No mě překvapila embryoložka, když mi teď před ketem přišla říct, že se krásně rozmrazili obě dvě a jestli je teda budem obě zavádět. a já, že určitě. A ona, že si to taky myslí, že přece s něma nebudeme plýtvat. Tak to jsem lehce nepochopila. a Jirka se mě pak zeptal, jestli by to jedno jako zase zamrazili. Tak říkám, že ne, že určitě vyhodili....

darazv
5. únor 2013

@martina_81 ja kedze som mala 42 vajičiek a z toho 24 embryi mala som zmrazene po 4,3,2 kusy a ani sa ma nepytali 😠

martina_81
5. únor 2013

@darazv tak to je taky síla. A jak to pak rozmrazovali? 😒 Co ten léčitel? Myslela jsem na Tebe včera celej den. 😉

darazv
5. únor 2013

@martina_81 vela embryjek to pri rozmrazeni aj zdalo 😒 no vcera sme boli u neho a mam dobrí pocit z neho 🙂 ja som nikdy neverila takymto ludom ale po vcerajsku ano !!!normalne som citila tu energiu a dokona som začala špinit na čo ma aj upozornil!!!a to som bola len 13DC povedal mi ak do jari neotehotnem tak ma bude chciet vidiet ešte raz tak uvidime 🙂

martina_81
5. únor 2013

@darazv no vidíš, tak to jsou super zprávičky. 😉 😉 Budu Ti moc držet palečky, ať to zabere. 😀 a co teda s Tebou dělal? Já myslela, že Ti namíchá nějaký bylinky nebo něco podobnýho. 😉

darazv
5. únor 2013

@martina_81 ruku mal polozenu na podbrušku on prenasa energiu a radí čomu sa vyvarovat čo sa týka jedla.

martina_81
5. únor 2013

@darazv ? čeho se vyvarovat? Jako proč? no každopádně je to hooodně zajímavý. 😉

darazv
5. únor 2013

@martina_81 nemam pit kravske mlieko,mliečne vyrobky a ze nieje dobre davat mlieko do kavy čo som robila 6 rokov ,nejest kurata.rajcata mrkvu atd.podla krevní skupiny sa zamerat ja mam A to by som nemala jest ziadne maso 😀 budem asi vegetarianka 🙂

martina_81
5. únor 2013

@darazv nestraš, to by bylo docela drsný. Proč se nemá dávat mlíko do kafe? já si taky dávám. 😒

darazv
5. únor 2013

@martina_81 ja ta nechcem strašit vraj kravske mlieko vyvolava vcasne potraty ale nemusis tomu verit ja sa snažim tak uvidime ...bol to pre mna šok pretože velvet my chutila iba s mliekom ale zvykam si bez 😒

martina_81
5. únor 2013

@darazv já si taky dávám velveta s mlíkem. 😒 Ale zas to nějak nepřeháním a celkově spotřebu mlíka taky nemám nějak extra. No jsem na Tebe zvědavá. 🙂

martinazvo
6. únor 2013

tak som to zase nevydrzala a testila aj dnes, tentokrat nie rano, ale vecer 😀 joooj, uz aby bol piatok 😉

baarbora29
6. únor 2013

@martinazvo ahoj,mas aj nejake tehu priznaky?

martinazvo
6. únor 2013

@baarbora29 ahoj, no hned od OPU mam utrogestan, takze ma bolelo podbrusko a prsia, ale cele sa to velmi ukludnilo asi na 6.DPET, az som myslela zw z toho nic nebude... teraz ma ale bolia bradavky, niekedy az tak svrbia, ze by som si ich rozdriapala 😠

baarbora29
6. únor 2013

@martinazvo ja som teraz sice iba treti den po ket,ale tiez beriem utrogestan uz asi tyzden,ale nic ma neboli.nic necitim ☹ .

kaijko
6. únor 2013

@martinazvo krásný 😀

martinazvo
6. únor 2013

@baarbora29 neboj to je velmi individualne 🙂

slaboska
6. únor 2013

ahojky holky,mužu se k vam taky přidat.take jsem po ivf a už jsem těhu 11tt,tak snad to dotahneme do zdarneho konce.

malinka_02
6. únor 2013

@darazv tak to je vtipny, ja sem taky A a ty veci cos vyjmenovala to miluju 😀 😀 😀
Ja jdu zitra za pani co se zabiva kineziologii a taky je to husty, minule sem byla zaskocena tou energii a byla takva trochu carodejka ale zajimave..

malinka_02
6. únor 2013

A co ty? Jak je?
@martina_81

malinka_02
6. únor 2013

@martinazvo krasny!

darazv
6. únor 2013

@malinka_02 no praveže aj ja 🙂 ale zvykam si i bez toho ,,,treba vsetko vyskusat lepšie jak sa krmit tým svinstvom hormonami 😠

irennn
6. únor 2013

@malinka_02 našla jsem náhodně na jedné diskuzi http://www.ivf-cube.eu/aktivity/klinika-ivf-cub... ,kdyby tě to třeba zajímalo... 😉