1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

vall83
16. dub 2012

@mia75 takze to mohli este znizit....a oni to u mna potvori neznizili.... 😠
no dufam ze niektore budu blastocisty...chcela by som aby mi ich hned 10 rozmrazili pre istotu...vies manzel je neplodny, tak mu museli vyvolavat akymsi sirupcekom spermie aby tam mal aspon nieco zive....a preto sa bojim... 😢
a inak ake si mala priznaky v tej prvej fazy hyperstimulaku?

mia75
16. dub 2012

@vall83 Tak to mohli znizit ☹ Museli vidiet na UTZ, ze ti prilis reaguju vajecniky, aj z krvi sa to da vidiet. Ten dotycny hormon ma byt 5, ja som ho mala minuly rok 35, tak bolo zle. Teraz bol 15. Prvy stupen boli bolesti podbruska, nafuknutie (vyzeram, ako v 4.mesiaci ☹ ), problemy pri cikani, zvracanie. Pri tom tazsom stupni som uz nemohla chodit ani poriadne dychat, zhustena krv a voda v podbrusku. Bolesti ako blazon. Okamzita hospitalizacia. Nastastie sa to vstrebalo, nemala som nakoniec punkciu vody z tela. Chvalabohu.

verry
17. dub 2012

Dobré ráno, kočenky moje!
tak tady jsou ty testíky 😵 😵

ať žijí duchové....a dálnice 😀 😉

marmina
17. dub 2012

ahoj @verry tak to je paráda! Krásné čárky jsi "vyrobila" 😀 Se budeme kochat celý den! 😉

verry
17. dub 2012

@marmina 😀 snažila jsem se, snažila.. 😀

saraha2
17. dub 2012

@rory_g mě se ptala včera o rok starší sestra-že jí manžel položil otázku,kdy má vůbec ovulaci..a ona že.no to se musíš zeptat ségry,já nevím 😀 a já kamošce,co má dvě děti vysvětluju,co je to morulka a blastocysta 😀

saraha2
17. dub 2012

@mia75 to já začla na 225,pak 250 a pak 275...

saraha2
17. dub 2012

@mia75 moc na tebe myslím!!a doufám,že až budeš mít miminka u sebe,tak se nám pochlubíš!!! 😉 🙂

alinah
17. dub 2012

bre rano holky, @mia75 - drzim palce.

a holky, samozrejme jsem to nevydrzela az do zitra... a JE TO TAM! Duch ale je! 🙂

verry
17. dub 2012

@alinah jupííííí' kolikátý den jsi po ET?

alinah
17. dub 2012

@verry kdyz den ET nepocitam tak dneska 8my

verry
17. dub 2012

@alinah supeeer!! potichonku gratuluju! at sílí a sílí! 😵 😵

rory_g
autor
17. dub 2012

@saraha2 no na obranu všech nevědoucích musím taky říct, že po MA jsem také pomalu ani netušila, že existuje něco jako žluté tělísko a podobně 😀
@alinah gratuluju 😵 Kráásně se to tu rozmnožuje, jsme holky šikovné

saraha2
17. dub 2012

@alinah ooo!super!!gratuluju!!!

saraha2
17. dub 2012

@alinah a fotečku?

zelvik
17. dub 2012

@verry Kterou fixou jsi to namalovala? 🙂 Ať si ji taky pořídím?🙂 Moc moc gratuluju, je to paráááááda!!!!!
@alinah Taky velká gratulaceeeeeee!!!!!!!

jinak já teď volala do CARu, jak to vypadá. Z 6 bylo jedno vajíčko nezralé, takže k ničemu, jedno dozrálo, ale neoplodnilo se. Zbývající 4 se krásně oplodnily a zatím jsou na tom dobře!!! Tak držte palce, zítra volám znova...

alinah
17. dub 2012

@zelvik no vidis, tak jako my - drzim palce!! 🙂

fotecku musim az budu doma - hniju dneska cely den v praci ☹

marmina
17. dub 2012

@alinah také gratulace veliká!!!
teda holky, tady snad každá má // 🙂 to jsou neuvěřitelné úspěchy!!! my se @saraha2 se vás chystáme brzy napodobit 😀

marmina
17. dub 2012

@zelvik tak těm čtyřem moc fandím, ať jsou z nich brzy blastocysty jako vymalované! Takže to vypadá, že na ET budou! Nebo se ještě rozhodne podle výšky sliznice?

zelvik
17. dub 2012

@marmina No když ty 4 budou pořád držet a super, tak to jedno snad "ukecám" k zavedení. Aby byl ET třeba zítra je asi hodně optimistické, viď? 😒

rory_g
autor
17. dub 2012

@zelvik hlavně hooodně pij, 4 prdelky jsou moc krásné 😵

verry
17. dub 2012

@zelvik tak to je fajn! 4 kousci-super! 😉

marmina
17. dub 2012

@zelvik no, v podstatě je můžeš mít u sebe už zítra, jde o to, jestli máte tu prodlouženou kultivaci. Je pravda, že nejvíc se PK vyplatí u velkého počtu embryí, kde je z čeho vybírat. Ale já měla jen 6 a po PK jich zbylo 5 (což není tak velká ztráta). Tak nevím, vzhledem k výšce tvé sliznice, jestli by fakt nebylo lepší je zavést co nejdřív, ale to by ti měli poradit, co je nejlepší!! se jich furt ptej 🙂

zelvik
17. dub 2012

@rory_g Jojo, piju jako duha, včera jsem večer břicho dóóóst cítila a přepadala mě panika, že by se snad ještě mohl rozjet OHHS, tak piju a lítám na WC 🙂

saraha2
17. dub 2012

@marmina každá,že??já nevím teda,kde se stala chyba u nás ☹

rory_g
autor
17. dub 2012

@zelvik @marmina já si také myslím, že by Ti jedno bez PK mohli zavést už zítra a zbytek podle toho, jak budeš chtít, jestli zamrazit hned nebo po PK. Já, jestli budu mít jen ty dvě, tak rozhodně jdou ke mě bez PK 😉
@saraha2 beruško to není o chybě...je to příroda, i když ovlivněná léky a doktory...ale IVF není stoprocentní, určitě se povede druhý pokus, uvidíš 🙂 nebo třeba IUI, kdo ví 🙂

zelvik
17. dub 2012

@rory_g Ha, teď jsem objevila mezeru ve vzdělání🙂 Ono jde zavést jedno a třeba za 2 dny další? To jsem nikdy neslyšela, resp. jsem nad tím nikdy nepřemýšlela. To by mě nikdy nenapadlo....

marmina
17. dub 2012

@saraha2 já bych to taky jako chybu nebrala, prostě se u nás nezadařilo, ale určitě to není definitivní! zkrátka si na svoje broučky musíme ještě počkat, ale určitě budou!!!! 🙂

marmina
17. dub 2012

@zelvik o tom jsem taky neslyšela! ale četla jsem, že prý jde rozmrazit embryo, kultivovat a znovu zamrazit (to už bych se o něj asi dost bála)

rory_g
autor
17. dub 2012

@zelvik ne ne, myslela jsem to tak, že by sis nechala jedno zavést hned a ty ostatní buď také hned zamrazit, nebo je ještě nechat na tu PK a zamrazit až po ní 😀